رئیس‌ هیئت‌ مدیره انجمن وارد کنندگان فرآورده‌های بهداشتی و آرایشی اعلام کرد: واردات کلیه لوازم آرایشی و بهداشتی به غیراز عطریات از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری متوقف شده است.
نگاهی به وضعیت شهرنشینی در ایران نشان می‌دهد که از هر ۱۰۰ نفر، ۱۱ نفر در شهر تهران زندگی می‌کنند؛ یعنی ۱۱ درصد ایرانی‌ها در تهران زندگی می‌کنند.
پیشنهاد ساخت «گاندو تراریخت»
مسئول حوزه نمایندگی، ولی فقیه در جهادکشاورزی استان البرز پیشنهاد کرد فصل دوم سریال «گاندو» با محوریت داستان غذای دستکاری‌شده ژنتیک در ایران ساخته شود.
ارائه ۳ سناریو برای نرخ نان به دولت/ دولت شاید اجازه افزایش قیمت ندهد
دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: کارگروه آرد و نان طی هفته‌های آتی ۳ سناریو در مورد قیمت نان به دولت ارائه می‌دهد و دولت در مورد قیمت نان تصمیم گیری می‌کند.
گزارش مرکز آمار از سهم‌اشتغال ناقص نشان می‌دهد که ۱۰ درصد جمعیت شاغل دارای‌اشتغال ناقص بوده‌اند که رقمی در حدود 2.4 میلیون ایرانی می‌باشد.
مرکز آمار ایران:
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار استان تهران از آغاز صادرات ضابطه‌مند تخم مرغ به کشور عراق خبر داد و گفت:تخم مرغ‌های قهوه‌ای که تحت عنوان تخم مرغ بومی به مردم فروخته می‌شود، صنعتی هستند.
با ابلاغ وزیر صنعت
معاون توسعه بازار‌های صادراتی سازمان توسعه تجارت از دستور وزیر صنعت برای پیگیری الحاق ایران به سازمان جهانی تجارت خبر داد و گفت: ستاد الحاق دوباره فعال شده است.
اینستکس به نفع ایران یا اروپا؟
مبادلات صورت گرفته در اینستکس به جای دلار، از طریق یورو خواهد بود؛ با این تفاوت که این سامانه، هیچ ارتباطی به مکانیسم‌های بانکی ندارد و صرفاً یک سامانه تهاتری محدود به غذا و داروست و تحریم‌هایی که اروپایی‌ها در برجام متعهد به برداشته شدن آنها شده‌اند، با وجود این سامانه همچنان پابرجا خواهند بود.
تا پایان تیرماه حداقل یک بار با کارت سوخت شخصی سوختگیری کنید
روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران طی توضیحاتی به دارندگان کارت هوشمند سوخت توصیه کرد که حداقل تا پایان تیرماه یک بار با کارت سوخت شخصی خود سوخت‌گیری کنند.
«پایش» با توجه به انتشار دریافتی‌های مدیران هلدینگ‌های صندوق بازنشستگی کشوری در هفته قبل، با دعوت از مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، به بررسی وضعیت هلدینگ‌های این صندوق و موضوع شفافیت در آن خواهد پرداخت.
۱بعدی