ساختار حیاتی کشور برای بیگانه کار می کند ؟!
نگاهی به طرح فراموش شده شبکه ملی اطلاعات
​ سالهاست رهبر فرزانه انقلاب از مسئولان دولت‌های مختلف، راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات را مطالبه می‌کنند و بنا بر شواهد و اظهارات مسئولان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات طی این سال ها و پس از نوشته شدن سند شبکه ملی اطلاعات و تصویب آن، هنوز اجراء نشده است.
‭ ‬اصطلاحات‭ ‬مجازي‌ـ‭ ‬9
حس‭ ‬زيباي‭ ‬دورهمي‭ ‬معنوي
سفره‌هاي‭ ‬ساده‭ ‬افطاري‭ ‬را‭ ‬بگسترانيم
ملودرامي‭ ‬پرتعليق‭ ‬كه‭ ‬از‭ ‬كمدي‌هاي‭ ‬شبكه‌هاي‭ ‬ديگر‭ ‬جا‭ ‬نماند
مروري‭ ‬بر‭ ‬سريال‭ ‬بهاري‭ ‬شبكه‭ ‬دوم‭ ‬سيما
سفرنامه‭ ‬بلاد‭ ‬فرنگ
اصلاح طلبان در حق زنان بی معرفتی می کنند!
این جریان سعی کرده است برای کمرنگ کردن نقش خانواده و نزدیک نمودن زن آرمانی ایرانی به زن ایده آل غربی مرزهای اخلاق و اعتقادات را تضعیف نماید.
هر هفت سين سفره ما سيل شد دريغ!
تازه‌ترین سروده علیرضا قزوه
علیرضا قزوه از شاعران مشهور کشورمان به تازگی سروده‌ای با عنوان «هفت سين سيل» را سروده است که محتوای آن حاوی غم و اندوه سیل اخیر در کشور، فرهنگ ایستادگی ایرانی و آموزه‌های مذهبی و وطن‌دوستی است.
آیه‌ای که پیامبر را پیر کرد!
محبت طلا و نقره، محبت پول، محبت شهوات جنسی، محبت مقام و این‌ها، چیزهایی است که هر کدام، یک کمندی بر گردن دل انسان می‌اندازند و آن را به سمت خودش می‌کشانند. مقاومت و ایستادگی در مقابل این‌ها که انسان پایش نلغزد: «و من تاب معک»؛ مؤمنین را در بین این دو جاذبه‌ی قوی - جاذبه‌ی فشار دشمن و جاذبه‌ی فشار درونی دل هوسران - و این دو مغناطیس، در خط مستقیم نگه داشتن و هدایت کردن، به گمان زیاد، این، آن کاری است که پیغمبر را پیر کرد.
بازتولید نگاه قجری برای مدیریت شهری
به نظر می‌رسد، آقایان نباید «ناتوانی» و «نمی‌توانیم» خود را به دیگر آحاد ملت و به ویژه جوانان انقلابی و مدیران با تفکر و رویکرد جهادی تعمیم بدهند. رفتن به سمت استفاده از کارشناسان و مدیران خارجی برای مدیریت شهری، یک نوع ارتجاع خطرناک است و معنایی جز بازتولید تفکر و نگاه قجری برای اداره کشور ندارد. انقلاب اسلامی این نوع تفکر و نگاه‌ها را به تاریخ سپرده، هرگز اجازه بازتولید آن را نمی‌دهد.
قبلی۲بعدی