این کاندیدا آدم بسیار خوبی است، اما؟!
کمتر کسی از میزان تدین و سلامت نفس، سلامت رفتاری، وجدان کاری، سابقه فعالیت‌های علمی و فرهنگی، فعالیت‌های اجتماعی، عملکرد قبلی و برنامه‌های آتی یا شاخصه‌های فردی دیگری مانند؛ ولایت‌مداری، خودباوری، صداقت، خلوص نیت و سایر خصوصیات روحی و رفتاری کاندیداهای محترم می‌پرسند.
۱۶ ماه انفعال دولت پس از خروج آمریکا از برجام، موجب وقاحت و سوءتفاهم بیشتر در طرف آمریکایی شده است چنان‌ که مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا در لندن گفت: از برخی جهات به‌ نظر می‌رسد ایران ذره‌ ذره به نقطه‌ای نزدیک می‌شود که می‌توانیم مذاکره کنیم!!!
کدام دستگاه ها موفق تر عمل می کنند؟
عملکرد انقلابی و قوی برخی از دستگاه‌ها در بخش‌های مختلف توانسته است روح امید و خودباوری را به مردم مؤمن و هوشیار ایران اسلامی تزریق و انگیزه کار و تلاش در جامعه را مضاعف و حمایت و پشتیبانی مردمی از نظام اسلامی را استمرار ببخشد.
هر کشوری بود، کم می‌آورد
همه این دشمنی‌ها فقط به این دلیل صورت گرفته که ایران اسلامی دیگر حاضر به پذیرش بردگی نظام سلطه نیست و می‌خواهد مستقل باشد و روی پای خود بایستد، قصد دارد تا ابد در مقابل ظلم و ظالمین ایستادگی کرده و از مظلوم دفاع نماید، در پی آن است تا از غارت مجدد منابع خود توسط جهانخواران جلوگیری نموده و در تعاملات بین‌المللی از احترام متقابل و در تبادلات تجاری، از سهم عادلانه برخوردار باشد.
چرا کسی ۴ سالگی برجام را جشن نگرفت؟
منطق یکی به نعل و یکی به میخ دولت اوباما اگر چه تحلیلگران منصف داخلی را به وضوح نسبت به بی نتیجه بودن برجام مطمئن ساخته بود؛ اما کورسوی امیدی برای دولت و حامیان رسانه‌ای آن باقی گذاشته بود که اگر چه ممکن است کمی دیر شود، ولی قطعاً برجام به بار خواهد نشست.
بازخوانی پیام تاریخی امام خمینی (ره) در پذیرش قطعنامه 598/ نوشیدن جامی کُشنده تر از زهر!
«اگر مسلمانان مسائل خود را به صورت جدی با جهان‌خواران حل نکنند و لااقل خود را به مرز قدرت بزرگ جهان نرسانند، آسوده خواهند بود؟ هم اکنون اگر امریکا یک کشور اسلامی را به بهانه حفظ منافع خویش با خاک یکسان کند، چه کسی جلوی او را خواهد گرفت؟ پس راهی جز مبارزه نمانده است و باید چنگ و دندان ابرقدرت‌ها و خصوصاً امریکا را شکست، و الزاماً یکی از دو راه را انتخاب نمود: یا شهادت یا پیروزی»
دشمن دچار اشتباه محاسباتی نشود/ ایران بر سر خطوط قرمز خود با کسی شوخی و مسامحه ندارد
معاون سیاسی سپاه:
تصور دشمنان نباید نسبت به جمهوری اسلامی و ملت ایران و نظام اسلامی و نیرو‌های مسلح ما به گونه‌ای باشد که آن‌ها را دچار اشتباه محاسباتی کند. ملت ایران هرگز از این که در مقابل دشمن بایستد و از خودش دفاع کند تردید به خودش راه نمی‌دهد و در این مسیر مصمم است.
راهبرد آمریکا در جنگ رسانه ای علیه جمهوری اسلامی ایران
در حقیقت آنچه که در سند موسسه رند به عنوان قدرت اعمال فشار از آن یاد شده است، قدرت هوشمند(smart power ) می باشد. قدرت هوشمند پاسخی است به ناکامی هایی که در مولفه های قدرت نرم و قدرت سخت در گذار و گذر زمان تجربه شده است و در واقع ترکیبی هوشمندانه از دو قدرت سخت و نرم است .
اقدام شیطنت آمیز جنگنده های این رژیم که منجر به انهدام هواپیمای روسی و خدمه آن شد موجب گردید تا کرملین به صورت قاطع فرصت و بهانه مشروع تحدید زمینه های افزایش تجاوزات نظامی رژیم صهیونیستی در خاک سوریه را بگیرد.
هدف اصلی دشمن از بین بردن عوامل ماندگاری انقلاب است
جبهه استکبار امروز به یک جمعبندی رسیده است وآن اینکه 2 عامل توانسته انقلاب اسلامی را به سن 40 سالگی برساند وهمچنان علیرغم تمام فشارها وآزارها وتهدیدات وتحریمها به رشد ونمود وبالندگی وپیشروندگی خود ادامه داده و به الگویی برای تکثیر تبدیل شود. این 2 عامل ، اصلی ترین عوامل بقا وماندگاری انقلاب بوده وتا زمانی که این دو در تعامل ودرهم تنیدگی با هم عمل می کنند این انقلاب علیرغم فراز ونشیب ها ، توقف نداشته ومارا در دستیابی به اهدافمان ناکام خواهد گذاشت .
جنگی که بود جنگی که هست
«متیو لویت»، یکی از کسانی که سابقاً در این دفتر مسئولیت داشته، گفته است: «سال‌ها پیش اگر کسی می‌گفت وزارت خزانه‌داری آمریکا در مرکز تمامی این موضوعات امنیت ملی قرار خواهد گرفت کسی حرف شما را باور نمی‌کرد.»
نقش سپاه در مقابله با جنگ اقتصادی /راهکار ایجاد اعتماد عمومی به قوه قضائیه / حیطه  ورود رهبر معظم انقلاب در برخورد با مفاسد اقتصادی/حدود و ثغور فعالیت سیاسی سپاه
پاسخ معاون سیاسی سپاه به سوالات مختلف
بعد نهادی سپاه بر بعد سازمانی آن غلبه دارد، به این معنا که انقلاب هر کجا در تنگنا قرار بگیرد و به یک نیرویی نیاز داشته باشد، سپاه پاسداران باید به آن عرصه ورود کند،الان جنگ اصلی، جنگ اقتصادی است، مشکلات کشور ما مشکلات اقتصادی است، در اینجا سپاه ظرفیت‌هایی دارد و باید از این ظرفیت‌ها بهره‌برداری کند
قبلی۲بعدی