بزرگراه های تهران پولی می شود؟!
سیم‌کارت‌های اضافی‌ را حتماً مسدود کنید
با توجه به سوءاستفاده از اطلاعات هویتی و سیم‌کارت‌هایی که بدون آگاهی افراد به نامشان ثبت شده، باید با مراجعه به سامانه استعلام تعداد سرویس‌های مشترکین اپراتور‌های مخابراتی، از تعداد سیم‌کارت‌هایی که به نام شماست، مطلع شوید و همچنین در صورت دریافت پیامکی مبنی بر ثبت سیم‌کارت، درصورتی که بدون اطلاع شما انجام شده، نسبت به قطع آن اقدام کنید.
انجام برخی اقدامات و ترک عادات اشتباه در رانندگی می‌تواند به افزایش عمر موثر خودرو کمک قابل توجهی کند.
وزیر اسبق راه و شهر‌سازی گفت: معتقدم از روز اول به آقای رئیس‌جمهور درباره مسکن مهر اطلاعات غلط دادند، اما الان بنای کار وزیر کنونی راه و شهر‌سازی این است که مسکن مهر باقی مانده را تمام کند.
سخنگوی سازمان حفظ نباتات گفت: از اواخر دی‌ ماه سال جاری هجوم دوباره ملخ‌های صحرایی به کشور را خواهیم داشت که پیش‌بینی ‌می‌شود تا خردادماه سال آینده ادامه داشته باشد.
شورای اقتصاد نرخ خرید تضمینی ۲۵ قلم کالای کشاورزی را برای سال زراعی ۹۹-۹۸ ابلاغ کرد.
سخنگوی ستاد حذف یارانه از شناسایی سه دهک بالای درآمدی تمام شده خبر داد و گفت: با اعلام سخنگوی دولت، فرایند حذف انجام خواهد شد.
پرونده حسین فریدون به ایستگاه پایانی رسید
رئیس اتحادیه لوازم خانگی با اشاره به واردات لوازم خانگی که قرار است تا دو ماه دیگر انجام شود، گفت: این امر می‌تواند منجر به کاهش قیمت‌ها، در بازار شود.
کارگروه تنظیم بازار به دنبال نارضایتی دامداران از افزایش قیمت سبوس و دستور رئیس جمهور مبنی بر تعادل‌بخشی به قیمت سبوس نرخ این محصول را تعدیل کرد.
۱بعدی