انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره)نور امید در دل محرومان ومستضعفان جهان تاباند ومکتب نورانی وسعادت بخش اهل بیت چراغ راهنمای آنان گردید.ابراهیم زکزاکی ،دانشجوی جوان رشته اقتصاد درفرانسه با امام(ره) آشنا می شود وسال بعد-1980 میلادی-توفیق حضور درمحضر امام(ره) به همراه دانشجویان مسلمان آفریقائی راپیدا می کند
چرا به سوریه و لبنان کمک می کنیم؟
اگر امروز به سوریه به شکل کشور از دست رفته هم نگاه کنیم باز دشمنِ موجود در سوریه و منطقه دشمن ماست لذا باید تا می توانیم دشمن را در سرزمین غیرخودی درگیر کنیم.سوریه جزو محور مقاومت است، مقاومتی که دفاع از آن در این مقطع لازمه مشروعیت نظام است.
راهبردهای پنهان آمریکا در منطقه
آمریکا با مدیریت بحران های منطقه ای و به وجود آوردن این بحرانها سعی در حالتی آنارشیک دارد که در این محیط فضای ناهمگون و نامتوازنی به وجود می آید که کشورهای مختلف به بهانه های گوناگون به کشمکش و رقابت با یکدیگر می پردازند.
مقامات آمریكایی ادعا می‌كنند، ارزیابی نهایی آمانو به سمت تأیید ارزیابی‌های اطلاعاتی آمریکا مبنی‌بر وجود جنبه‌های تسلیحاتی در این برنامه تا سال 2003 متمایل است.غرب تلاش دارد تا از گزارش آمانو برای تحقق اهداف ضدایرانی خود در عرصه داخلی و خارجی بهره‌برداری کند.
پرونده کدر حقوق بشری سعودی
سازمان ملل کشوری را به عنوان رئیس یک پنل کلیدی حقوق بشر انتخاب کرده است که در سال جاری بیش از داعش سر بریده است. این انتخاب سازمان ملل مانند آن است که یک آتش افروز را برای ریاست آتش نشاني شهر برگزینیم و نمک پاشیدن به زخم مخالفانی است که در زندان سعودی در حال رنج کشیدن هستند.
انفجارهای پاریس از منظری دیگر
در فرانسه اولاند با مشکلات اقتصادی روبرو است و با توجه به نظرسنجی‌های رسمی و غیررسمی این موضوع به احتمال زیاد باعث شکست حزب حاکم می شود و جالب‌تر این که این حرکت تروریستی در حالی انجام شد که نخست وزیر فرانسه بعد از این انفجارها اعلام کرد ما از این حادثه باخبر بودیم، اما نتوانستیم از اقدام این حرکت جلوگیری کنیم
حقوق بشر دستاویزی علیه حقوق بشر!
مشخصاً چنين قطعنامه‌هاي ضد بشري را بايد ج‍زء طنزهاي تاريخ بدانيم كه در آن مؤسسان و حاميان تروريست در منطقه و جهان در اقدامي تعجب برانگيز و فرار به جلو، به جاي تغيير سياست‌هاي خود در قبال حمايت از تروريسم، ديگران را به موارد حقوق بشر متهم مي كنند و خود را سردمدار مبارزه با تروريسم مي‌نامند.
تحولات سوریه و آینده نظام بین الملل
از این پس می توان از تبدیل جبهه مقاومت و همپیمانان آن به عنوان قدرتی تعیین کننده در صحنه بین المللی سخن گفت. هر چند باید تا حصول به پیروزی قطعی و نابودی کامل کفر و تکفیر کوشید.
حق استکباری مداخله
نتیجه خود برتربینی خصوصیت و شاخص دیگری برای استکبار به دست می دهد و آن نپذیرفتن حق است. استکبار حق هیچ ملتی را نمی پذیرد مگر آنکه خود را صاحب آن حق بداند. در مباحثات جهانی بسیار دیده شده وقتی حرف حقی زده می شود، آمریکا به دلایلی نمی پذیرد با طرق مختلف سخن حق را رد کرده و زیر بار حق نمی رود
دلایل عرض اندام طالبان
طالبان تمایلی ندارد که عرصه را در داخل افغانستان به گروه هایی همچون داعش واگذار و یا در داخل توسط دولت این کشور تضعیف شود. بنابراین حداکثر توان طالبان استفاده از موقعیت ها و ابزارهای لازم برای برتری خود و نشان دادن هژمونی اش در استان ها و شهرهای این کشور است.
نقشه راه دشمن پس از برجام
دشمن پس از توافق هسته‌ای با نقشه راهی که برای نفوذ در کشور ترسیم کرده- اعم از نفوذ علمی، فرهنگی، اقتصادی و از همه مهم‌تر سیاسی- قصد خشکاندن مبانی استحکام نظام مقدس ج.ا.ا را دارد.
تعهدهای نامتوازن ،اعتماد وپذیرش مشروط
باید از نگاه ساده لوحانه و خوش بینانه مبتنی بر اینکه امریکا دیگرقصد براندازی نظام اسلامی را ندارد دست برداشت و متوجه بود که"دولت ایالات متحده امریکا{نه} در قضیه هسته ای نه درهیچ مساله دیگری ،در برابر ایران رویکردی جز خصومت و اخلال در پیش نگرفته است و در آینده هم بعید است جز این روش عمل کند."
قبلی۶بعدی