حال و هوای حرم علوی در عید سعید غدیر خم
در ایام عید غدیر خم هزاران زائر و دلداده مکتب اهل بیت(ع) در صحن و سرای نورانی مولا امیرمؤمنان(ع) در نجف اشرف حضور پیدا کرده و حرم علوی نیز با برگزاری مراسم جشن از زائران و مجاوران حرم علوی، میزبانی کرد.
مدیریت بحران در غرب به روایت تصویر
باران‌های سیل آسا طی روز‌های گذشته مناطق مختلف کشورهای اروپایی را با بحران مواجه کرده و بسیاری آواره شده اند؛ تصاویر زیر خود گویای عدم مدیریت بحران در غرب است.
حال و هوای حرم علوی در آستانه عید غدیر
حرم امام علی(ع) در شهر نجف اشرف در آستانه فرارسیدن عید غدیر خم، تزئین شد و حال و هوای عید به خود گرفت.
کاروان شادی غدیر در خیابان های مشهد
جشن‌های عید سعید غدیر با ۱۱۰ کارناوال شادی و اجرای همزمان ۲۵ گروه سرود در مشهد مقدس آغاز شد.
عکس/سیل ناشی از بارندگی بی سابقه در چین
شدت بارندگی در استان هنان در مرکز چین به حدی بوده است که به گفته کارشناسان در هزار سال گذشته بی‌سابقه بوده است. هزاران نفر در این استان مجبور به تخلیه خانه‌های خود شدند و نیروهای امدادی ۵۰۰ نفر را از میانه سیل نجات دادند. در این بارندگی دست کم ۱۲ نفر جان خود را از دست دادند.
حضور سپاه پاسداران در خوزستان جهت آبرسانی به مردم/فیلم و عکس
با پیگیری های سپاه و بسیج برای پر کردن خلاهای مدیریتی علاوه بر افزایش خروجی سد کرخه، لوله گذاری خط انتقال آب در دو مسیر و گسیل لشکر تانکرهای آب رسان به ۲۰ درصد مساحتی از خوزستان که دچار تنش آبی بود، اکنون هیچ نقطه ای از استان خوزستان بدون آب نیست.
تصاویری از حج محدود در عربستان
مراسم حج امسال در حالی برگزار می شود که مقامات عربستان فقط به شهروندان سعودی آن هم با شرط تزریق هر دو مرحله واکسن کرونا, اجازه شرکت داده است.
عکس/انفجار تروریستی در بغداد
به گزارش شبکه خبری سومریه نیوز، شهرک «صدر» در شرق بغداد، روز گذشته شاهد انفجار تروریستی بمب در بازار «الوحیلات» بود که بر اثر این انفجار ۳۵ نفر شهید و دست کم ۵۷ نفر زخمی شدند؛ داعش مسئولیت این انفجار را به عهده گرفته است.
عکس/سیل ویرانگر در اروپا
بر اثر وقوع سیل بی سابقه در اروپا به ویژه آلمان، بلژیک و هلند؛ خسارت‌های مالی زیادی به مردم این مناطق وارد شده و تعداد قابل توجهی نیز بی خانمان شده اند. شمار قربانیان سیل در اروپا تاکنون به ۱۸۸ نفر رسیده که از این تعداد فقط، ۱۵۷ نفر در آلمان هستند.
مراسم عزاداری شهادت امام محمد باقر(ع) در مسجد کوفه
در آستانه فرارسیدن سالروز شهادت امام محمد باقر(ع), شب گذشته مراسم سوگواری و عزاداری آن حضرت در مسجد کوفه با حضور جمعی از پیروان مکتب اهل بیت(ع) برگزار شد.
آخرین مطلب
پربیننده ترین
پرطرفدارترین عناوین