اصلاح طلبان در حق زنان بی معرفتی می کنند!
این جریان سعی کرده است برای کمرنگ کردن نقش خانواده و نزدیک نمودن زن آرمانی ایرانی به زن ایده آل غربی مرزهای اخلاق و اعتقادات را تضعیف نماید.
هر هفت سين سفره ما سيل شد دريغ!
تازه‌ترین سروده علیرضا قزوه
علیرضا قزوه از شاعران مشهور کشورمان به تازگی سروده‌ای با عنوان «هفت سين سيل» را سروده است که محتوای آن حاوی غم و اندوه سیل اخیر در کشور، فرهنگ ایستادگی ایرانی و آموزه‌های مذهبی و وطن‌دوستی است.
آیه‌ای که پیامبر را پیر کرد!
محبت طلا و نقره، محبت پول، محبت شهوات جنسی، محبت مقام و این‌ها، چیزهایی است که هر کدام، یک کمندی بر گردن دل انسان می‌اندازند و آن را به سمت خودش می‌کشانند. مقاومت و ایستادگی در مقابل این‌ها که انسان پایش نلغزد: «و من تاب معک»؛ مؤمنین را در بین این دو جاذبه‌ی قوی - جاذبه‌ی فشار دشمن و جاذبه‌ی فشار درونی دل هوسران - و این دو مغناطیس، در خط مستقیم نگه داشتن و هدایت کردن، به گمان زیاد، این، آن کاری است که پیغمبر را پیر کرد.
بازتولید نگاه قجری برای مدیریت شهری
به نظر می‌رسد، آقایان نباید «ناتوانی» و «نمی‌توانیم» خود را به دیگر آحاد ملت و به ویژه جوانان انقلابی و مدیران با تفکر و رویکرد جهادی تعمیم بدهند. رفتن به سمت استفاده از کارشناسان و مدیران خارجی برای مدیریت شهری، یک نوع ارتجاع خطرناک است و معنایی جز بازتولید تفکر و نگاه قجری برای اداره کشور ندارد. انقلاب اسلامی این نوع تفکر و نگاه‌ها را به تاریخ سپرده، هرگز اجازه بازتولید آن را نمی‌دهد.
زمینه ساز برگشت اعتماد عمومی به قوه قضائیه
مهمترین مولفه های این اقتدار؛ نیروی انسانی توانمند ، گسترش فعالیت های نرم افزاری ،فناوری اطلاعات واعتبارات کافی می باشد. در همین حال شاهد هستیم که قوه قضائیه برای جلب اعتماد عمومی در این شرایط ویژه مبارزه با فساد ورانت، قوه از خود شروع کرده وبه پاکسازی نیروی های ناسالم در این زمینه پرداخته است.
تذکرات اربعینی +(15 تصویر)
درخواست های آمریکا از شبکه های اجتماعی
توئیتر پرنده ای آزاد یا در دام
مدیر اجرایی پروژه وریتاس در مصاحبه با راشا تودی عنوان کرد: « آن ها (مدیران شبکه های اجتماعی) آزادی بیان را سانسور کرده و مشخص می کنند کدام قسمت از حرف مردم شنیده شود و کدام قسمت شنیده نشود»
چگونگی گرامی‌داشت چهل‌سالگی انقلاب اسلامی
به طور قطعی یک گزارش مستند خوب، هنگامی از باورپذیری و اثرگذاری مضاعف برخوردار خواهد بود که در قیاس با شاخصه‌های خاص و ملموس تنظیم و ارائه شود؛ از همین رو پیشنهاد می‌شود گزارش دستاوردهای انقلاب اسلامی، حتی‌المقدور در قیاس با وضعیت‌های گوناگون شامل بیان دستاوردها در قیاس با شرایط موضوع مورد نظر در پیش از انقلاب و قیاس با کشورهای همجوار با کشورهای هم‌سطح در دیگر نقاط جهان تهیه شود.
وسوسه براندازی در خواننده‌های طاغوتی !
اما اوج بی‌مسئولیتی سیاوش قمیشی را می‌توان در مصاحبه او با تلویزیون ضد انقلابی صدای آمریکا دید. او در حالی که سعی می‌کرد از پاسخ به این پرسش که «علیرضا قمیشی پسر شما هست یا نیست؟» طفره برود، سرانجام در برابر اصرار مصاحبه‌گر پاسخ داد: «نمی‌دانم[او پسر من است یا نه]، درباره او تحقیق کردم، ولی به نتیجه نرسیدم،»
آقای رئیس‌جمهوری مسئول ما هستند و ایشان سیاستگذاری می‌کنند. تمایل ایشان به بنده اعلام شد که می‌توانیم زمینه‌ای ایجاد کنیم مردم در استادیوم بازی‌ها را تماشا کنند. این حادثه که هر روز اتفاق نمی‌افتاد. اولین دغدغه من به‌ عنوان مسئول امنیت کشور، امنیت کشور بود؛ بویژه که همان روز بازی، شلوغ‌ترین روز اعتراضی در بازار تهران بود. نظر همه کارشناسان از باب امنیتی این بود اگر جمعیت زیادی بیاید و ما ببازیم، مردمی که به خیابان می‌آیند با اینها (معترضان) پیوند بخورد ممکن است کار از کنترل خارج شود. از نظر امنیتی استدلال قابل قبولی بود.
اصل حقیقت ماجرای قم + فیلم
بخشی از شعارهای نوشته بر روی این پلاکاردها این‌گونه بود؛ «یه اختلاس کم بشه گرونی‌ها حل میشه»، «مدیران فاسد باید مجازات شوند»، «این گفته امام است؛ مذاکره حرام است»، «سؤال از مسئولین وظیفه مجلس است»، «گرچه جیبا خالیه روحیه‌ها عالیه»، «من طلبه انقلابی‌ام یعنی در برابر فساد و تبعیض سکوت نمی‌کنم»، «شش سال مذاکره جواب نداد»، «مردم گله‌مندند»، «روحانیت متعهد به خون سرمایه‌داران زالوصفت تشنه است»، «جرثومه‌های فساد باید به‌شدت مجازات شوند».
یک انقلابی در دنیای لاکچری +تیزر فیلم
مشخص نمی‌شود چرا خلیل کاتیوشا به محافظت از یک بچه‌پولدار نق نقو رضایت می‌دهد و چه انگیزه‌ای سبب می‌شود که بادیگارد چنین آدمی شود؟ همچنان که تحول ارشیا در پایان فیلم، بسیار سریع و بدون زمینه‌سازی دراماتیک رخ می‌دهد.
قبلی۲بعدی