باطل السحر فتنه ها، چشم دوختن به لبان انسانی الهی است. آنگاه است که غبار‌ها زایل می‌شوند. تفکیک حق از باطل سهل می‌شود و مغلوب فتنه نخواهیم شد.
واکنش متناسب در مقابل ناقض برجام چگونه باید باشد؟
دولت واعضای تیم مذاکره کننده ازبکاربردن کلمات وعباراتی نظیرتضعیف برجام،بدعهدی بجای نقض برجام خودداری کنندوازتوجیه گری عملکرددشمنان وشیطان بزرگ درخصوص نقض برجام جداخودداری نمایندچراکه بکاربردن این کلمات به معنای تبرئه ی دشمن است.
چرا اصلاح‌طلبان از روشنفکری به پوپولیسم رسيدند؟
درحالی‌که هادی خامنه‌ای پوپولیسم را فریب مردم می‌خواند و سریع‌القلم پوپولیسم را محصول فضای احساسی و غیرعقلانی جامعه قلمداد می‌کند اما درواقع آنچه در عالم واقع در این جریان دیده می‌شود گذر از روشنفکریسم جدا از مردم به پوپولیسمی است که اصلاحات سعی دارد از آن به نفع خود بهره‌برداری تام کند.
آئین گل‌مالی رسم دیرینه لرستان در عاشورای حسینی
یکی از رسم‌های سنتی و دیرینه مردم دیار ولایت‌مدار لرستان به‌ویژه خرم‌آباد آئین گل‌مالی در عزای امام حسین(ع) است.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان خبر داد
سیل جان 3 نفر در کوهدشت را گرفت/ آماده‌باش امدادگران هلال‌احمر لرستان
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان گفت: سه نفر به علت طغیان رودخانه کوهدشت جان خود را از دست داده‌اند، از این‌رو امدادگران هلال‌احمر لرستان از صبح امروز به صورت آماده‌باش درآمده و به سیل‌زدگان استان خدمات ارائه می‌دهند.
مدیرکل ستاد بحران استان لرستان خبر داد: خسارات فراوان سیل در لرستان
مدیرکل ستاد بحران استان لرستان اعلام کرد: وقوع سیل در این استان سبب کشته شدن سه نفر، وارد شدن تخریب بسیاری از راه‌های روستایی، اراضی کشاورزی، باغات و تلف شدن صدها راس دام شد.
حرکت خزنده برای ترویج بی‌حجابی
اگر در طول روز گذری در خیابان‌ها و مرکز شهر داشته باشید، حتماً با مدهای عجیب و غریب بسیاری مواجه خواهید شد. لباس‌ها و مدل موهایی که با فرهنگ ایرانی - اسلامی ما هیچ‌گونه هماهنگی ندارند. رسوخ این‌گونه پوشش‌ها به مرور زمان نوعی بی‌حجابی را در جامعه رواج داده که در بین جامعه‌شناسان به بی‌حجابی «یواشکی» معروف شده است.
عاشورای حسینی فرصتی است که شیعیان در هر مکانی می‌توانند به عزاداری سالار و سرور شهیدان بپردازند و صحنه‌های بی‌بدیلی از عشق و ارادت خالصانه خود را برای اهل‌بیت(علیهم‌السلام) به نمایش بگذارند.
نواختن سازهای چمرانه در مصیبت سید و سالار شهیدان
به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، در روز عاشورا سازهای غمگینی در استان لرستان که به زبان محلی به آن چمرانه می‌گویند، به صدا درمی‌آید و دسته‌های عزا همزمان با آن سازها بر سر و سینه‌های خود می‌زنند.
پربیننده ترین