نبض سیاست
خط تخریب شورای نگهبان

خط تخریب شورای نگهبان

خط تخریب علیه شورای نگهبان مساله ای جدید و نو تلقی نمی شود و این مساله مربوط به سالیان گذشته است که هربار طیف معاندی همچون منافقین، نهضت آزادی و ... به بهانه های مختلف این هجمه را آغاز می کنند.
چرا سپاه قدس بدون مرز

چرا سپاه قدس بدون مرز

نیروی قدس قرار نیست در امور دیگر کشورها به صورت غیرقانونی دخالت کند، بلکه هرگاه آنها نیاز به مدد این نیرو داشتند، به یاریشان خواهد شتافت. ورای منافع مادی و مالی. به صورت مستشاری، به صورت نظامی، به صورت فرهنگی و هر صورتی.
ياوه سرايي اپوزيسيون در مورد سردار دلها

ياوه سرايي اپوزيسيون در مورد سردار دلها

ضدانقلاب خارج نشین از منافقين کوردل تا سلطنت طلبان بزدل در این روزها شادی خود را از شهادت سرباز ملت و کشور پنهان نکردند! و با همه توان تلاش کردند تا چهره درخشان سردار رشید اسلام را مخدوش کرده و عملا اقدام تروریستی آمریکایی‌ها را توجیه نمایند.
رویای تحریم انتخابات

رویای تحریم انتخابات

سازمان های جبهه ملی ایران در اروپا با صدور بیانیه خواستار تحریم انتخابات در ایران شدند. صادر کنندگان بیانیه مدعی شدند که شرکت در انتخابات به صلاح مردم و کشور نخواهد بود!‏
سليماني، يک امت بود براي امت ما

سليماني، يک امت بود براي امت ما

وقتي ايران انقلابي 57 در درگيري با تفاله‌هاي کم ارزشي نظير بني‌صدر و رجوي و منافقين و ... خون بهشتي شهيد را بهاي نابودي خرده تفاله‌هاي استکبار جهاني مي‌نمايد، روا نيست در جنگ پنجه پنجه انقلاب چله نشين، نه با خرده عوامل شيطان که با خودِ خودِ شيطان بزرگ، خون پرجوش قاسم سليماني شهيد، متضمن نابودي شيطان بزرگ و غده سرطاني روزگار باشد؟
رسواکننده جريان دروغ و فريب

رسواکننده جريان دروغ و فريب

فتنه گران تلاش داشتند تا با شگردهاي مختلف خود را مذهبي و انقلابي و حاميان ملت نشان دهند در حالي که وابستگي و ضديت آنان با اسلام در حوادث عاشوراي 1388 آشکار شد و همين امر موجب برائت ملت از منافقين و صاحبان تزوير گرديد.
حماسه نهم دي، تجلي مردم سالاري ديني

حماسه نهم دي، تجلي مردم سالاري ديني

فتنه 88 را مي‌توان سناريوي فتنه عليه مردم سالاري ديني دانست. در نظام مردم سالاري ديني امور کشور با مديريت اکثريت مردم ممکن گرديده و انتخابات مظهر تجلي رقابت سياسي و تشخيص راي اکثريت ملت است. راي اکثريتي که تحت هدايت آموزه هاي اسلامي به فرآيندي براي شايسته سالاري بدل گرديده و امور کشور به صاحبان صلاحيت تعلق مي‌گيرد.
پهلوی پس از اغشاشات

پهلوی پس از اغشاشات

سلطنت طلبان از جمله کسانی هستند که لحظه به لحظه آرزوی براندازی نظام مقدس را دارند. اگر اتفاقات سیاسی چند هفته را بررسی کنیم می‌بینیم که چقدر سلطنت‌طلبان به ویژه ربع پهلوی پس از اتفاقات 26 و 27 آبان خود را به آب و آتش می‌زنند تا ماجرا را زنده نگه دارد.
جايگاه سياست‌گذاري و پاسخگويي

جايگاه سياست‌گذاري و پاسخگويي

پاسخگويي در نظام اسلامي مبتني بر حدود اختيارات مسئولين تعريف مي‌شود و هر فرد به اندازه اختيارات خود بايد پاسخگو باشد. وظيفه رياست جمهوري و نمايندگان مجلس عملياتي و اجرايي کردن سياست‌ها و تدابير کلاني است که با محوريت و مديريت رهبر جامعه اسلامي تنظيم شده است و مسئولين نه در قبال سياستگذاري‌ها، بلکه در مرحله عملياتي و اجرايي کردن آنها بايد پاسخگوي عملکرد خود باشند.
کشته‌های اغتشاشات اخیر چرا کشته شدند؟!

کشته‌های اغتشاشات اخیر چرا کشته شدند؟!

سکوت اکنون دستگاه‌های رسمی حاکمیت نسبت به این موضوع همانقدر به مظلومیت نظام نوپای ما می‌افزاید که دشمنی‌های خباثت‌آلود و بدون اخلاق می‌افزاید. اما اگر کشته‌های اغتشاشات اخیر بیشتر از حوادث قبل است –که ظاهراً اینگونه است- علت چیست؟
۱
یادداشت سیاسی
گزارش سیاسی
مقاله سیاسی
پربازدید ها
نشریات