جلادان دهه‌ 60
30 خرداد، سالروز عزل بنی‌صدر و شروع آشکار عملیات مسلحانه‌ منافقین علیه مردم و انقلاب اسلامی است؛ سازمانی ترویستی و جنایت‌کار که از هیچ اقدام وحشیانه و تروریستی علیه مردم کشورمان دریغ نکرده است. با این حال، جالب آن است که بعد از گذشت حدود 40 سال از جنایت‌های این سازمان، اکنون برخی درصدد هستند تا از این جلادها رفع اتهام کرده و چهره‌ کریه آنها را تطهیر کنند.
روایت زوایای پنهان و محرمانه رژیم پهلوی از قول درباریان به آشکار شدن ریشه ها و عوامل سقوط این حکومت و چرایی پیروزی انقلاب اسلامی کمک شایانی می کند؛ ناگفته هایی که سندی گویا بر سیاست های استبدادی محمدرضا پهلوی است و بررسی و تحلیل این خاطره ها می تواند راهگشای شناخت نهضت امام خمینی(ره) باشد.
به بهانه قیام 19 دی 1356 مردم قم؛
تظاهرات مردم قم، در اعتراض به مقاله‌ای موهن نسبت به امام خمینی(ره) در 19 دی ماه سال 1356، نقطه عطف انقلاب اسلامی ایران شد
یک ضد انقلاب مقیم هلند ادعا کرد؛ شخصی که سال گذشته در هلند کشته شد، همان محمدرضا صمدی کلاهی، مظنون اصلی انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی در سال 1360 بوده است.
مرضیه دباغ، انقلابی خستگی ناپذیر
در خاطرات مرضیه حدیدچی دباغ نکات فراوانی وجود دارد که نشان می دهد چرا رهبر معظم انقلاب به ایشان لقب انقلابی خستگی ناپذیر دادند. زمانی که مامورین ساواک او را در خانه اش دستگیر می کنند و او اجازه نمی دهد در خودروی ساواک و میان دو مامور مرد نامحرم بنشیند و می گوید مرا بکشید ولی چنین نمی کنم او نشان می دهد که معیار برای دباغ نه مبارزه که دین و قوانین و معیارهای اسلامی است .
نگاهی اجمالی به جنایات آمریکا در ایران و جهان(2)
در بخش پیشین به نمونه هایی از جنایات آمریکا در ایران اشاره کردیم. در این بخش ‌برخي از جنايات شوم اين ابرقدرت جهانی در برخی از كشورهاي جهان از جمله ویتنام، پاناما، ژاپن، شیلی، مراکش، پرو، گوآتمالا، نیکاراگوئه، اوکراین و عراق را بیان می کنیم:
نگاهی اجمالی به جنایات آمریکا در ایران و جهان(1)
با وقوع انقلاب اسلامی، آمریکا سلطه خود در ايران را از دست داد و براي بازگرداندن احاطه خود در این کشور دست به هر اقدامي زد. حضرت امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري (مد ظله العالی) بارها از دشمني آمريكا با ايران، جنايتهاي اين شيطان بزرگ گفته اند ولي در اين اواخر، برخي با بزك كردن آمريكا سعي دارند تا ملت ايران اسلامي را به اعتماد به آمريكا تشويق كنند.
وزیر خارجه آمریکا با اشاره به این مساله که برنامه ای برای سفر به ایران ندارد، طی اظهاراتی در دانشگاه شیکاگو به نقش سازمان جاسوسی سیا در براندازی دولت مصدق اذعان کرد.
عاشورا؛ رسواگر تزوير يزيديان زمانه
آنچه در روز عاشوراي سال 88 به وقوع پيوست کوس رسوايي فتنه گران را فراگير کرد و پرده تزوير و فريب را از چهره اين منافقين برداشت. ملت به يکباره ديدند در حالي که همگان در عزاي سيد و سالار شهيدان به سوگ نشسته اند، جمعي اوباش سبزرنگ و سياه دل، به پايکوبي و اغتشاش پرداخته و با حمله به عزاداران حسيني در دفاع از سران فتنه شعار مي‌دهند.
جنگ تحميلي و خيانت‌هاي منافقين
يکي از مهمترين خيانت هاي منافقين از آغاز جنگ تحميلي همکاري اطلاعاتي و دادن اطلاعات سري کشور به رژيم بعث عراق است. در واقع منافقين گمان مي کردند که عراق کار انقلاب را يکسره مي کند لذا خود را نزد رژيم بعث به عنوان يک گروه سراسري معرفي نموده بودند تا در قدرت آينده ايران حرف اول را بزنند.
نتيجه اعتماد به غرب
هركسي اعتماد كرد به آمريكا، ضربه‌اش را خورد / همانها نهضت ملي نفت را به انحراف کشاندند و مجدداً سلطه‌‌ي بر منابع طبيعي و مادي ما را به دست گرفتند / همانها در يک مدت طولاني، ديکتاتوري محمدرضا را بر اين کشور تثبيت کردند و از آن با همه‌‌ي وجود حمايت کردند / مذاكره‌ي با آمريكا مشكلي را حل نمي‌كند؛ كجا اينها به وعده‌هاي خودشان عمل كردند؟
منتظري؛ آلت دست منافقين
گفتگو اختصاصی با حجت الاسلام و المسلمين حميد روحاني
منتظري هيچ وقت استقلال ذاتي نداشت و هميشه به کسي وابسته بود / منتظري ذاتا روحيه انقلابي نداشت / منتظري از يک طرف توسط سازمان سيا و از يک طرف از سوي منافقين و مهدي هاشمي کاملا کاناليزه شد / کار سازمان منافقين فريبکاري بود / فايل صوتي که از آقاي منتظري منتشر شد بهترين سند و معتبرترين مدرک بر اثبات ديدگاه حضرت امام(ره) بود که منتظري را شخصي ساده‌لوح، فريب‌خورده و آلت دست منافقين مي‌دانست.
قبلی۳بعدی