بغزیان با بیان اینکه منطقه آزاد واقعی در کشور نداریم، گفت: الگوی جداگانه برای هر یک از مناطق تهیه شود.
در موضوع یارانه‌ها، دیدگاه‌های اقتصاددانان با سیاستمداران متفاوت است
بهمن آرمان اقتصاد دان گفت: وقتی امکان تولید وجود دارد، نیروی کارمفید و متخصص به اندازه کافی در کشور داریم، نیازی به پرداخت یارانه نقدی نیست. یارانه تنها باید به اقشار آسیب پذیر پرداخت شود.
مجری طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: با تصویب شورای اقتصاد ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض برای دوگانه سوز کردن یک میلیون و ۹۰۰ هزار ون، وانت بار و مسافربر شخصی اختصاص یافت.
وزیر راه و شهرسازی ضمن قدردانی از اهتمام ویژه و فعالیت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا به عنوان پیمانکار راه‌آهن چابهار-زاهدان از اتخاذ تدابیر جدید برای تسریع عملیات اجرایی راه‌آهن چابهار-زاهدان خبر داد.
در حالی که اقتصاد کشور در شرایط مناسبی قرار ندارد و پیوستن به بازار‌های جهانی در این وضعیت می‌تواند به نابودی تولید داخلی منجر شود، رئیس‌سازمان توسعه تجارت ایران از دستور رئیس‌جمهور برای الحاق به سازمان تجارت جهانی خبر داد.
در مجلس صورت پذیرفت
هفته گذشته و در شرایطی که کشور درگیر التهابات ناشی از افزایش قیمت بنزین بود، نمایندگان مجلس مصوبه‌ای گذراندند که ضربه‌ای جبران ناپذیر به اقتصاد کشور وارد خواهد کرد.
در نامه‌ای به شورای نگهبان و مجمع مطرح شد
قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی در نامه‌های جداگانه‌ای به دبیران شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام، مغایرت‌های قانونی لایحه افزایش مناطق آزاد را یادآور شد.
دانشجویی که همزمان با تحصیل نحوه کشت محصولات استوایی را در مالزی یاد گرفت و تحصیل و کار را بدون اینکه ریالی وام گرفته باشد همزمان پیش برد تا امروز تولیدکننده ۵۰ نوع محصول ارگانیک و صادرکننده نمونه باشد.
پیش بینی غیرواقع درآمد‌های نفتی در بودجه ۹۹
دولت قصد دارد بودجه سال ۹۹ را مشابه قانون بودجه امسال با یک رقم غیرواقعی از فروش نفت تدوین کند و کسری بودجه ناشی از کاهش صادرات نفت را نه از طریق اصلاح ساختاری بودجه در مجلس شورای اسلامی، بلکه از طریق اخذ مجوز استفاده از تنخواه از شورای سران قوا حل کند.
رئیس اتحادیه زنبورداران مطرح کرد
رئیس اتحادیه زنبورداران کشور گفت: اکنون قیمت تمام شده عسل خالص و طبیعی، کیلویی ۶۰ هزار تومان است و قیمت عسل خالص در خرده‌فروشی‌ها نباید از این میزان کمتر باشد و اگر باشد باید به کیفیت و خالص بودن آن‌ها شک کرد.
دولت به تعهد خود عمل نکرد/ قیمت کالاها افزایش یافت
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه باید تأثیر واقعی سهمیه‌بندی بنزین را بر قیمت برخی اقلام پذیرفت و ما هم می‌پذیریم، گفت: از رصد قیمت ۱۰۰ قلم کالای پرمصرف در ۹ روز اخیر، نرخ ۵۲ درصدشان از یک تا ۴ درصد افزایش یافته است.
قبلی۴بعدی