سپاه بر معنویت و ارتقای بصیرت استوار است
نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع):
نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) گفت: سپاه پاسداران بر سه اصل مهم معنویت، ارتقای بصیرت و روحیه شهادت‌طلبی استوار است.
کالای ایرانی می خرم؟!
اگر در چرخه حمایت از کالای ایرانی در گروه مصرف کننده قرار می گیرید، همه با هم بیاییم غیرتمندانه کالای ایرانی بخریم، متعصبانه کالای قاچاق نخریم، به اندازه مصرف کنیم و با جدیت صرفه جویی نماییم.
سپاه پاسداران برای رفع مشکلات کشور با همه دولت ها همراه بوده است
معاون سیاسی سپاه امام سجاد(ع):
معاون سیاسی سپاه امام سجاد(ع) با اشاره به نقش سپاه پاسداران در محرومیت‌زدایی گفت: این نهاد، محکم و استوار در کنار تمامی دولت‌ها و جناح‌های سیاسی ایستاده و در راستای تحقق منویات رهبری فعالیت می‌کند.
انقلابی گری؛ صداقت داشتن در شعار و عمل
فجر انقلاب یعنی یادمان باشد...
شیوه حکومت داری حضرت امام (ره) گویای این واقعیت بود که دنیای سیاست در حکومت اسلامی دنیای تزویر و فریب نیست و در آن صورگرایی و سور چرانی محلی از اعراب ندارد. صندلی معمار انقلاب در جماران تصویری از کرسی قدرت در نظام اسلامی را به تصویر می کشید.
نقش گروه های مختلف اجتماعی در ناآرامی های اخیر
محققان معتقدند هر کجا خشونت سیاسی یا بی ثباتی رخ دهد، میزانی از سرخوردگی نظام مند یا محرومیت نسبی در آنجا وجود دارد. محرومیت نسبی را شکاف بین انتظارات -یعنی آنچه که افراد فکر می کنند بایستی از نظام سیاسی به لحاظ موقعیت، ثروت، آزادی یا عدالت به دست آورند- و واقعیات -یعنی آنچه که بطور عملی تاکنون به دست آورده و یا به دست خواهند آورد- تعریف می کنند.
روشنگری پویا؛ ملزومات و نیازها
فتنه ها را باید با روشنگری خاموش کرد. هر جا روشنگری باشد، فتنه انگیز دستش کوتاه می شود. "مقام معظم رهبری"
9 دی را باید همچون روز عاشورا گرامی داشت
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه امام سجاد(ع) در گفتگو با سایت بصیرت:
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) با تاکید بر اینکه 9 دی را باید همچون روز عاشورا گرامی داشت، گفت: رفتار نسنجیده فتنه‌گران در روز عاشورا خون مردم را به جوش آورد و آنان را به خیابان‌ها کشاند.
نقش محرم و صفر در حماسه نهم دی
الگو قرار دادن حرکت سیدالشهداء همواره یکی از رموز موفقیت نظام جمهوری اسلامی در معادلات بین المللی و داخلی بوده است. ارادت مردم ایران به خاندان عصمت و طهارت بود که باعث شد بدترین فتنه سی‌ سال گذشته انقلاب با سربلند بیرون آمدن مردم به انتها برسد.
دشمن هزینه‌های هنگفتی را برای براندازی نظام متحمل شد/ ملت ایران در 9 دی، برگ برنده مبارزه با فتنه‌های داخلی را به دست آورد
در گفت‌وگو با معاون سیاسی سپاه امام سجاد(ع) مطرح شد:
معاون سیاسی سپاه امام سجاد(ع) با بیان اینکه دشمن هزینه‌های هنگفتی را برای براندازی نظام متحمل شد گفت: ملت ایران در 9 دی، برگ برنده مبارزه با فتنه های داخلی را به دست آورد.
حماسه نهم دی الگویی مناسب برای برون رفت از معضلات پیش روی کشور
چالش‌های پیش روی اقتصاد مقاومتی
تئوری‌های اقتصادی ارائه شده توسط دولت‌های مختلف بعد از انقلاب یا با توجه به الگوی اقتصادی سرمایه‌داری (کاپیتالیستی) بنا نهاد شده و یا الگوی اقتصادی سوسیالیستی (کمونیستی) را دنبال کرده است که این راه ها علاوه بر این که فاقد نوآوری بوده، با شرایط و واقعیت های جامعه ایران هم خوانی نداشته اند.
جای خالی دستگاه دیپلماسی در معادلات منطقه ای
اکنون عرصه سوریه و عراق فرصتی پرسود برای تعاملات اقتصادی، فرهنگی و حتی سیاسی است.
قبلی۴بعدی