کتاب ۳ جلدی «تبیین با نور قرآن» + PDF

کتاب ۳ جلدی «تبیین با نور قرآن» + PDF

حال که رمضان ماه قرآن است و قرآن کتاب تبیین، و جهاد تبیین نیز فریضه‌ای قطعی و فوری؛ بسیار مناسب است که در این ماه مباحث تبیینی از قرآن برای مردم بیان شود. در کتاب حاضر به نویسندگی حجت‌الاسلام سید محمد حسین راجی 30 موضوع تبیینی با الهام از 30 آیه از 30 جزء قرآن انتخاب شده که به صورت مختصر به برخی از مهمترین مسائل تبیینی اشاره می‌کند. این کتاب در سه جلد به تعریف و لوازم تبیین و موضوعات نیازمند تبیین پرداخته است.
کتاب پرفروش و پرمخاطب «سی آیه سیاسی» + PDF

کتاب پرفروش و پرمخاطب «سی آیه سیاسی» + PDF

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، فایل پی دی اف کتاب پرفروش و پرمخاطب «سی آیه سیاسی»، تألیف دکتر شبیر فیروزیان و دکتر علیرضا معاف، که با محوریت 30 آیه قرآن کریم به 30 سوال و شبهه سیاسی روز جامعه پاسخ داده است، و تاکنون 9 بار از سوی انتشارات 9دی تجدید چاپ شده است، بصورت رایگان در دسترس عموم علاقه مندان و بخصوص روحانیون و مبلغان محترم قرار داده می شود. #جهاد_تبیین
پرسمان سیاسی - ویژه تحولات قفقاز جنوبی + PDF

پرسمان سیاسی - ویژه تحولات قفقاز جنوبی + PDF

مناقشه قره باغ یکی از مهمترین موضوع ها و پرونده های منطقه ای است که جمهوری اسلامی ایران در طول حدود 30 سال گذشته تلاش کرده تا با طرفین منازعه در قره باغ؛ یعنی جمهوری آذربایجان و ارمنستان، بر اساس علایق مشترک تاریخی، جغرافیایی، ژئوپلیتیکی و البته مذهبی، روابط دوستانه داشته و آنها را نسبت به حل و رفع بحران بر اساس موازین حقوق بین الملل و به دور از هر گونه تنش آفرینی تشویق کند.
کتاب درس‌های پیامبر اعظم (ص) + PDF

کتاب درس‌های پیامبر اعظم (ص) + PDF

این کتاب در 278 صفحه شامل گزیده‌ای از بیانات حضرت آیت الله العظمی سیّدعلی خامنه‌ای مدّظلّه العالی رهبر معظّم انقلاب اسلامی درباره‌ی شخصیّت، ویژگیها، و بعثت نبیّ مکرّم اسلام صلّی الله‌علیه و‌آله است که از میان بیانات معظّمٌ‌له از خرداد 1368 تا شهریور 1390 ارائه شده است.
کتاب صوتی سه گاه ابوهادی در روشنای زندگی شهید روحانی مدافع حرم علی تمام زاده

کتاب صوتی سه گاه ابوهادی در روشنای زندگی شهید روحانی مدافع حرم علی تمام زاده

در روشنای زندگی شهید روحانی مدافع حرم علی تمام زاده/جلد شومیز/کاغذ معمولی به همراه آلبوم تصاویر رنگی این کارش انگار آب سردی بود برپیکر داغ و جوشان من که هنوز دست رفاقت به ابو هادی نداده بودم؛ یعنی این عادت دیرینه دیر دوست شدن، هنوز دست از سرم برنداشته بود. گفتم:زمانه هم بازی خودش را دارد؛ باید من سال ها آن گونه باشم، و یکی مثل شیخ ابوهادی هم یک روزه به من بفهماند جور دیگر زندگی کردن را. با هنرنمایی 35 نفر در هشت ساعت و چهل و سه دقیقه
۱
پربازدید ها
نشریات