تاثیر راهبرد صبر انقلابی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی
عنصر مؤمن و انقلابی بایستی بتواند به خوبی عرصه های نفوذ و آسیب پذیری منظومه انقلاب اسلامی را در فرایند صبرانقلابی شناسایی و برای هر کدام از آنان یک راهکار متفاوت و در عین حال به هم پیوسته در یک نگاه در ظرف منظومه ای انقلاب طراحی نماید.
اتاق شورش صهیونیست ها علیه ایران
همچنین روزنامه جروزالم پست می نویسد: برای نخستین بار در تاریخ ارتش اسرائیل، این نهاد نظامی فردی را صرفا برای فرماندهی «پروژه ایران» که با هدف مقابله با تهدیدهای جمهوری اسلامی تشکیل شده، منصوب کرده است.
سخنان امید بخش و شکست برنامه های دشمن
امید دادن به افراد جامعه زمانی موثر است که حرف های امید آفرین به عمل ختم شود. همچنانکه از آغاز نهضت اسلامی ملت ایران امامین انقلاب با ایجاد انگیزه و امیدبخشی پیروزی های بزرگی را یکی پس از دیگری برای ملت ایران و امت اسلامی خلق نموده اند.
نامه 3000 فعال تشکل‌ دانشجویی و حوزوی به رهبری
سه هزار نفر از فعالان تشکل‌های دانشجویی و حوزوی فعلی و سابق سراسر کشور در نامه‌ای خطاب به رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران نوشتند: نسل جوان مصمم است ایران انقلابی الگو را بسازد و تمامی نهادهای حاکمیتی را از دست مدیریت‌های جناحی،خسته و کهنه نسل‌های پیشین نجات دهد.
نکاتی در باب فرمان آتش به اختیار
جواز آتش به اختیار در دست پیاده‌نظام و افراد عادی که از صلاحیت کمتری برخوردارند قرار نمی‌گیرد بلکه در اختیار افسرانی قرار می‌گیرد که از مجموعه‌ای از صفات و صلاحیت‌های هم چون متدین، انقلابی، مصمّم، هوشیار، پُرکار، صاحب اندیشه، شجاع و فداکار برخوردارند
برکات انتخابات 29 اردیبهشت  1396
انتخابات 29 اردیبهشت ،با تمام زشتی ها و تلخی هایش ،زیبا و شیرین است. به چهار دلیل ، انتخابات 96 ، انتخاباتی برکت آور است ...
جایگاه ریاست جمهوری و آفت های آن
مال‌اندوزی، خوی اَشرافیگری و پرهیز از ساده‌زیستی یکی از بدترین آفت‌هایی است که نه‌تنها شخصیت و موقعیت دولتمردان را در معرض خطر قرار می‌دهد، بلکه امکان درک شرایط عمومی و به‌خصوص قشر محروم جامعه را سخت و عدالت را تحت‌الشعاع قرار داده و زمینه بدبینی مردم به اصل نظام را سبب می‌شود.
جملات انتخابی 95 تابلوی انتخابات 96
پایگاه دفتر مقام معظم رهبری، تمامی جملات کلیدی رهبری را احصاء و در معرض انتخاب مخاطبین گذاشت و مخاطبین سه جمله مهم رهبری را به ترتیب اولویت مشخص کردند. سوال اینگونه مطرح می شود که با توجه به اولویت های مشخص شده و اینکه هرکدام از جملات باخود چه ویژگی هایی را حمل می کند، چگونه می توان از آن ویژگی ها برای انتخاب رییس جمهور آینده بهره برد؟
اشتغال و تولید زنجیره ای به هم پیوسته
با بهبود اشتغال و تولید، آرامش و امنیت جامعه تامین می شود، تا زمانی که به تولید داخل و سرمایه گذاری بها داده نشود به طور قطع اقتصاد مقاومتی و اشتغال حاصل نخواهد شد، اگر تولید ملی مبنا قرار گیرد اشتغال را به همراه خواهد داشت و در واقع اشتغال و تولید داخل زنجیره ای به هم پیوسته هستند.
ویژگیهای رئیس جمهور اصلح
یک رئیس جمهور باید دارای شرایط ویژه ای باشد که در زمان تصدی مسئولیت بتواند درقبال مسئولیت خطیری که برعهده گرفته رضایت خدا و مردم را به نحو احسنت جلب کند.
بصیرت همراه با اخلاص رمز مانایی انقلاب
بصیرت همراه با اخلاص و رنگ خدایی داشتن آن چیزی است که انقلاب را از گردنه های پر خطر عبور داده؛ یکی از ویژگیهای اخلاص این است که بصیرت را چنان نافذ می کند که از یک طرف هیچ عاملی نمی تواند ذره ای در دل صاحب آن خدشه وارد کند و از طرف دیگر تأثیرش در دلهای دیگران چندین برابر می شود. این صفت در حضرت امام و مقام معظم رهبری بارز بوده و رمز مانایی انقلاب نیز همین است.
زمینه‌ها، ویژگی‌ها، آثار و پیامدهای یوم‌الله 9 دی
حماسه نه دی را به خاطر ویژگی‌های خاص و متمایز آن از جمله؛ واکنش سریع و به موقع مردم نسبت به تهدید ضد انقلاب، خودجوش و کاملاً مردمی بودن حرکت، فراگیری و حضور گسترده همه اقشار، سلیقه‌ها و ذائقه‌های سیاسی، حضور بارز نسل سوم و جوان انقلاب اسلامی و ... یکی از رویدادهای ویژه انقلاب اسلامی به شمار می آید.
قبلی۳بعدی