سخنگوی ستاد حذف یارانه از شناسایی سه دهک بالای درآمدی تمام شده خبر داد و گفت: با اعلام سخنگوی دولت، فرایند حذف انجام خواهد شد.
پرونده حسین فریدون به ایستگاه پایانی رسید
رئیس اتحادیه لوازم خانگی با اشاره به واردات لوازم خانگی که قرار است تا دو ماه دیگر انجام شود، گفت: این امر می‌تواند منجر به کاهش قیمت‌ها، در بازار شود.
کارگروه تنظیم بازار به دنبال نارضایتی دامداران از افزایش قیمت سبوس و دستور رئیس جمهور مبنی بر تعادل‌بخشی به قیمت سبوس نرخ این محصول را تعدیل کرد.
با اقدامات به موقع عملیاتی و اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در حوزه مبارزه با مفاسد اقتصادی، یکی از بزرگترین پرونده‌های زمین خواری در کشور کشف و با پیگیری مستمر وزارت اطلاعات ضمن تثبیت مالکیت دولت بر اراضی ملی مذکور، از تضییع حقوق بیت المال جلوگیری شد.
لزوم کاهش ضریب جینی
مدیرعامل راه‌آهن خبر داد؛
مدیرعامل شرکت راه آهن از آغاز پیش فروش بلیت قطارهای اربعین از روز چهارشنبه سوم مهرماه خبر داد.
سوئیفت روسی و نقش ایران در اقتصاد جدید جهانی
همانطوری که ایران در پیشنهاد و راه اندازی اوپک گازی نقش کلیدی داشت و همانطوری که توانست توان نظامی روسیه را در تقویت جبهه مقاومت در سوریه به میدان آورد، برای تسهیل سایر موانع و محدودیت‌های اقتصادی نیز توان بازکردن مسیر‌های رو به جلو را دارد و باید در چنین سطحی راهبرد و سیاست ارائه دهد.
عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه استقلال مملکت به شبکه ملی اطلاعات بستگی دارد گفت: این طرح با گذشت شش تا هفت سال هنوز یک فرآیند طراحی علمی و مهندسی مشخص ندارد.
قبلی۲بعدی