مردم وقتی به دولت اعتماد کردند، او را در همان قواره‌ای می‌دیدند که می‌گفت و قولش را می‌داد، نه در وضعیت کنونی که بگوید من مرد روز‌های صلحم نه جنگ.
نتیجه مولدسازی درآمد‌های دولتی
مؤسسات آموزشی و کنکوری با گردش مالی ۴۰ هزار میلیارد تومانی از مالیات معاف شدند
گردش مالی سالانه مؤسسات آموزشی و کنکوری ۴۰ هزار میلیارد تومان و هزینه تبلیغات ماهانه آن‌ها در صدا و سیما بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان است. رفع معافیت مالیاتی این مؤسسات ۶ هزار میلیارد تومان درآمد برای کشور به همراه دارد و می‌تواند در تحقق عدالت آموزشی و مالیاتی، شفافیت و جبران کسری بودجه کمک‌کار دولت باشد.
یک کارشناس اقتصادی گفت: عده‌ای در دولت می‌گویند تا مشکل ما با دنیا حل نشود مشکل اقتصاد حل نمی‌شود و نتیجه این سیاست کولبری است که نگاه می‌کنیم.
آیا کاهش فشار تحریم‌‎های آمریکا در گرو اجرای FATF است؟+ویدئو
اصرار موافقان همکاری با FATF بخصوص مقامات دولتی بر تصویب لوایح الحاق ایران به کنوانسیون‌های CFT و‌ پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام در حالی است که ارتباط روشن و شفافی بین تحریم‌های آمریکا و FATF وجود دارد و مسؤولان هم از این موضوع بی‌اطلاع نیستند.
به گفته مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا، تولید ۵۳ قطعه از قطعات خودرو با همکاری صنایع دفاع آغاز شده و حدود ۱۶ قطعه به مرحله نمونه‌سازی و تولید انبوه رسیده است.
جهانگیری هم پنبه بودجه ۹۹ را زد!
دکتر جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور چند روز پیش با ابراز تأسف از قطع خرید نفت کشورمان توسط هند، از فشار‌های اقتصادی بی‌سابقه علیه کشورمان گفت.
نگاهی به وضعیت بنگاه‌های مشکل‌دار نشان می‌دهد از ۱۲۸۱ بنگاه اقتصادی شناسایی شده در سطح کشور، ۵۰ درصد فعال، ۳۷ درصد نیمه فعال و ۱۳ درصد نیز تعطیل هستند.
شبکه ملی اطلاعات؛ واجب فراموش شده
"متأسّفانه در این زمینه کوتاهی شده، کاری که باید انجام بگیرد، انجام نگرفته؛ این [طور]نمی‌شود. اینکه ما به‌عنوان اینکه نباید جلوی فضای مجازی را گرفت، در این زمینه‌ها کوتاهی کنیم، این مسئله‌ای را حل نمی‌کند و منطق درستی هم نیست."
با وجود دستاورد‌های فراوان ساخت پالایشگاه در کشور، بیژن زنگنه در اظهاراتی سؤال برانگیز باز هم به مخالفت با ساخت پالایشگاه پرداخت و آدرس غلط به تصمیم‌سازان کشور داد.
میدون، میدان هنرنمایی فعالان اقتصادی
سردار سلامی: قرارگاه خاتم قدرت ایران در جنگ اقتصادی است
فرمانده کل سپاه گفت: قرارگاه یک نهاد اقتصادی و درآمدزایی نیست، به همین خاطر هر چه طلب مالی هم داشته باشد باز به کار و فعالیت مشغول است تا حیات اقتصادی کشور را رونق بخشد.
قبلی۳بعدی