خشم انقلابی و صبر انقلابی
خلبان جنگی در محیط آشوبناک
نتیجه تفسیر و تحلیل درست اطلاعات. تحلیل گامی عمیق تر از پیگیری است. اگر مرحله مشاهده و پیگیری معطوف به پایش مسیر تغییرات، کشف الگوها، روندها، تهدیدات و فرصت ها در محیط بین الملل بود، مرحله جهت گیری و تحلیل صَرف کشف پیامدهای آتی تغییرات منطقه ای و بین‌المللی در زمان حال و اثر متقابل روندها و گرایش ها و کشف الگوها و روابط خواهد شد.
حمایت از فلسطین، حمایت از بشریت است
در هیچ باوری، کودک را، زن را، پیر و جوان را به این شکل به کام مرگ نمی فرستد که در فلسطین صورت می گیرد.
در صدا و سیما چه خبر است؟!
ترویج سبک زندگی فردی با داشتن خانه مجردی، عدم اعتماد به مادر و اعضای خانواده، بدبینی و مخفی کاری های جور و واجور، داشتن روابط سفید در میان کاراکترهای جنس مخالف داستان در پوشش یک ارتباط فامیلی به ظاهر صمیمی و ... که از نگاه مخاطب مخفی نمی ماند و او را متوجه به سخره گرفته شدن فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی در این سریال می کند.
عناصر رئالیستی دومینوی نابودی رژیم صهیونیستی
ایده نابودی رژیم صهیونیستی که امام خمینی (ره) بنیان نهاد، اگر چه ظاهری آرمان گرایانه دارد، اما به شدت دارای عمقی واقع گرایانه است. امروز جهان اسلام می فهمد تا دشمن اصلی نابود نشود، بسیاری از مشکلات حل نخواهد شد.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) در گفتگو با خبرگزاری فارس:
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) با اشاره به راهکارهای ترویج فرهنگ شهادت، بر ضرورت شناخت و تبیین فلسفه حضور مدافعان حرم در نبرد حق علیه باطل تاکید کرد و گفت: شهید تختی‌نژاد در طی چهار سال خدمت در سپاه، پاسداری متدین و با اخلاق بود
واکاوی منظومه فکری روشنفکران مخالف جمهوری اسلامی ایران
خرمشهر؛ نماد باور به توانمندی های داخلی
خرمشهرها در پیش است؛ نه در میدان جنگ نظامی، در میدانی که از جنگ نظامی سخت‌تر است.
گلادیاتورها برای چه می جنگند؟
ساده انگارانه است که فکر کنیم برجام چسب محکمی است که می تواند ایران را به اروپا متصل نماید و گلادیاتور اروپایی را به نفع ایران مصادره نماید، زیرا در این نبرد آن چیزی که برای گلادیاتورها اهمیت دارد «احقاق حق ایران» نیست، بلکه اثبات برتری در روش «سلب حق ایران» است.
آمریکا در آینده و در هیچ موضوعی نباید طرف مذاکره با ایران باشد
تأکید هرمزگانی ها در قطعنامه پایانی راهپیمایی ضد آمریکایی:
در قطعنامه پایانی راهپیمایی مردم هرمزگان تأکیدشد: آمریکای عهدشکن و ناقض حقوق بین‌الملل، در آینده و در هیچ موضوعی نباید طرف مذاکره با ایران باشد.
نگاهی آینده پژوهانه پیرامون برجام
برجامی که آینده های مطلوب را نوید می داد هم اینک در دام احتمالات و در سرزمین سناریوها گرفتار آمده است. سناریوهایی که معلوم نیست قصه برجام را به کدام عاقبت خواهند سپرد.
معاون سیاسی سپاه هرمزگان:
معاون سیاسی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، گرفتن قدرت موشکی ایران را یکی از مهم‌ترین اهداف دشمن نام برد و گفت: دشمن در هیچ زمینه‌ای با ایران کوتاه نمی‌آید.
قبلی۳بعدی