کتاب صوتی پرسش ها و شبهات اصلی دفاع مقدس

کتاب صوتی پرسش ها و شبهات اصلی دفاع مقدس

معاونت سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه در راستای ماموریت ذاتی خود که همانا بصیرت افزایی می باشد، اقدام به تولید و نشر مجموعه ای صوتی با عنوان "پرسش ها و شبهات اصلی دفاع مقدس" به بیان شیوا ورسای سردار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه نموده است. در این مجموعه تلاش داشته‌ایم که به برخی از شبهات اساسی جنگ پاسخ اصولی و منطقی دهیم.
کتاب  پرسمان سیاسی + P D F

کتاب پرسمان سیاسی + P D F

در نیمه نخست سال 1400 ، دو تحول بزرگ داخلی و منطقه ای رخ نمود که هر یک نیازمند تأمل و تدبر و داشتن تحلیل صحیح است. تحول اول، حماسه بزرگ انتخابات 28 خرداد بود که در یک شرایط کاملاً استثنایی با لطف و عنایت الهی و هوشمندی مردم تحت هدایت های رهبر حکیم انقلاب اسلامی پدید آمد. اما تحول دوم مربوط به مسائل داخلی کشور افغانستان است . تحولات افغانستان از جنبه های گوناگون نیاز به بررسی، تبیهین و تحلیهل دارد. آمری ها پس از 20 سال اشغالگری، ظلم و جنایت در حق ملت مظلوم افغانستان، با تحمل هزینه ها و خسارتهای سنگین جانی و مالی، مجبور به فرار خفت بار از این کشور شد.
کتاب / شبهه انتخابات + P D F

کتاب / شبهه انتخابات + P D F

این کتاب غالباً پیاده شد ه ی جلسات پرسش و پاسخ حجت الاسلام راجی در جمع اساتید، دانشجویان، طلاب و نخبگان کشور است که توسط اندیشکده راهبردی سعداء تهیه و تنظیم شده است.
مسابقه بزرگ بصیرت در انتخابات 1400
پاسخ به 22 سوال در باب انتخابات

مسابقه بزرگ بصیرت در انتخابات 1400

انتخابات 28 خرداد 1400 را به دلایل مختلف میتوان یکی از مهمترین و سرنوشت سازترین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی از ابتدا تاکنون ارزیابی کرد. انتخابات 1400 در شرایطی برگزار میشود که، از یک سو نشانه های افول قدرت شیطان بزرگ آمریکای جهانخوار بیش از پیش آشکار شده، و از سوی دیگر مردم عزیزمان به دلیل مشکلات ناشی از تحریم های خارجی و سوءمدیریتهای داخلی به شدت از وضع موجود ناراضی و گله مند هستند.
بيست گفتار در باب انتخابات 1400

بيست گفتار در باب انتخابات 1400

انتخابات در ايران به عنوان مظهر مردم‌سالاري ديني، عامل بي‌بديل و تعيين‌کننده در تحکيم پشتوانه‌هاي مردمي نظام، خنثي‌کننده تهديدات دشمنان و تضمين‌کننده امنيت ملي و همچنين عامل افزايش‌دهنده آبروي بين‌المللي جمهوري اسلامي به شمار مي‌آيد.
۱
نشریات