معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه برنامه توسعه باغات پسته در شمال و شمال‌غرب کشور در دستور کار معاونت باغبانی است، گفت: با انجام برنامه‌های اصلاحی باغات تولید پسته در کشور تا دو برابر افزایش می‌یابد.
عضو پیشین کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از افزایش ۲/۵برابری هزینه نهاد ریاست جمهوری در دولت روحانی خبر داد.
گره اقتصاد؛ گره زدن اداره کشور به پیشنهادهای اروپا
رهبر انقلاب: من به این سه کشور هم اعتماد ندارم و می‌گویم به اینها هم اعتماد نکنید. اگر می‌خواهید قراردادی ببندید، تضمین واقعی و عملی بگیرید والا فردا این ها هم همان کار امروز آمریکا را به شیوه دیگری خواهند کرد.
ماحصل اقدامات دولت در حذف یارانه پردرآمدها
به تازگی وزیر کار بر اجرای این مصوبه دولت تأکید کرده و با ذکر مجدد این ادعای کهنه که "با وضعیت اقتصادی موجود، شناسایی سه دهک درآمدی بالا کمی مشکل است و باید این کار با دقت انجام شود" تصریح کرده است که آیین نامه حذف دهک‌های بالای درآمدی تا پایان شهریورماه اجرایی خواهد شد.
آیا اینستکس مشکلات اقتصادی کشور را حل می‌کند؟
دولت تدبیر و امید طی شش ساله عمر خود کدامین یک از راهکار‌های بومی در حوزه اقتصادی را مورد توجه قرار داده است و چه شیوه مدیریتی فعالی برای برون رفت از مشکلات جاری در پیش گرفته است؟
رئیس سازمان مالیات نه تنها فرصت نهایی پزشکان برای اتصال به سامانه سازمان مالیات را ۱۵ شهریور و غیر قابل تمدید دانست، که تأکید کرد تا پایان شهریور اسامی ۱۵ تا۲۰ صنف دیگر که باید به سامانه مالیاتی متصل شوند را اعلام خواهد کرد.
وزیر نفت که طی سال‌های اخیر طرح موفق دولت دهم درباره سهمیه‌بندی بنزین را به حاشیه رانده بود، حالا پس از احیای کارت سوخت اذعان کرده: «تا زمانی که سهمیه بندی بنزین وجود نداشته باشد مردم کارت سوخت را جدی نخواهند گرفت».
آقای دکتر، راهبرد نظام را فدای احساسات زودگذر نکنید!
‌نمی‌توان انتظار داشت یک مقام مسئول در یک حوزه مثل فضای مجازی یا فساد اقتصادی یا رانت دولتی و ... بی قانون باشد و جامعه نیز به همان اندازه قانون را دور بزند، بلکه اثر این نوع بی قانونی در جامعه گسترده‌تر و در موضوعات متنوع‌تر بروز می‌کند.
قبلی۲بعدی