روزی که قاسم، سال 1335 در روستای قنات‌ملک کرمان به دنیا آمد، دونالد ترامپ ده‌ساله در نیویورک برای هم‌کلاسی‌هایش قلدری می‌کرد و فکر نمی‌کرد 60 سال بعد کودکی از قنات‌ملک مقابلش بایستد و حریفش باشد.
بسیجی ها چطور با کرونا می جنگند؟
رونا که وارد ایران شد و پایش به تهران رسید دانشگاه ها جزو اولین مراکزی بود که تعطیل شد. نگرانی از ابتلا به کرونا باعث شد بسیاری از دانشجویان همان روزهای اول بار و بندیلشان را جمع کنند و به شهرشان برگردند تا آب ها از آسیاب این ویروس بیفتد
چه کنیم تا در روزهای خانه‌نشینی وزن اضافه نکنیم؟
شیوع ویروس جدید کرونا، هر روز شرکت‌ها و سازمان‌های بیشتری کارمندان خود را دورکار می‌کنند تا جلوی انتشار این ویروس را بگیرند.
گاهی تفاوت قائل شدن میان این سه مقوله‌ی متفاوت می‌تواند کار سختی باشد؛ اما ما در این مطلب سعی می‌کنیم توضیح دهیم چه زمانی باید فاصله اجتماعی را رعایت کنید، چه زمانی خود را ایزوله کنید و یا قرنطینه چگونه است.  
برای شاد بودن در روزهای کرونایی، بر داشته هایمان تکیه کنیم تا رنج ناشی از نداشته هایمان کمتر آزارمان دهد.
یکی از معضلاتی که افراد دچار اختلال اضطراب با آن دست به گریبان هستند این است که امنیت روانشناختی پایینی دارند، لذا انجام حمایت های کلامی و عاطفی می تواند به میزان قابل توجهی اضطراب این افراد را کاهش دهد
نام‌نویسی حج تمتع سال آینده از سوی سازمان حج و زیارت آغاز شد و هزینه این سفر معنوی از ۳۳ تا حدود ۴۱ میلیون تومان درنظر گرفته شده است.
همه می دانند که لیمو به دلیل مقادیر بالای ویتامین C برای ما مفید است. این میوه را به چای اضافه می کنیم و هنگام پخت و پز و سرماخوردگی از آن استفاده می کنیم. اما اینها همه خواص باورنکردنی لیموها نیستند.
مجلس در بهبود زندگی ما چقدر تاثیر دارد؟!
مهم‌ترین وظیفه نمایندگان مجلس است. در واقع می‌توان گفت مجلس ریل‌گذاری انجام می‌دهد و براساس همین ریل‌گذاری دستگاه‌های اجرایی باید مسیر تعیین‌شده از سوی مجلس را اجرا کنند.
فرمانده انتظامی؛
فرمانده نیروی انتظامی گفت: با افرادی که در خودرو کشف حجاب می‌کنند، برخورد قانونی صورت می‌پذیرد‌ چرا که معتقد هستیم این عمل ناشایست یک هنجارشکنی محسوب می‌شود.
طبق اعلام مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، ویروس کرونای انسانی معمولاً از طریق فرد آلوده به دیگران و به‌واسطه‌ی هوا به صورت عطسه و سرفه، تماس نزدیک مثلاً دست دادن منتقل و منتشر می‌شود.
عشق  و محبت زیر بنای لازم تشکیل خانواده است و این علاقه موتور محرک برای ادامه زندگی و در نهایت تداوم و استحکام آن است. بزرگترین آفت در زندگی خانوادگی زناشویی ایجاد احساس عدم توجه و رضایت از سوی یکی از همسران است که این خود رفته رفته ارزش های خانواده را کم رنگ می کند
قبلی۲بعدی