فیش های نجومی و نامه های پر از درد علی علیه السلام
«همانا من به راستی به خدا سوگند می خورم، اگر به من گزارش کنند که در اموال عمومی خیانت کردی،(5) کم یا زیاد، چنان بر تو سخت گیرم که کم بهره شده، و در هزینۀ عیال، درمانده و خوار و سرگردان شوی».
هوای وصل در شب‌های بی قراری
شب‌هایی که میلیون‌ها روزه دار با قلب‌هایی سرشار از محبت معبود و با چشمانی گریان و امید به الطاف بی کران الهی و توفیق عبودیت و بندگی، سر بر آستان حضرت دوست نهاده و با اشک و سوز و آه و توبه و انابه و استغفار به خالق مهربان هستی تقرب می جویند.
آیا واقعاً ما نمی‌توانیم!؟
هر یک از دیگر کشورهای جهان برای گام نهادن در مسیر توسعه و پیشرفت، یک نقطه آغاز داشته اند و نیاز به تلاش ما برای دستیابی کشور به پیشرفتی همچون کشورهای پیشرفته، در کنار وجود مدیریت قوی و کارآمد دولتی وجود دارد،
چرائی رفتاری مشترک، مستمر و ضد فرهنگی
به نظرمی رسد سردمداران این جریان ها اگر واقعاً معتقد به حرکت در چارچوب معیارهای انقلاب اسلامی می باشند، بایستی قبل از هر امری به اصلاح اصلاح طلبی و ایجاد اعتدال واقعی بپردازند.
گرانی، بیکاری و تعرفه‌های بالای پزشکی سدی بر سر راه افزایش جمعیت
تغییر ذائقه فرهنگی و فراموش شدن علت آفرینش و چرایی زندگی و به بیان دیگر فراموشی باورهای دینی موجب شده است تا افرادی، فرزندآوری را مغایر با رفاه خود دانسته و موجب سلب آرامش و راحتی در زندگی بدانند.
سکولارها، خمینی لیبرال را بیشتر از خمینی انقلابی دوست دارند
پروژه تحریف امام (ره) همچنان ادامه دارد:
غرب برای نهادینه سازی اصول لیبرالی در جوامع استکبارستیز از ابزار سکولاریسم استفاده می‌کند و مقدمه سکولاریسم، تقدس‌زدایی و عرفی‌سازی دین است. منظور از تقدس‌زدایی و عرفی‌سازی باورهای قطعی دین، ایجاد شک و تردید در این باورها، سپس نقدپذیر کردن آن‌ها و در نهایت نفی این باورهاست.
شاخص های سبک زندگی اسلامی
در اندیشه مقام معظم رهبری+ فیلم
اگر به معنویت و رستگارى معنوى، اعتقادى هم نداشته باشیم، براى زندگى راحت، زندگى برخوردار از امنیت روانى و اخلاقى، باز پرداختن به سبک زندگى مهم است. امام خامنه ای(حفظه الله)
گاهنامه بصیرتی/ حجاب و عفاف
چادر بهترین نوع حجاب ایرانی و نشانه ملی ماست/ آن ها(غربی ها) با چادر و حجاب صحیح و متقن شما از همه چیز بیشتر دشمن اند. امام خامنه ای
عقاید فرقه ضاله بهائیت و عملکرد آن در ایران
این قرقه که علاوه بر ضد اسلامی بودن همواره بر علیه مذهب تشیع اقدام کرده و سعی در انحراف مقلدین این مذهب و براندازی نظام شیعی ایران از هیچ کوششی دریغ نکرده است.
رمضان؛ ماه دلدادگی به معبود
روزهایش با فضیلت ترین روزها و شبانگاهانش با فضیلت ترین شب ها و ساعاتش با فضیلت ترین ساعات می باشد.
عربستان می خواهد مراسم حج را در حد یک عمل توریستی تنزل دهد
تعطیلی حج تمتع قابل قیاس با تعطیلی حج عمره نیست. تعطیلی حج تمتع یعنی روی زمین ماندن واجب الهی که دولت عربستان مقصراصلی آن محسوب می‌شود.
فرهنگ «صدور انقلاب اسلامی» در منظر امام خمینی(ره) (1)
«صدور انقلاب» عنوانی مهم در مکتب فکری حضرت امام(ره) بوده و در بیانات ایشان نیز پرتکرار و منسجم است. پرداختن به این موضوع می تواند بسیاری انحرافات در ابعاد داخلی و خارجی را حل کند و همچنین می تواند افقی واضح برای مسئولین نظام اسلامی در انجام مأموریت‌هایشان باشد.
قبلی۲بعدی