همایش سیاسی- بصیرتی اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم
مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم؛
جنگ غرب با ایران از نوع ترکیبی هوشمند است. اگر بخواهیم صحنه رویارویی و درگیری غرب با کشور ما در همه عرصه ها را نام گذاری کنیم می توان به آن جنگ ترکیبی هوشمند گفت؛ در این جنگ هر آنچه می تواند فعال گردد به عنوان سلاحی بر علیه طرف مقابل به کار گرفته می شود.
طلاب، پیشگامی خود در مسیر انقلاب را ثابت کرده‌اند
مسئول مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم:
حجت الاسلام والمسلمین نبوی صبح چهارشنبه 15 بهمن در همایش علمی و بصیرتی اساتید، مدیران و نخبگان بسیجی حوزه علمیه قم که با شعار «حوزه انقلابی؛ حوزه تحول‌خواه و تمدن‌ساز» در مصلی قدس قم برگزار شد، گفت: بحمدالله حوزه های علمیه و روحانیت در عرصه های جهاد، ایثار و شهادت، همیشه پیشگام بوده اند.
بیانیه پایانی همایش دوروزه علمی بصیرتی مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم؛ نیمه بهمن 1399
مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم؛
در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی باشکوه انقلاب اسلامی و میمنت میلاد باسعادت حضرت صدیقه طاهره سلام‌الله علیها و فرزند برومندشان معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رضوان‌الله تعالی علیه، ما استادان بسیجی حوزه علمیه قم ضمن تجدید میثاق با مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی و با الهام از رهنمودهای معظم له به‌ویژه در راستای بیانیه‌ای گام دوم انقلاب اسلامی قطعنامه همایش سالانه بسیج اساتید،‌مدیران و نخبگان حوزه علمیه را به شرح ذیل تقدیم می‌داریم.
مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم؛
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن اعلام مراتب همدردی و تألم خود نسبت به خانواده‌ی شهدای این حادثه اعلام می‌دارد: دولتمردان پاکستانی موظفند حافظ خون و جان مسلمانان در این کشور باشند و دست گروه‌های تروریستی و تکفیری‌ها را از تعرض بر جان مسلمین باز دارند.
آیت الله اعرافی در نامه‌ای به دبیرکل موقت شورای جهانی کلیساها:
امیدوارم در سایه هم­دلی و همکاری رهبران ادیان آسمانی، سال پیش­رو سالی مملو از عشق، ایمان، معنویّت، آرامش، صلح، عدالت، انسانیّت و رحمت برای تمامی انسان­ها به ­ویژه مسیحیان و سایر پیروان ادیان الهی باشد.
یکی از مواردی که در حوزه باید بیشتر به آن توجه نمود استفاده مستمر از ظرفیت معنوی اساتید اخلاق در حوزه علمیه قم و شهرستان‌ها است.مرحوم آیت الله تبریزی این مردبزرگ اخلاقی می‌فرمودند: طلبه اگر چهار سال درس در کنار اخلاق بپردازد، بهتر از ۴۰ سال تحصیل بدون اخلاق است.
پیام تسلیت حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی در پی رحلت رحلت آیت الله مصباح یزدی؛
پیام تسلیت حضرت آیت‌الله العظمی سبحانی در پی رحلت ارتحال آیت‌الله مصباح یزدی؛
پیام تسلیت حضرت آیت‌الله العظمی علوی گرگانی در پی ارتحال فقیه عالیقدر حضرت آیت‌الله مصباح یزدی؛
پیام تسلیت آیت الله سیفی مازندرانی در پی درگذشت آیت الله مصباح یزدی؛
پیام تسلیت حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در پی ارتحال آیت‌الله مصباح یزدی؛
آخرین مطلب
پربیننده ترین