تدبیر یا ناامیدی
در حالیکه دنیا چشم به موضع‌گیری فرمانده کل قوای ایران داشت ایشان نگفت ما با موشک‌های خود به اسراییل حمله کردیم و نگفت از زمین و هوا به اسراییل حمله می‌کنیم و این نگفتن‌ها برای برخی بر ناامیدی افزود.
جلوگیری از باخت زودهنگام، با تکنیک چسبیدن به حریف
حال و روز رژیم صهیونیستی و اربابش آمریکا شرح حال رزمی کاری است که از روی ضعف و ناچاری و برای در امان ماندن از ضربات محکم و کاری حریف خود یعنی جبهه مقاومت، مجبور به جابجایی پایتخت خود ار تل آویو به بیت المقدس است تا به خیال خودشان با چسبیدن به حریف خود یعنی جبهه مقاومت اسلامی، از ضربات محکم آن در امان باشد.
با کنار هم گذاشتن سخنان سران آل سعود, رژیم صهیونیستی و آمریکا اندک شبهه ای که در اذهان جامعه جهانی مبنی بر عدم اتحاد یکپارچه برخی کشورها در تقویت داعش بود، برطرف می شود.
حقیقت ماجرای «سپنتا نیکنام»
شورای نگهبان قربانی بی‌تدبیری مسئولان اجرایی؛
بیرون آمدن گرگ از لباس میش
مراقب باشند که آنچه آنها دارند انجام می دهند، منطبق باشد بر آنچه به ‌معنای واقعی کلمه تعهّد کرده‌اند.
اهمیت مقابله با نفوذ از منظر حضرت امام خمینی(ره)
یکی از هشدارهای همیشگی امام خمینی(ره)، تذکرات پیرامون نقشه های «نفوذ دشمن» بخصوص در عرصه های فرهنگی، سیاسی و علمی در حوزه های علمیه و دانشگاه ها بود. اهمیت این موضوع برای امام(ره) را می‌توان از هشدارهای عمیق در وصیت نامه شان دریافت.
برخی نمایندگان به امور سایر قوا دخالت بی جا نکنند
انتقاد نماینده خبرگان رهبری در پشت تریبون نماز جمعه:
بعضی خود را هم قانون اساسی می‌دانند، هم مفسر و مجری قانون، هم درباره احکام قضایی اظهارنظر می‌کنند و در همه امور خود را متخصص می‌دانند و اجازه دخالت در هر موضوعی را به خود می‌دهند.
در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 کاندیدایی که با انبوهی از شعارهای گشایش اقتصادی و تدبیر جهت بهبود معیشت مردم در بازه زمانی 100 روزه و چند ماهه امید مردم را برانگیخته بود، رای آورد. مردم امیدوار بودند دولت جدید که نام خود را دولت راستگویان و تدبیر و امید گذارده بود با برنامه های تحولی اش وضعیت نامناسب اقتصادی کشور را سامان بخشد...
نگرانی امام خمینی از تحریف سخنانشان!
در طول تاریخ، اندیشه های ناب الهی که مورد اقبال توده های وسیع مردمی واقع می شدند و ستمگران و جباران از مقابله و حذف آن ناامید می شدند، همواره در معرض آفت تحریف و تفسیر به رای بوده اند.
پربیننده ترین