نقش و وظیفه مجلس دهم در قبال برجام
مجلس محترم فارغ از وابستگی های جناحی و حزبی با ریل‌گذاری درست در بعد اقتصادی می‌تواند نگاه دولت را از خارج به داخل معطوف کرده و دولت را ملزم به اجرای اقتصاد مقاومتی نماید.
حفظ مجلس انقلابی با نظارت درونی
همه گرفتاری ما از آمریکاست
بررسی مواضع امام راحل در خصوص آمریکا، در پاسخ به ادعای بی اساس بی بی سی:
همه ی گرفتاری که ما داریم از دست امریکا داریم. ما آن مجرم اصلی را بگذاریم و برویم سراغ این هایی که تبع هستند و آلت هستند؟! مجرم دست اول عبارت از امریکاست، مجرم دست دوم عبارت از این شاه است.
فرهنگ «صدور انقلاب اسلامی» در منظر امام خمینی(ره) (2)
اسلام ابرقدرت‌ها را به خاك مذلت مى‏نشاند، اسلام موانع بزرگ داخل و خارج محدوده خود را يكى پس از ديگرى برطرف و سنگرهاى كليدى جهان را فتح خواهد كرد.
وابستگی کاذب و احساس نیاز بیش از حد به کمک بیگانگان، یکی از مهمترین و اصلی‌ترین عواملی است که مانع از اصلاح و بهینه‌سازی امور و اجرای به‌هنگام طرح‌ها و برنامه‌ها در کشور می‌شود.
مصاحبه جالب و خواندنی حاج حسن شایانفر در مورد نفوذ فرهنگی
ما نمی خواهیم جامعه یک صدایی داشته باشیم، ما موضع می‌گیریم و بدترین ناسزاها را به ما نسبت می‌دهند. اینها (دشمنان و غربی‌ها) رسانه‌ای مانند کیهان را که بحث نفوذ ثروت های باد آورده و ... را دائم مطرح می‌کند تحمل نمی­‌کنند، لذا مادامی که جریان انقلاب و عناصر انقلابی حاضر در صحنه مانند کیهان و جوان و فارس و دیگر رسانه­‌های انقلابی باشند آنها روز به روز به صورت تاکتیکی به آقای روحانی و خاتمی نزدیک‌تر می­‌شوند.
تکرار برجام؛ آری یا خیر؟
دشمن امروز نیز دست از غبارآلود کردن صحنه برنداشته و قول رفع تحریم‌ها را منوط به اجرای برجام های دیگری داده است. برجام موشکی، تغییر رفتار نظام ایران (دست برداشتن از آرمان فلسطین، عدم حمایت از جبهه مقاومت، عدم تهدید رژیم صهیونیستی و...)، اجرای حقوق بشر در ایران‌ با معیار منحط غربی (احترام به همجنس‌گرایی، آزادی بدحجابی و بی‌عفتی در جامعه و...)، حذف توان موشکی و قدرت دفاعی بازدارنده کشور
آسیب های خلأ دفاعی
در طول جنگ هشت ساله تحمیلی،خلأ دفاعی در کشور باعث گردید طبق آمار، شانزده هزار نفر از هموطنانمان بر اثر بمباران هوایی و موشک باران، مظلومانه شهید شوند. قطعاً ما اگر آن روز قدرت موشکی و پدافند هوایی لازم را داشتیم، دشمن به راحتی قادر نبود به شهرهای ما حمله کند. حتی اگر ما قبل از آغاز جنگ توسط رژیم بعث عراق، توان موشکی و دفاعی بازدارنده لازم را داشتیم، صدام ملعون جرأت آغاز جنگ را پیدا نمی کرد.
بررسی علل عدم توفیق اصولگرایان در انتخابات تهران
نگاه تحلیلگران به نتایج انتخابات تهران:
همه افراد داوطلب، با هدف خدمت به مردم و نظام اسلامی در این میدان گام نهاده‌اند، بنابر این خیلی مهم نیست که چه کسی و یا چه گروهی پیروز میدان بوده، بلکه مهم این‌است‌که نمایندگان محترم از هر طیف و جناح، در طول دوران خدمت خود هیچ‌گاه خدا را فراموش نکنند.
واقعيت سياسي دولت هاي غرب آسيا و ارزش انتخابات در ايران
در انقلاب اسلامي همواره چرخش نخبگان سبب ورود پتانسيل تازه در ساختار نظام سياسي شده است كه خود مانع از انسداد فرايندهاي سياسي در كشور گرديده است. پتانسيلي كه با مطالعه علمي و دقيق دولت‌هاي حاكم بر جمهوري اسلامي و اختلاف ديدگاه‌هاي آن‌ها به راحتي براي ملت‌های منطقه قابل فهم و درك است. اصلي قابل درك در تاريخ جمهوري اسلامي كه سردمداران غربي هرگز نخواسته اند آن را فهم كنند.
تحقق حضور حداکثری و پیروزی ملت ایران در انتخابات
همه کسانی که با نامزدی خود باعث شور انتخابات شدند و عامل حضور حداکثری مردم به پای صندوق های آراء شدند، آنان نیز در کنار ملت ایران برنده انتخابات هفتم اسفند هستند.
قبلی۵بعدی