افتتاح نمایشگاه عکس«شهید خدمت» در محل سازمان سینمایی
در آستانه اربعین شهدای خدمت، نمایشگاه عکس«شهید خدمت» با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی در محل سازمان سینمایی افتتاح شد.
برپایی جشن میلیونی غدیر خم در کشور
دیروز سراسر ایران غرق نور و شادی بود و میلیون‌ها نفر در جشن بزرگ عید سعید غدیرخم، میهمان سفره مولا علی علیه‌السلام بودند. کیلومترها خوان نعمت برای دوستداران اهل بیت(ع) گسترده شده بود و لحظاتی به یادماندنی برای میهمانان رقم خورد.
برنامه های جشن عید غدیر در هیأت‌های سراسر کشور اعلام شد
همزمان با فرارسیدن ۱۸ ماه ذی‌الحجه، عید سعید غدیرخم، اماکن متبرکه، هیأت‌های مذهبی و مساجد مجالس جشن و شادی برپا می‌کنند.
امضای تفاهم نامه برای آموزش‌های مهارتی به خانواده‌های سپاه
سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و سپاه پاسداران برای آموزش‌های مهارتی به خانواده‌های سپاه تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
وزیر فرهنگ: بنیاد بین‌المللی شهید رئیسی تاسیس می‌شود
وزیر فرهنگ با بیان اینکه تاسیس بنیاد بین‌المللی شهید رئیسی به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسید، گفت: انشاالله این بنیاد همزمان با ایام اربعین شهدای خدمت آغاز به کار خواهد کرد، که اتفاق مهمی خواهد بود و در قانون فعالیت‌های متنوعی برای این بنیاد پیش بینی شده است.
با معرفی دستاوردهای دولت شهید جمهور؛
سومین رویداد ملی «روایت پیشرفت» درپادگان ولیعصر برگزار می شود
سومین رویداد ملی «روایت پیشرفت» با محوریت معرفی دستاوردهای دولت شهید جمهور از امروز سه شنبه ۲۹ خرداد تا روز سه شنبه ۲ تیر در پادگان ولیعصر (عج) برگزار می‌شود.
سریال تکراری اخراج در گوگل
سریال تکراری اخراج کارمندان گوگل همچنان ادامه دارد؛ کارمندانی که نسبت به جنایات اسرائیل در فلسطین و اقدام گوگل نسبت به انعقاد قراردادی مشکوک با این رژیم غاصب معترض هستند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
سند هنرهای نمایشی به تصویب شورای هنر رسید
جلسه شورای هنر به ریاست محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح چهارشنبه ۲۳ خرداد برگزار شد.
نگاه ابزاری صهیونیست‌ها به  زن در سینما
خاخام ضد صهیونیست در دبیرخانه بین‌المللی فیلم کوثر:
رابا وایز خاخام ضد صهیونیست معتقد است صهیونیست‌ها در سینمای جهان از زن برای بیان مسائل غیراخلاقی استفاده می‌کنند و زنان زیادی هم در جنبش‌های زیادی به این استفاده ابزاری معترض شده‌اند. وی می‌گوید باید استانداردهای دیگری درباره زنان در سینمای جهان وضع شود تا کرامت آنها حفظ شود.
جایگاه دانشگاه‌های ایران در میان دانشگاه‌های کشورهای اسلامی
بررسی رتبه‌بندی کیو اس ۲۰۲۵ نشان داد؛
بر اساس رتبه‌بندی کیو اس ۲۰۲۵، در میان کشورهای اسلامی مالزی با ۳۵، اندونزی با ۲۷ و ترکیه با ۲۵ دانشگاه بیشترین تعداد را در این رتبه‌بندی دارند و ایران با ۹دانشگاه رتبه یازدهم را دارد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: 
رئیس‌جمهور ما یک مدیر کارآمد قرآنی بود
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکیدبر اینکه رییس‌جمهور فقید یک رییس کارآمد قرآنی، مدیر و مدبر با کفایت بود،تصریح کرد: شهید رئیسی تندیسی از اخلاق اسلامی بود که فاصله بین دولت و مردم را کم کرد.
حضور هنرمندان در مراسم شهید رئیسی + عکس
مراسم نکوداشت شهید جمهور و همراهانش با حضور جمعی از خانواده معزز شهدا، هنرمندان و مدیران صداوسیما در سالن خورشید مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد.
قبلی۲بعدی