رحمانی در حاشیه جلسه دولت:
وزیر صنعت گفت: ما جدی هستیم که طی امسال و سال آینده دو شرکت بزرگ خودروسازی را خصوصی کنیم.
با وجود تحریم‌های آمریکا، ارزش ریال ۳۰ درصد بالا رفت
بلومبرگ:
بلومبرگ طی گزارشی با‌اشاره به رشد ۳۰ درصدی ارزش ریال ایران طی دو ماه گذشته نوشت: ارزش ریال علیرغم تحریم‌های آمریکا بالا رفته است.
مزایا و چالش‌های بیت کوین در ایران
بیت‌کوین یک رمز ارز در نظام پرداخت جهانی با کارکرد‌های مشابه پول بی‌پشتوانه، ولی معتبر است. البته از نظر حقوقی تا کنون هیچ کشوری آن را به عنوان پول قانونی به رسمیت نشناخته است.
دولت بالاخره به بررسی تراکنش‌های بانکی افراد روی آورد
سازمان امور مالیاتی خبر داد:
مدیر کل دفتر مبارزه با پولشویی و فرار مالیاتی سازمان امور مالیاتی گفت: در سال ۱۳۹۷، رقمی معادل ۱۸ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان از محل شناسایی فرار‌های مالیاتی، تشخیص و مطالبه شده که از این رقم، ۱۴ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان مربوط به بررسی تراکنش‎های سنگین و مشکوک بانکی بوده است.
نرخ ارز در بازار به کانال ۱۱ هزار تومان بازگشت و قیمت سکه هم به زیر چهار میلیون تومان رسید؛ بر همین اساس، رئیس‌کل بانک مرکزی اعلام کرد شوک ارزی تخلیه شده است.
دلار طی سه هفته اخیر 1000 تومان کاهش یافت/ بلومبرگ: تلاش ایران برای ثبات بازار ارز مؤثر بوده است
قیمت دلار طی سه هفته اخیر حدود هزار تومان کاهش یافته و پایگاه خبری بلومبرگ اعلام کرده تلاش‌های سیاست‌های بانک مرکزی در کنترل بازار‌های ارز و نرخ بهره مؤثر بوده است.
کشف ۴۰۰۰ دستگاه تولید بیت‌کوین در استان تهران
شرکت توزیع برق تهران اعلام کرد:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران از شناسایی چهار هزار و ۴۱۳ دستگاه ماینر از ۸۱ مرکز تولید ارز دیجیتال در این استان خبر داد.
سهام دولتی ۲ پالایشگاه تهران و اصفهان در بورس عرضه می‌شود
معاون بازار بورس تهران گفت: باقیمانده سهام دولت در دو پالایشگاه تهران و اصفهان ۹ و ۱۲ مردادماه در بورس تهران عرضه می‌شود.
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: وزارت اقتصاد مجوز واگذاری باقی مانده سهام دولت در دو شرکت خودرو سازی را از سران سه قوه دریافت کرده است.
پارسا: مالیات از خریداران سکه را اجرا می‌کنیم/ یک نفر ۳۸ هزار سکه خریده است
رئیس سازمان امور مالیاتی در سخنان پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران با بیان اینکه مالیات بر خرید و فروش بیش از ۲۰ قطعه سکه را اجرا می‌کنیم، گفت: سال گذشته ۳۸ نفر هر کدام بیش از ۵ هزار سکه و یک نفر به تنهایی ۳۸ هزار سکه خریداری کرده‌اند که بایدمالیات بدهند.
اصلاح ساختار بودجه پس از تنفيذ رهبر انقلاب اجرا خواهد شد
سازمان برنامه و بودجه كشور درباره طرح اصلاح ساختاری بودجه اطلاعيه داد.
قبلی۴بعدی