نشست منامه و شکستی دیگر برای آمریکا
نشست منامه با موضوع معامله قرن در خصوص فلسطین بدون نتیجه پایان یافت و قاصدکی دیگر از آمریکا در قامت شیخ ذلیل و حقیر بحرین ،سرافکنده در مقابل اربابان خود، تحقیر و شرمنده شد.
پیام خودکفایی به متجاوز؛ سرنگونی پهپاد جاسوسی با سامانه پدافندی بومی
سرنگونی پهپاد جاسوسی متجاوز، پیام محکمی به غرب زده ها و دلواپسان داخلی که خواهان مذاکرات مجدد با آمریکا علی رغم پبمان شکنی مستمر این کشور هستند، نیز می باشد.
گذشته از نگاه‌های نوک دماغ بینی برخی به اصطلاح روشنفکران داخلی، واقعیت آن است که افول و شکست هیمنه‌ی پوشالی آمریکا بواسطه قدرت ایدیولوژیک حاکمیت جمهوری اسلامی و بیداری ملت‌های آزادیخواه نزدیک‌تر از هر زمان دیگری است.
ماهیت آمریکایی نشان داده که همواره اهل لشکرکشی و تهاجم علیه ملت‌ها بوده، پس چرا علی رغم رجز خوانی ها، علیه ما وارد جنگ نمی‌شود؟
آمریکا نگران کنش نظامی ایران علیه خود است
آمریکا با تشدید تدابیر نظامی، در پی طراحی یک بازدارندگی در خلیج فارس است تا ایران را از هرگونه عملیاتی علیه نیروهایش برحذر دارد. به نظر‌ می‌رسد این، اصلی‌ترین بخش از منطق تحرکات اخیر آمریکاست که مشخصاً پس از تروریستی نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آغاز شد.
انقلاب اسلامی؛ تنها انقلاب مردمی که به آرمانهایش پشت نکرده است.
استاد حوزه و دانشگاه در همایش هادیان مطرح کرد:
به گزارش پایگاه بصیرت همایش هادیان سیاسی سپاه فتح باحضور استاد حوزه ودانشگاه حجت الاسلام دکترمحمدصادقی درشهریاسوج برگزارشد. دکتر صادقی دراین همایش به تبیین بیانیه گام دوم انقلاب پرداختند.
گزارش تصویری/فرمانده سپاه فتح برای حل مشکلات مردم، دیدار عمومی گذاشت
استقبال ۱۰۰درصدی مردم کهکیلویه و بویراحمد از زکات
مبشری مدیرکل امداد کهگیلویه و بویراحمد به درآمد جشن رمضان سال قبل اشاره کرد و گفت: ۸۹۹ میلیون تومان هزینه جشن سال گذشته بود که برای اطعام نیازمندان، آزادی زندانیان و همیان مولا هزینه شد.
اسماعیل آذری‌نژاد فعال اجتماعی و مشهور به روحانی قصه‌گو از سخاوت پیرمرد روستایی در یکی از روستاهای کهگیلویه نوشت.
امام جمعه یاسوج از رقاصی و اختلاط در دانشگاه یاسوج به شدت انتقاد کرد.
آبروی استان ما به آسانی به دست نیامده که به آسانی از دست برود. نباید اجازه دهیم عده‌ای که معلوم نیست چکاره هستند، سابقه استان و دانشگاه را خدشه‌دار کنند.
قبلی۲بعدی