فیلم 85 / قاب اتحاد
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
اول اردیبهشت ماه ، فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای ، سردار سلامی را به عنوان فرمانده جدید سپاه پاسداران منتصب نمودند. انتصابی که باردیگر دوستان نظام و انقلاب را امیدوار کرد همچون گذشته و البته باعث ناراحتی و ناکامی دشمنان نیز شد
فیلم 84/ سپاه و فتنه های دهه 60
ايده تاسيس سپاه به اوج مبارزات دوران پيروزي انقلاب بر مي‌گردد. در روزگاري که انقلابيون از ضرورت شکل دادن به نيروي مسلحي انقلابی براي حفاظت از انقلاب سخن مي‌گفتند و برخي عنوان "گارد انقلاب" را براي آن مناسب مي‌دانستند.
عکس / ایران و جهان در هفته اخر فروردین98
فیلم 83/ عزت سپاه
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
دسیسه جدید آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران را باید در ادامه برنامه ها و طرح های شکست خورده آنها برای تضعیف ایران اسلامی در سال 97 به حساب آورد که سعی داشت با آغاز سال 98 پروژه جدیدی را با این اقدام پیگیری کند.
مستند خاموشی در پورتریکو
بیش از یک سال از طوفان مهیب ماریا که در پورتوریکو یکی از مناطق تحت سلطه آمریکا می گذرد اما هنوز 1000 هزار آمریکایی بدون برق به زندگی خود ادامه می دهند و این بدترین و طولانی ترین خاموشی در تاریخ ایالات متحده آمریکا می باشد. خاموشی در پورتریکو ( Blackout in Puerto Rico) مستندی ست جالب از وضعیت زندگی مردم پورتوریکو 1 سال پس از طوفان بزرگ ماریا. در این مستند لورا سالیوان گزارشگر مشهور شبکه PBS آمریکا به پورتوریکو سفر می کند تا وضعیت مردم را در پورتوریکو به تصویر بکشد. لازم بذکر است که پورتوریکو مجمع الجزایری است در شمال شرقی منطقه کارائیب. پورتوریکو از نواحی غیرضمیمه به خاک ایالات متحده آمریکا به شمار می آید که تحت حاکمیت سیاسی ایالات متحده آمریکا قرار دارد رئیس دولت پورتوریکو رئیس جمهور آمریکاست.
تحلیل فیلم3/ تحلیل فیلم سینمایی « جنگ جهانی زد » + فیلم
به واقع فیلم سینمایی جنگ جهانی زد، نقطه عطف و یکی از فیلم های جریان ساز سینمای آخرالزمانی هالیود است که سعی دارد با ورود به عرصه های آخرالزمانی، تصویر نامطلوبی در ذهن مخاطب ایجاد کند.
فیلم 82/ تقابل دو الگوی توسعه - موج مکزیکی-
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
ذرت مکزيکي و موج مکزيکي شايد مشهورترين چيزهايي باشند که از مکزيک وارد فرهنگ و زندگي ما شده‌اند. اما اين کشور بخاطر همسايگي با آمريکا درسهاي بسياري براي ما دارد.
فیلم81/ افول امریکا قسمت دوم
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
فیلم 80/ مدیریت جهادی؛ تنها راه پیشرفت
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
فیلم79/ پیشرفت های انقلاب اسلامی ایران
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
فیلم78/ استقلال و پیشرفت - ویژه دهه مبارک فجر
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
فیلم 77 / افول آمریکا - قسمت اول
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
قبلی۲بعدی