به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی حضور تیم جهادی دانشجویان کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به سیل زدگان استان خوزستان و همچنین توزیع کمک های دانشجویی در این منطقه باعث شد تا با مسئول این گروه جهادی گفت‌وگوی ویژه ای داشته باشیم، تا از شرایط منطقه و اقدامات تیم های جهادی آگاهی بهتری پیدا کنیم.
در روز های گذشته در اقدامی مذموم رئیس جمهور آمریکا اقدام به قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی جمعی از مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن محکومیت این اقدام با فرمانه سپاه فتح دیدار و گفت وگو کردند.
اگر سپاه نبود، کشور هم نبود/ کاش من هم یک سپاهی بودم
امام خمینی‌(ره):
امام راحل(ره) به نقش ایمان در پیکره سپاه اعتقاد ویژه ای داشتند و همواره بر وجود و تقویت آن در سازمان های انقلابی بخصوص در سپاه تأکید می کردند.
دشمن از ورود سپاه به حوزه‌های اقتصادی می‌ترسد
امام جمعه یاسوج:
استقرار موکب اربعین کهگیلویه در خوزستان/سیل خدمات‌رسانی ادامه دارد
حمایت و همدردی مردم استان کهگیلویه و بویراحمد با مردم خوزستان:
موکب اربعین کهگیلویه برای خدمات‌رسانی به هموطنان سیل‌زده در اهواز مستقر شد.
اعلام همبستگی مسئولان و کارکنان آبفای کهگیلویه و بویراحمد با سپاه
دیدار مدیرکل آبفای استان کهکیلویه و بویراحمد با فرمانده سپاه فتح
مدیرعامل و جمعی از کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با فرمانده سپاه فتح دیدار کردند
دشمن از استقلال و وحدت داخلی میترسد/ رمز اقتدار سپاه در پذیرش ولایت الله است
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد:
ترس آمریکا از جمهوری اسلامی نه به واسطه موشک‌ها، بلکه ترس آن‌ها از ایران اسلامی به دلیل قدرت ولایت است و اگر امروز به جنگ سپاه رفته به دلیل همین ولایتمداری و اقتدار سپاه است، اقتداری که نه به واسطه کمک‌ها و دانش دشمن بلکه با تکیه بر دانش بومی موشک و تسلیحات می‌سازد.
دنبال مقصر نباشیم/ یاسوج جزو 4 شهر پربارش دنیا بود
نطق نمایندگان کهگیلویه و بویر احمد در مجلس:
به گزارش پایگاه بصیرت به نقل از تابناک، دو نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی در صحن علنی مجلس در خصوص سیل اخیر به ایراد سخن پرداختند.
در فضای غبارآلود مجازی، وظیفه هر فرد مسلمان آگاه فعالیت مؤثر در این فضاست، به قول دیگر می‌توان گفت، امروز بعد از نماز، امر مستحبی جوان انقلابی دغدغه‌مند باید کار فرهنگی و جهادی و فعالیت فعال در فضای مجازی باشد.
در طول تاریخ ایران، پادشاهان و فرنگ باوران به اصطلاح روشنفکر با نام ترقی و توسعه، بیشترین نقش را در بکارگیری و جایگزینی واژه های لاتین و بیگانه به جای لغات فارسی داشته اند.
امروز نیز هدف نفوذ، القای ناکارآمدی نظام امت و امامت و انداختن همه تقصیرها به گردن ولی زمان است.
قبلی۲بعدی