بین الملل >>  سایرحوزه ها >> نبض بین الملل
تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۳  ، 
کد خبر : ۳۳۸۹۹۹

حماس: اسرائیل در جنگ قبلی محل نگهداری اسرای خود را هدف قرار داد

گردان‌های عز الدین قسام شاخه نظامی حماس از هدف قرار گرفتن یکی از محل‌های نگهداری نظامیان اسیر اسرائیلی در جریان جنگ سیف القدس پرده برداشت.

حماس: اسرائیل در جنگ قبلی محل نگهداری اسرای خود را هدف قرار داد

 

ابوعبیده سخنگوی گردان‌های قسام در پیامی تلگرامی گفت: در هشتمین سالروز عملیات " العصف المأکول" که طی آن گردان های قسام دو نظامی صهیونیست را به اسارت درآورد، رهبری القسام اجازه انتشار خبر بمباران مکانی در جریان نبرد سیف القدس در سال گذشته را دادند که منجر به شهادت یکی از مجاهدان یگان سایه و زخمی شدن 3 مجاهد دیگر شد که وظیفه مراقبت از یکی از سربازان اسیر اسرائیلی را بر عهده داشتند.

ابو عبیده افزود: به دلایل امنیتی درحال حاضر از افشای نام این شهید خودداری می کنیم و به خواست خداوند در آینده و وقتی که شرایط مساعد شد ، نام وی را اعلام خواهیم کرد.

 

حماس: اسرائیل در جنگ قبلی محل نگهداری اسرای خود را هدف قرار داد

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، پیام ابوعبیده سخنگوی قسام به این اشاره دارد که سربازان اسیر اسرائیلی بر خلاف ادعای دشمن صهیونیستی که می‌گوید کشته شدند، زنده و در قید حیات هستند.

رژیم صهیونیستی بارها اعلام کرده بود که هدار گولدن و شائول آرون دو نظامی اسیر اسرائیلی در غزه کشته شدند و قسام اجساد آن‌ها را در اختیار دارد.

العالم

نظرات بینندگان
آخرین مطلب
پربیننده ترین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات