اقتصادی >>  اقتصادی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵  ، 
شناسه خبر : ۳۱۹۲۸۴
مدیرکل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت از جایگزینی دو محصول ایرانی به جای محصولات کره‌ای توسط تولیدکنندگان ایرانی خبرداد.
عباس هاشمی در خصوص ورود دو برند جدید به بازار لوازم خانگی، گفت: با توجه به افزایش دامنه تحریم‌ها که منجر به تعلیق همکاری دو شرکت کره‌ای با طرف‌های ایرانی برای تأمین قطعات و مواد اولیه شد، تولیدکنندگان ایرانی در جهت ادامه تولید خود منابع جدید را پیش‌بینی کردند.
وی با اشاره به سیاست وزارت صمت در حمایت از تولید داخل گفت: طرف‌های ایرانی دو شرکت کره‌ای با استفاده از توان و پتانسیل داخلی کشور توانستند در جهت بومی‌سازی صنعت لوازم خانگی قدم بردارند و با تامین قطعات مورد نیاز و با جایگزین کردن محصولات ایرانی به جای محصولات کره‌ای برند ملی را تولید و آن را تقویت کنند. هاشمی ادامه داد: با سرمایه‌گذاری‌های زیادی که در این زمینه انجام شده است، به زودی شاهد حضور برند‌های جدید در سطح گسترده در کشور خواهیم بود که بخش قابل توجهی از نیاز بازار را پوشش خواهد داد.
مدیرکل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت تاکید کرد: در حال حاضر تولیدات دو شرکت آغاز شده است همچنین تلویزیون‌های تولید شده این برند‌ها نیز تا پایان ماه و دیگر تولیدات لوازم خانگی آن‌ها تا اوایل سال ۹۹ وارد بازار می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
پربحث ترین عناوین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات