دفاع مقدس درس مقاومت و تبعیت از ولایت بود
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی:
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در جنگ هشت ساله بسیاری از قدرت‌های شیطانی دنیا در برابر ایران صف آرایی کردند، اما مقاومت مردم ایران و تبعیت آن‌ها از ولایت، این جمعیت اندک را بر دنیا پیروز کرد.
بسیاری از خانواده‌ها به سختی فرزندان خود را به دانشگاه می‌فرستند
قالیباف در اجتماع عظیم بسیجیان شهرستان کلات:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با ابراز تاسف گفت: بسیاری از خانواده‌ها به سختی و با درآمد کارگری فرزندان خود را به دانشگاه می‌فرستند.
فضای مجازی را باید از اشغال دشمن خارج کنیم
سردار نظری:
فرمانده سپاه امام رضا(ع) تاکید کرد: ما فضای واقعی را مبتنی بر اندیشه عمیق در اختیار داریم. برد با ماست چون فضای حقیقی را در دست داریم لذا فضای مجازی را باید از اشغال دشمن خارج کنیم.
نباید هیچ مرکز تولیدی به علت مشکلات قضایی تعطیل شود
دادستان‌ کل کشور:
دادستان‌ کل کشور با بیان اینکه نباید هیچ مرکز تولیدی به علت مشکلات قضایی تعطیل شود، تاکید کرد: نباید هیچ مرکز تولیدی به علت مشکلات قضایی تعطیل شود.
وحدت نیروهای مسلح در دفاع مقدس

( با محوریت فرمایشات امام خمینی (ره))
امام خمینی (ره): وحدت فرماندهی از مسائل مهم و سرنوشت ساز است که بدون آن پیروزی میسر نیست و عدم مراعات آن فاجعه آفرین است و کسانی که بدان سر ننهند مسئول می باشند.
مقاومت از دفاع مقدس تا به امروز (با محوریت فرمایشات امام خمینی (ره)
امام خمینی (ره): شما مردم دلیر و آگاه سرمشقی هستید برای ملل زیر سلطه. و باید بدانید در میدانی که قدم گذاشته اید مواجه هستید با مشکلات بسیاری که تنها مقاومتتان نجاتتان خواهد داد.
امروز روز حضور در حجله جهاد و شهادت و میدان نبرد است، روز نشاط عاشقان خداست، روز جشن و سرور عارفان الهی است؛ امروز، روز نغمه سرایی فرشتگان در ستایش انسان‌های مجاهد ماست. درنگ امروز فردای اسارت باری را به دنبال دارد؛ امروز باید لباس محبت دنیا را از تن بیرون نمود و زره جهاد و مقاومت پوشید و در افق طلیعه فجر، تا ظهور شمس به پیش تاخت و ضامن بقای خون شهیدان بود.
" از هیچ قدرتی نترسید. وقتی خدا با شماست، همه چیز با شماست. شما خدا را دارید، ولو اینکه پشتوانه از شرق و غرب ندارید و این افتخار شماست... مسلم بدانید که کسی که خدا با اوست، شهید بشود، یا زنده باشد، پیروز است. "
تهدیدات حیاتی در ژئوپلتیک اشغالی رژیم صهیونیستی
قدرت جبهه مقاومت و نیروهای آموزش دیده آن عمق استراتژیک اسرائیل را مورد هدف قرار داده و تا نابودی کامل این رژیم پیش خواهد رفت. بسیاری از گروها و عناصر جبهه مقاومت در نوارهای مرزی، مستقر و به راحتی توان هدف گیری مراکز جمعیتی اسرائیل را دارند. دکترین نظامی این رژیم نتوانسته است امنیت سازی کند و هر روز بر حجم تهدیداتی که موجودیت حکومت رژیم صهیونیستی را در منطقه خاورمیانه هدف قرار داده اند، افزوده می شود.
حسین عباسیان
کربلا را تو مپندار که شهری است میان شهر‌ها و نامی است در میان نامها، نه! کربلا حرم حق است و هیچ کس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقتی نیست... هر شهید کربلایی دارد... و برای ما کربلا پیش از آن که یک شهر باشد یک افق است.
به مناسبت سالروز شهادت امام محمدباقر (ع):
بدانید که پاداش هر کس از شما که در انتظار این امر (ظهور قائم آل محمد صلی الله علیه و آله) باشد، مانند پاداش روزه دار شب زنده دار است
دشمن شناسی را از امام رضا(ع) یاد بگیریم
قبلی۲بعدی