قطب نما 132 | جهش تولید و رفاه مردم
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
یکی از اقدامات فرمانده معظم کل قوا که از دهه 70 تا کنون ادامه داشته است انتخاب شعار سال است. از همان سالهای اول زعامت و رهبری تا کنون در نامگذاری شعار سال ، توجه به مقوله اقتصاد همواره مد نظر ایشان بوده و سالهای مختلف ، شعار سال با محوریت مسائل اقتصادی بوده است بویژه از سال 1387 تا کنون که تمامی سالها با محوریت مسئله اقتصاد نام گذاری شده است.
تحلیل فیلم 7 | فیلم سینمایی شیوع + تحلیل
قطب نما 131 | مجلس قوی و انقلابی
در اين ميان از همه مهمتر، فهم اولويت‌ها و تمرکز بر تحقق آن است. هر چيز که اولويت‌هاي کشور را از دستور کار مجلسيان دور سازد، بدون شک اقدامي انحرافي است که در تعارض منافع ملي کشور خواهد بود.
قطب نما 130 | جدال با کرونا
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
جدای از آنچه که دست های آلوده در فضای مجازی و رسانه های معاند قصد بهره برداری از این ویروس منحوس را دارند، و ضربه ای که از این طریق می خواهند بر افکار عمومی و نظام وارد سازند باید گفت که واقعیت آن است که ویروس کرونا یک بیماری واگیردار است که وارد کشور شده و تعدادی از هموطنانمان را بیمار نموده اما باید برای نابودی آن مقهور فضا سازی نشد و جوانمردانه در این کارزار ایستاد کم نیستند پزشکان و پرستارانی که در خط مقدم ایستاده اند و در حال جهاد برای کشور هستند . امروز هر ایرانی باید نقش خود را در این جهاد پیدا کند.....
قطب نما 129 | زمانه تغییر ریل
عملکرد مثبت مجلس قوي، بدون شک تغيير ريل در قوه مجريه و شکل گيري دولتي قوي در انتخابات سال 1400 را به همراه خواهد داشت. دولتي انقلابي که تحقق بخش اهداف انقلاب اسلامي در دهه پنجم انقلاب اسلامي خواهد بود.
تحلیل فیلم 6 | تحلیل فیلم سینمایی تک تیرانداز + فیلم
فیلم سینمایی تک تیرانداز محصوصل 2014 امریکا به بررسی ماموریت یک نیروی امریکایی در جنگ عراق می پردازد که به خاطر تعداد کشته ای بالا لقب افسانه را به خود گرفته است. این فیلم حاوی پیام ها و نکات زیادی است که ما سعی کرده ایم علاوه بر نمایش فیلم به آن نکات در بخش تحلیلی خود بپردازیم. تحلیگر این فیلم دکتر حسن شمشادی خبرنگار بحران و جنگ است .
قطب نما 128 | کاسبان ترس خیالی
آیا تا کنون جن دیده اید؟! شاید از میان میلیون ها انسان، یکی ادعا کند که جن دیده است ؛ اما همه ما و شما و حتی کودکانمان تصویری کج و معوج ،سیاه، وحشتناک و غیرقابل تحمل از جن دارند .
قطب نما 127 | چگونه انتخاب کنیم؟
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
چند روز بيشتر تا دوم اسفندماه 1398 باقي نمانده و کار به حضور مردم در پاي صندوق راي رسيده است! ملت بايد از ميان 7 هزار نفر نامزد انتخاباتي که براي دستيابي به 290 صندلي مجلس رقابت مي‌کنند، نامزد مورد علاقه خود را انتخاب کنند! در اين شرايط اين سوال قابل طرح است که چگونه و با چه معيارهايي بايد نماينده مطلوب خودمان را انتخاب کنيم؟
قطب نما 126 | مکتب حاج قاسم ضرورت امروز کشور
22 بهمن 57 انقلاب اسلامی ایران با میدان داری نسل جوانی به پیروزی می رسد که در حقیقت تربیت یافتگان مکتب امام بودند از بروجردی ، باکری، همت،باقری، صیاد شیرازی، عباس دوران تا هزاران بزرگ مردی که مصادیق تربیت یافتگان مکتب امام و نهضت اسلامی بودند.
قطب نما 125 | وجدان اجتماعی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی
نگرش مردم نسبت به عملکرد مجلس شوراي اسلامي اين گونه است که در ارزيابي نارسايي‌ها و ناکارآمدي‌ها، اغلب به اموري خارج از قلمرو خود و خودکردگي‌ها متوسل مي‌شوند و بيشتر عوامل خارج از خود همچون دولت يا رئيس مجلس، هيئت رئيسه يا ترکيب نمايندگان و عوامل ديگر را مورد توجه قرار مي‌دهند، اما کمتر به نقش خود در نحوه حضور در انتخابات مي‌پردازند.
قطب نما 124 | الگوی اخراج امریکا از منطقه
وقتی خبر شهادت آقا مصطفی خمینی در سال ۵۶ به ایران رسید، کم‌تر تحلیلگر سیاسی و اجتماعی در دنیا می‌توانست بفهمد که این خبر چه موج عظیمی را در ایران به پا خواهد کرد. پهلوی تصور می‌کرد با شهادت آقامصطفی می‌تواند امام خمینی(ره) را از ادامه‌ی این مسیر باز دارد. اما اراده‌ی خمینی فراتر از کوه‌ها بود، که «المؤمن کالجبل الراسخ لا تحرکه العواصف».
قبلی۲بعدی