بحران کرونا، فرصتی برای معرفی مدل حکمرانی نظام اسلامی
تجربه نشان داده است در بحران‌‌‌‌های پیش‌‌‌‌آمده، بیشتر از آنکه تدبیر و ظرفیت‌‌‌‌های دولتمردان به مدیریت و عبور از بحران‌‌‌‌ها کمکی کند، ظرفیت‌‌‌‌های مردمی و فعالیت‌‌‌‌های داوطلبانه‌‌‌‌ی گروه‌‌‌‌های مردم‌نهاد و با نیت الهی و خداپسندانه است که به کمک دولت‌‌‌‌ها آمده و کشور را از شرایط سخت عبور می‌‌‌‌دهد.
اولویت بندی تولید در تحقق جهش تولید
کدام کالا و محصول باید در اولویت تولید قرار بگیرد؟
نقش مردم و مسئولین در تحقق جهش تولید
زمانی که رهبر انقلاب دستور جهش تولید دادند به این معناست که ما در بحث تولید عقبیم و نیاز به کار مضاعف و ابتکار عمل و پیدا کردن میانبرها داریم تا هم عقب ماندگی جبران شود و هم مشکلات کشور مرتفع گردد وگرنه همان رونق تولید کافی بود.
کرونای منحوس سیاسی
مشکل ساز شدن کرونا برای مردم ایران برای حاکمان آمریکایی خوشحالی را رقم زد که آنها را تا حد کروناستایی پیش برد، لکن این خوشحالی دوامی نیاورد.
فرمانده سپاه امام رضا(ع): در طرح کمک مؤمنانه، مستأجرین را فراموش نمی‌کنیم
رزمایش کمک مومنانه توسط سازمان بسیج در خراسان رضوی شروع شد.
محمود اکبرزاده از پیرغلامان و شاعران اهل بیت (ع) مشهد که بر اثر بیماری در کما بستری بود، در ۸۷ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.
ویروس هالیوودی
اوضاع کنونی بی شباهت به سناریو فیلمهای هالیوود نیست همه جا حرف از ویروسی ا‌ست ناشناخته و خطرناک ، که دارد باسرعتِ غیرمجاز، در دنیا پخش می شود و جان انسانها را می‌گیرد. مردم به شدت می ترسند ، اقتصاد تعطیل می شود ، شهرها قرنطینه می‌شوند ، روابط فردی و اجتماعی و بین‌المللی آرام آرام محدود و محدودتر می شود.
درگذشت رئیس عقیدتی سیاسی ناجای خراسان رضوی بر اثر کرونا
رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی خراسان رضوی بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.
کرونا و پایگاه‌های بسیج
کرونا آمده است و بر شهرها سایه انداخته ، بسیاری از رفتارها و سبک‌زندگی‌های ما را دچار چالش کرده است؛ پایگاه‌های بسیج که در طول این سالها در تمامی عرصه‌ها و جبهه‌هایی که مردم و کشور نیاز داشتند( از امنیت محله تا امنیت کشور در دفاع مقدس تا سیل و زلزله) نقش آفرینی کرده‌اند، حالا چکار می‌تواند بکنند؟
فرصت سازی در دوران کرونایی
در اصفهان در کاخ چهل ستون، تصویر جنگ چالدران بین شاه اسماعیل اول صفوی و سلطان سلیم کشیده شده است. در این جنگ شاه اسماعیل اول از سلطان سلیم شکست خورد. دلیل این شکست این بود که شاه اسماعیل اول دستور داده بود لشکریان از سلاح گرم استفاده نکنند و با همان روش سنتی بجنگند... لذا شکست سنگینی خوردند.
خطر شیوع سه ویروس خطرناک!
ویژگی های مجلس قوی و کارآمد
مقام معظم رهبری در ۱۶ بهمن سال جاری در دیدار اقشار مختلف مردم فرمودند: انتخاب ما اگر یک انتخاب قوی و درست و عمومی باشد، به نظر من همه‌ی این مشکلات بتدریج حل خواهد شد.... علاج مشکل ما با دشمنان قوی‌پنجه‌ی بی‌رحمِ بین‌المللی این است که باید قوی بشویم؛ یکی از مؤلّفه‌های قوی شدن این است که مجلس قوی داشته باشیم.
قبلی۵بعدی