دبیر شورای‌عالی فضای مجازی در واکنش به اظهارات معاون وزیر ارتباطات مبنی بر مسئولیت جدید محول شده به این وزارت، گفت: مسئولیت خدمات شبکه ملی اطلاعات از سال ۹۵ به وزارت ارتباطات واگذار شده است.
یک استاد اقتصاد دانشگاه با اشاره به غیر‌واقعی بودن درآمد‌های پیش‌بینی شده در بودجه ۹۹ گفت: مجموعا بیش از ۱۸۰ هزار میلیارد تومان کسری بودجه خواهیم داشت.
خوش بینی به مذاکره، این بار در ژاپن
اظهارات وزیر خزانه‌داری آمریکا بار دیگر، دروغ‌پردازی و رفتار بزک‌کارانه برخی نشریات زنجیره‌ای را ثابت کرد.
تحلیل وضعیت بودجه عمرانی سال ۹۹:
یک کارشناس اقتصادی گفت: اصلاح ساختار در بودجه انجام شده است، اما در جهت افزایش قدرت سازمان برنامه بوده است!
هواداران از معافیت مالیاتی سلبریتی ها می گویند+ فیلم
با دستور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه هنرمندان کماکان از پرداخت مالیات به صورت کامل معاف هستند؛ این در حالی است که مالیات حقوق کارگران و کارمندان پیش از پرداخت به آن‌ها از حساب‌شان کسر می‌شود!
یک استاد دانشگاه گفت: اگر دولت موفق به فروش ۸۰ هزار میلیارد تومان اوراق مالی در سال ۹۹ شود در واقع موفق به بی‌سابقه‌ترین آینده فروشی در اقتصاد ایران شده است.
دلار به زودی ارزان می شود+ فیلم
همتی: توانایی بانک مرکزی را دست‌کم نگیرید/ بازار ارز به‌زودی به ثبات می‌رسد.
بازگشت رونق به بورس/ جهش ۴۹۴۲ واحدی شاخص بورس تهران
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با افزایش ۴۴۴۲ واحد روبرو شد.
راز کنترل بازار ارز در سال ۹۷ از زبان سیف
رئیس کل سابق بانک مرکزی در نوشتاری با تاکید بر اینکه الزاماً پایین بودن نرخ ارز، مطلوب نیست، مداخله بانک مرکزی در بازار ارز از سال ۱۳۸۲ را تایید کرد. وی معتقد است اگر همزمان با مصوبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ هیات دولت، نسبت به اعمال سیاست‌ مناسب تجاری و کنترل تقاضای ارز اقدام می‌شد، التهاب شهریور ۱۳۹۷ در بازار اتفاق نمی‌افتاد.
دادستان دیوان محاسبات از تخلف بیش از یک میلیارد و ۶۱۲ میلیون دلاری وزارت نفت در واریز نکردن درآمد‌های صادراتی این وزارتخانه به صندوق توسعه ملی در سال‌های ۸۹ تا ۹۳ خبر داد.
پیش بینی رئیس کانون صرافان:
رئیس کانون صرافان ایران با هیجانی دانستن گرانی ارز در روز‌های اخیر پیش بینی کرد: پس از گذشت مدتی، قیمت ارز به نرخ‌های قبلی باز خواهد گشت.
قبلی۲بعدی