صوت|تحلیل دیدارهای مهم دیپلماتیک روسیه
دکتر شعیب بهمن در خصوص دیدارهای مهم دیپلماتیک روسیه تحلیل می کند.
صوت/مرد سیاست
با گفتاری از حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه
صوت/ خروج امریکا از برجام که تاثیراتی براقتصاد ما می گذارد؟
پس از خروج ترامپ از برجام ابزار امریکا برای رسیدن به مقاصد خود اعمال فشارهای اقتصادی است.
پادکست/«تحدید نسل»
به بهانه سالگرد سفر رهبر انقلاب به خراسان شمالی
در جریان سفر رهبرانقلاب به خراسان شمالی در مهرماه ۹۱، ایشان نسبت به کاهش رشد جمعیت هشدار دادند. هشدارهای چندباره ایشان را در این کلیپ صوتی مرور میکنیم.
صوت/ماجرای عجیب شهید تازه تفحص شده ودرددلهای سردارباقرزاده+عکس
آیا شهدای تفحص سیاسی تشییع می شوند؟دردلهای سردار باقر زاده از نامردی های سیاسیون دولتی و از عهد دو برادر میگوید : یکی در سوریه شهید می شود و دیگری در جنگ هر دو جاوید الاثر تا امسال..
صوت/ مجموعه سرودهای انقلابی
سرودهای انقلاب یکی از به یادماندنی ترین صوت ها برای مردم انقلابی ایران است که مجموعه از آن آنها در مرور دوباره خاطرات در ادامه می آید.
صوت/ سرودی که مورد تحسین رهبر انقلاب قرار گرفت
سرود پابانی محرم 95 هیات میثاق باشهدا دانشگاه امام صادق(ع)، سرودی بود که به گفته میثم مطیعی مورد تحسین رهبر انقلاب به خاطر اشعار انقلابی و جهانی قرار گرفته است.
صوت/ مداحی دهه اول محرم95 مجید بنی فاطمه
حاج سيد مجيد بني فاطمه متولد بهمن 1356 در تهران است. بنی فاطمه درباره شروع مداحي‌اش می گوید: از كودكي حدودا از سن 7 سالگي علاقه به مداحي پيدا كردم وبه طور حرفه اي از سال 71 شروع به خواندن كردم. يادم مي آيد در سال 73 يا 74 در تشيع جنازه شهدا با حاج سعيد حداديان آشنا شدم و اولين جلسه بزرگي كه خواندم ميلاد امام زمان (عج) پيش حاج سعيد خواندم كه آ قاي كريمي هم حضور داشتند. و از سال 73 با حاج سعيد مانوس شدم و ايشان تاثير بسزايي در پيشرفت من داشتند.
صوت/ مداحی دهه اول محرم 95 حاج منصور ارضی
نام حاج منصور ارضی برای بسیاری از ما یادآور خاطرات زیادی است. کسی که خیلی ها مداحی را با او می شناسند و آوای دلنشینش در حافظه تاریخی آستان امامزاده قاسم علیه السلام، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام، مسجد مقدس جمکران، بازار تهران، مسجد ارک و بسیاری از مساجد ایران، به ویژه جبهه های حق علیه باطل برای همیشه ماندگار است. حاج منصور ارضی ذاکری را از سال 1337 در حالی که 5 سال بیشتر نداشت شروع کرد. شیوه خاص مداحی های ایشان طرفداران بی شماری دارد. از آغاز انقلاب اسلامی، عمدتاً با مداحی های هدفمند در زمینه ی انقلاب، دفاع مقدس و ارزش های اسلامی و ... به ایجاد انگیزه در بین مردم، به ویژه جوانان می پرداختند. شیوایی، زیبایی و متانت بیان ایشان در مداحی نیازی به توضیح ندارد. یکی از ویژگی های بارز حاج منصور ارضی، این است که بصيرت جوانان را مهمتر از شور آنها مي‌داند. پس بیان واقعیت های اجتماعی در لابه لای روضه ها، اجتناب ناپذیر است. اگر بخواهم مسئله را کمی شخصی کنم، دعاهای کمیل مسجد ارک و روضه های حضرت رقیه سلام الله علیها در مسجدالشهدا از بی نظیرترین تجربه های زندگی ام بوده است.
صوت/ مداحی دهه اول 95 محمود کریمی
صدای زیبا ، سبک جدید و لحن دلنشین از بارزترین ویژگی های مداحی های حاج محمود کریمی است . او که ذاکری را از خردسالی آغاز کرده است و فضای معنوی جبهه های نبرد حق علیه باطل را تجربه نموده است . پدر و برادر حاج محمود از شهدای گرانقدر دفاع مقدس اند . معمولا حاج محمود اشعاری که می خواند را خود می سراید و در این باره خاطرات شنیدنی بی شماری دارد . کمربند سیاه دان 2 جودو و دان 5 کاراته نشان از این است که ایشان درکنار تهذیب نفس ، به تقویت جسم نیز پرداخته اند.
پربیننده ترین