صوت|تحلیل دیدارهای مهم دیپلماتیک روسیه
دکتر شعیب بهمن در خصوص دیدارهای مهم دیپلماتیک روسیه تحلیل می کند.
صوت/مرد سیاست
با گفتاری از حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه
صوت/ خروج امریکا از برجام که تاثیراتی براقتصاد ما می گذارد؟
پس از خروج ترامپ از برجام ابزار امریکا برای رسیدن به مقاصد خود اعمال فشارهای اقتصادی است.
پادکست/«تحدید نسل»
به بهانه سالگرد سفر رهبر انقلاب به خراسان شمالی
در جریان سفر رهبرانقلاب به خراسان شمالی در مهرماه ۹۱، ایشان نسبت به کاهش رشد جمعیت هشدار دادند. هشدارهای چندباره ایشان را در این کلیپ صوتی مرور میکنیم.
صوت/ماجرای عجیب شهید تازه تفحص شده ودرددلهای سردارباقرزاده+عکس
آیا شهدای تفحص سیاسی تشییع می شوند؟دردلهای سردار باقر زاده از نامردی های سیاسیون دولتی و از عهد دو برادر میگوید : یکی در سوریه شهید می شود و دیگری در جنگ هر دو جاوید الاثر تا امسال..
صوت/ مجموعه سرودهای انقلابی
سرودهای انقلاب یکی از به یادماندنی ترین صوت ها برای مردم انقلابی ایران است که مجموعه از آن آنها در مرور دوباره خاطرات در ادامه می آید.
صوت/ سرودی که مورد تحسین رهبر انقلاب قرار گرفت
سرود پابانی محرم 95 هیات میثاق باشهدا دانشگاه امام صادق(ع)، سرودی بود که به گفته میثم مطیعی مورد تحسین رهبر انقلاب به خاطر اشعار انقلابی و جهانی قرار گرفته است.
صوت/ مداحی دهه اول محرم95 مجید بنی فاطمه
حاج سيد مجيد بني فاطمه متولد بهمن 1356 در تهران است. بنی فاطمه درباره شروع مداحي‌اش می گوید: از كودكي حدودا از سن 7 سالگي علاقه به مداحي پيدا كردم وبه طور حرفه اي از سال 71 شروع به خواندن كردم. يادم مي آيد در سال 73 يا 74 در تشيع جنازه شهدا با حاج سعيد حداديان آشنا شدم و اولين جلسه بزرگي كه خواندم ميلاد امام زمان (عج) پيش حاج سعيد خواندم كه آ قاي كريمي هم حضور داشتند. و از سال 73 با حاج سعيد مانوس شدم و ايشان تاثير بسزايي در پيشرفت من داشتند.
آخرین مطلب
پربیننده ترین
پرطرفدارترین عناوین