کتاب آغاز تا پايان + PDF
نقد و بررسی کتاب سیری در جنگ ایران و عراق - 6، آغاز تا پایان (سالنمای تحلیلی) بررسی وقایع سیاسی - نظامی جنگ از زمینه سازی تهاجم عراق تا آتش بس

کتاب آغاز تا پايان + PDF

این کتاب که به بررسی و تجزیه و تحلیل وقایع سیاسی - نظامی جنگ از زمینه‌سازی تهاجم نظامی عراق تا آتش‌بس می‌پردازد تا کنون ۱۸ بار تجدید چاپ شده است. اگرچه اين كتاب درتقســيم‌بندی آثار مركز مطالعات شــشــمين جلد از مجموعه ســيری در جنگ ايران و عراق محسـوب شـده، اما كتابی اسـت مسـتقل كه كل دوران جنـگ، از زمينـه‌ســـازی هجوم ارتش عراق تا آتش‌بس را شـــامل می‌شــود.
کتابچه انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 + PDF

کتابچه انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 + PDF

بی‌تردید « نظام مردم‌سالاری دینی» بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب شکوهمند اسلامی است که با تغییر «حکومت استبدادی پادشاهی» به‌دست‌آمده و امروز درکشور عزیزمان، مردم به معنای واقعی کلمه بر سرنوشت خویش حاکم هستند.
کتاب پایان جنگ + PDF
سیری در جنگ ایران و عراق - 5

کتاب پایان جنگ + PDF

مجموعه سيري در جنگ ايران و عراق كه نگاهي گذرا ولي عميق در توصيف و تحليل هشت سال جنگ تحميل شده به جمهوري اسلامي مي باشد به وسيله كساني تحقيق ، ارزيابي و آماده براي چاپ شده است.
کتاب شلمچه تا حلبچه + PDF
سیری در جنگ ایران و عراق - 4

کتاب شلمچه تا حلبچه + PDF

"شلمچه تا حلبچه" عنوان جلد چهارم از مجموعه سیری در جنگ ایران و عراق می باشد که به بررسی وقایع سیاسی _ نظامی جنگ در حد فاصل عملیات های کربلای 5 (دی 1365) و والفجر 10 (اسفند 1366) پرداخته است.
کتاب رفیق خوشبخت ما + PDF

کتاب رفیق خوشبخت ما + PDF

عنوان این کتاب از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم قم در تاریخ هجدهم دی ماه نود و هشت انتخاب شده است. آنجایی که مقام معظم رهبری می‌فرمایند: این بزرگوار (شهیدحاج قاسم سلیمانی)، این رفیق خوب و عزیز ما و شجاع ما و خوشبخت ما که رفت به ملکوت اعلی پیوست ...
۱
پربازدید ها
نشریات