لزوم مشارکت حداکثری، کلید واژه انتخابات ۹۸
مقام معظم رهبری: اینکه بعضی‌ها راجع به انتخابات حرف می زنند، هر چه دلشان می خواهد می گویند، مردم را دلسرد می کنند، نباید انسان به‌ آسانی از این عبور بکند؛ انتخابات برای کشور ما یک فرصت بسیار بزرگی است… انتخابات اگر پُرشور انجام بگیرد و مردم به صورت کامل پای صندوق های رأی حضور پیدا کنند، این تضمین‌کننده امنیّت کشور است.
منطق ۹ دی منطق باطل کردن فتنه و فتنه گران بود
سردار یوسفعلی زاده:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی گفت: منطق ۹ دی منطق باطل کردن فتنه و فتنه گران بود، منطق به میدان آمدن بصیرت امت، منطق به میدان آمدن افراد باغیرت به میدان و ۹ دی منطق تنها نگذاشتن امام امت و منطق یاری خدا بود.
حضور به موقع و منسجم مردم چراغ فتنه را خاموش کرد
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع):
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) گفت: حضور به موقع و منسجم مردم چراغ فتنه را خاموش، و چشم فتنه گران را کور کرد.
هدف دشمن در فتنه ۸۸ اعتبار زدایی از ماهیت نظام بود
فرمانده سپاه خراسان رضوی:
فرمانده سپاه امام رضا (ع) در اجتماع وحدتی و بصیرتی ۹ دی مردم تربت‌جام با تأکید بر بصیرت افزایی اظهار داشت: هدف دشمن در فتنه ۸۸ اعتبار زدایی از ماهیت نظام اسلامی بود که مردم به حضور به‌موقع این توطئه عظیم را خنثی کردند.
فتنه از عراق تا ایران در ۱۴ اپیزود
دیپلماسی نظامی
مهدی طائب: برای دفاع از نظام، شبکه عظیم اجتماعی تشکیل می‌دهیم
فرمانده قرارگاه فرهنگی بصیرتی عمار گفت: امیدواریم با فعالیت‌ها و اقداماتی که انجام می‌دهیم یک شبکه عظیم اجتماعی برای دفاع از نظام اسلامی و ولایت فقیه در سراسر کشور تشکیل دهیم.
عمران خان به خوبی از اثرات مخرب چالش‌ها و درگیری‌های داخلی و خارجی بر سر مسیر پیشرفت کشورش باخبر است؛ از این رو، در مناقشات داخلی و خارجی تلاش دارد از در دیپلماسی و روابط حسنه با کشور‌های همسایه و منطقه‌ای وارد شود.
یارگیری از داخل؛ استراتژی جدید امریکا برای رویارویی با ایران
بنیاد امریکایی کارنگی: "دولت ترامپ میتواند فشار شدیدی را بر ایران اعمال کند، اما نمیتواند ناآرامیهای داخلی عظیمی را به وجود آورد که باعث فروپاشی نظام و یا تغییر اساسی در سیاستهای منطقهای آن شود، مگر با کمک و زمینه سازی داخل"
دفاع مقدس درس مقاومت و تبعیت از ولایت بود
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی:
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در جنگ هشت ساله بسیاری از قدرت‌های شیطانی دنیا در برابر ایران صف آرایی کردند، اما مقاومت مردم ایران و تبعیت آن‌ها از ولایت، این جمعیت اندک را بر دنیا پیروز کرد.
قبلی۵بعدی