اولتیماتوم یک ماهه شورای تأمین به شرکت های توزیع کننده گاز در زاهدان
کمبود شدید گاز مایع در استان
با شروع سرما در استان سیستان و بلوچستان، کمبود سیلندرهای گاز مایع، تبدیل به یک معضل مهم برای مردم در این استان شده است از این رو دفتر نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان ضمن پیگیری جدی از مسئولین حل فوری مسئله را خواستار شد.
وداع تلخ با
کلنگی که بر زمین ماند:
کارشان را با اردو‌های جهادی علمی و فرهنگی آغاز کردند. آمد و شد‌ها هر روز بیشتر و بیشتر میشد و انس و الفت‌ها هم محکم‌تر و پیچیده تر. هر چند دانشجویان آغازگر این راه بودند، اما عزم و اراده شان اساتید دانشگاهی را نیز وارد گود کرد.
با افزایش قیمت و کاهش سهمیه سوخت خودروها چشم امید بسیاری از مردم به سمت استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی به عنوان راهی مناسب برای بهینه سازی مصرف سوخت و کاهش هزینه ها معطوف شده و شهرداری ها خود را کاملا موظف به توجه به این نیاز شهروندان می دانند. در این میان اما باز هم مثل همیشه زاهدان و شهرداری این شهر از این قاعده مستثنی هستند. حکایت خدمات حمل و نقل عمومی شهرداری در این شهر بزرگ، حکایت تعارفات سنتی و رایج برای مهریه عروس در مراسم خواستگاری است؛ «کی داده کی گرفته!»
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: این ستاد با سرمایه‌گذاری هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی در سیستان و بلوچستان زمینه ساز ایجاد اشتغال های کوچک خانگی برای ۴۰ هزار نفر در ۲ سال اخیر شده است.
مدیر آموزش و پرورش دلگان خبرداد
مدیر آموزش و پرورش دلگان گفت: عملکرد مدرسه غیردولتی فرهنگ در شهرستان دلگان مثبت بوده به گونه ای که تاکنون 50 نفر از دانش آموزان دختر و پسر این مدرسه در دانشگاه فرهنگیان قبول شده اند.
پشت پرده همراهی بازمانده تروریست‌ها با شورای شهری‌ها چیست؟
ممانعت عضو شورای شهر چابهار از نامگذاری یک خیابان به نام شهید اهل سنت، مخالفت جدی امام جمعه و مردم شیعه و سنی شهرستان و البته حمایت گروهک‌های تروریستی را به همراه داشته است.
رییس کمیسیون عالی سوانح شرکت راه‌آهن گفت: بررسی اعلام نتایج سوانح ریلی بستگی به نوع و پیچیدگی دارد که از چند ساعت تا نهایتا چند روز به طول می‌انجامد، اما علت سانحه ریلی قطار زاهدان-تهران بازشدن پیچ و پابند‌های ریل توسط افراد ناشناس بوده که گزارش آن به وزیر هم ارسال شده است.
گزارشی پیرامون حذف واژه شهید از معابر زابل و چابهار
در حالی ملت ایران در تکاپوی حضور در منازل یادگاران دفاع مقدس و تجلیل از رشادت های آنها هستند که عده ای سهواً و یا عمداً در مسیری خلاف جهت ملت در حرکتند و گویی با یک سلسله اقدامات زنجیره وار در صدد تقابل رو در رو با ارزشهای فرهنگی و ملی یک ملت هستند. ملت قهرمان و شهید پرور ایران اسلامی بیست و نهمین سالگرد هفته دفاع مقدس را سپری می کنند که در این هفته یاد و خاطر شهدا، رزمندگان و آزادگان دوران جنگ تحمیلی را زنده نگهداشته و با حضور در منازل خانواده های شاهد وایثارگر از خون ها و زحماتی که در راه حفظ اسلام و انقلاب کشیده اند قدردانی می کنند.
فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان خبر داد:
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان از تصویب رسمی راهیان نور جنوب شرق کشور خبر داد.
توان و آمادگی امروز ایران با روزهای ابتدایی جنگ قابل قیاس نیست
در مراسم رژه نیروهای مسلح در زاهدان:
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه گفت: بهره مندی از معنویت، نور قرآن و ایمان قلبی رمز پیروزی رزمندگان در دفاع مقدس بود.
برای اولین بار در سیستان وبلوچستان
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان از لغو امتیاز یک جایگاه سوخت در شهرستان زاهدان خبر داد.
حماسه حضور مردم بزرگترین پشتوانه انقلاب اسلامی ایران است
سرلشکر صفوی:
سرلشکر صفوی گفت: حماسه حضور مردم ایران و اتحاد و انسجام اقوام مختلف فارس، بلوچ، کرد، ترک، لر همه و همه بزرگترین پشتوانه انقلاب اسلامی ایران است.
قبلی۳بعدی