کار و راهبرد اساسی «مصون‌سازی اقتصاد از آسیب تحریمها از طریق تقویت و رونق تولید داخلی» است و بنده پشت این قضیه ایستاده‌ام و از مسیر پیشرفت حقیقی کشور کاملاً دفاع میکنم.
مسیر تصمیم‌گیری و اعلام قیمت بنزین بسیار بد طی شد/ کنار گذاشتن کارت سوخت خیانت بود
نماینده سابق مجلس با بیان این که فرآیند تصمیم‌گیری و اعلام قیمت بنزین بسیار بد بود، گفت: تنها با افزایش قیمت نمی‌توان جلوی مصرف بی‌رویه و قاچاق سوخت را گرفت.
به گفته مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، تاکنون دو برابر تعداد خودرو‌های کشور کارت سوخت صادر شده، ولی باز هم تعداد زیادی از مردم تقاضای صدور کارت سوخت المثنی کرده‌اند.
داشتن اطلاعات اقتصادی به معنای سرک کشیدن به زندگی مردم نیست
پاسخ یک اقتصاددان به اظهارات رئیس‌جمهور
یک اقتصاددان در پاسخ به ادعای رئیس‌جمهور درباره سرک نکشیدن به حسابهای مردم گفت: شفافیت عملکردها و آ‌گاهی از معاملات اقتصادی و دارایی به معنای سلب امنیت اشخاص نیست، بلکه عین شفافیت است تا دولت بتواند مالیات اخذ کند.
رئیسی دستور بررسی نرخ خرید تضمینی گندم را صادر کرد
نایب رئیس بنیاد ملی گندم‌کاران ایران، گفت: به دستور رئیس قوه قضائیه آنالیز قیمت تولید گندم برای بررسی نرخ دقیق خرید تضمینی به سازمان بازرسی کل کشور ارسال شد.
احداث کارخانه فولاد بافت با همت قرارگاه خاتم
۱۰۰ درصد طراحی و اجرای پروژه کارخانه فولاد بافت که اخیرا حسن روحانی افتتاحش کرد توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) وابسته به سپاه پاسداران انجام شده بود.
در حالی که ۹۴درصد زعفران دنیا در ایران کشت می‌شود، ولی «زعفران ایران» در دنیا گمنام است.
روحانی به ۶۰ میلیون ایرانی کمک نقدی می‌کند؟!
حمایت ماهیانه و مؤثر از ۱۸ میلیون خانوار ایرانی تنها در صورتی مفید خواهد بود که دولت بدون چشم داشت به منابع و دارایی‌های دولتی، اسکناس‌های بی پشتوانه و یا افزایش قیمت ها، منابع مالی جدیدی تأمین کند.
پیشنهاد جدید همتی برای هدایت نقدینگی به سمت تولید
رئیس کل بانک مرکزی برای هدایت نقدینگی به سمت تولید پیشنهاد جدیدی مطرح کرد.
به گفته رئیس‌کل بانک مرکزی اتصال همه بانک‌ها به سیستم متمرکز پیامکی بانک مرکزی تا دی‌ماه زمان می‌برد و بانک مرکزی نهایتا اجرای این امر را تا دی ماه اجباری اعلام کرد و از مشتریان خواسته که اقدامات لازم را انجام دهند.
تولید ۳۰ قلم تجهیزات تحریمی پزشکی توسط شرکت‌های دانش بنیان/ ۴۴ محصول در دست ساخت است
تولید تجهیزات پزشکی در کشور با حمایت از شرکتهای دانش بنیان این حوزه رونق تازه ای گرفته به طوریکه در حال حاضر سهم دانش بنیان ها از تجهیزات پزشکی به ۷۲ درصد رسیده است.
پذیرش FATF موجب می‌شود شرکای تجاری خود را از دست دهیم
عضو هیات علمی دانشگاه گفت: پذیرش FATF باعث می‌شود که شرکای تجاری ما، دیگر در دور زدن تحریم‌‌ها به ما کمک نکنند.
۱بعدی