ایران مقتدر شاید بهترین واژه ای است که این روزها در ذهن هر ایرانی وطن پرست- مسلمان یا حتی غیر مسلمان- نقش بسته است... لازم نیست بگوییم گلوبال هاوک یکی از پیشرفته ترین پهپاد های جهان است ...
تحقیر هوشمندانه
رهبر انقلاب: «من شخص ترامپ را شایسته مبادله هیچ پیامی نمی دانم و هیچ پاسخی هم به او ندارم و نخواهم داد.»
نابودی رژیم صهیونیستی از شعار تا واقعیت
محصور شدن این رژیم بعد از ۷۰ سال در سرزمین محدود و آسیپ پذیر و در عوض رشد هر روزه قدرت گرو‌های مقاومت از جمله حزب الله لبنان که مجهز به تسیحات موشکی شده اند، ساز ماندگاری این رژیم را در آینده را نمی‌نوازد.
راهبرد نظامی گری ترامپ در ژئوپلتیک خاورمیانه
ایالات متحده آمریکا در تاریخ روابط بین الملل، بعد از سال‌ها اتخاذ سیاست انزواگرایی در سال‌های بعد از جنگ‌های جهانی توانست به عنوان قدرت برتر، بر بلوک شرق غلبه و خود را ابرقدرت جهان بین الملل معرفی کند.
آمریکا می‌خواست بال و پر جمهوری اسلامی را در منطقه از بین ببرد
عضو کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی جهادی که وسط میدان ایستاد و توطئه‌های آمریکا را خنثی کرد،‌ سپاه پاسداران بود که این امر علت دشمنی آمریکا با سپاه را نشان می‌دهد.
رئیس مجلس شورای اسلامی:
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ایران هرگز شروط 12 گانه ترامپ را نمی‌پذیرد زیرا این ۱۲ مورد حقوق ملت ایران را به ذلت می کشاند.
امید به آینده رمز ایستادگی و پیشرفت
امید نقش مهمی در پویایی زندگی دارد. ضرب المثل انسان به امید زنده است گویای این نکته است. روح اصلی بیانیه گام دوم نیز امید به آینده است.
رونق تولید در گام دوم انقلاب
گام دوم انقلاب و لزوم مبارزه جدی با فساد
مبارزه نکردن با فساد باعث گسترش تبعیض در جامعه شده و به مرور با کاستن از سرمایه اجتماعی _ رابطه میان مردم و حاکمیت_ اقتدار و عزت ملی را زیر سؤال می‌برد.
چرا همه دولت ها پس از دفاع مقدس در اوایل مسئولیت، توانمند در غلبه بر مشکلات اقتصادی و تحریم ها هستند، اما در دوره دوم خدمتشان ناکام در استمرار وضعیت دوره اول خود هستند.
قبلی۳بعدی