عضو‌ مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز همه می‌دانند اگر آمریکا پایش را از جنایات در غزه بیرون بگذارد اسرائیل سریعا عقب‌نشینی خواهد کرد و آن‌ها باید این کار را بکنند.
قطعنامه راهپیمایی حمایت از فلسطین: دادگاه بین‌المللی برای محاکمه جنایتکاران برگزار شود
تجمع بزرگ حمایت از کودکان فلسطینی و محکومیت بمباران مراکز درمانی امروز برگزار شد و در قطعنامه پایانی آن آمده است: دادگاه بین‌المللی برای تعقیب و مجازات سران جنایتکار صهیونیست، آمریکا و همه دست‌اندرکاران نسل‌کشی و جنایت علیه بشریت درجنگ اخیر تشکیل و ضمن مجازات رژیم اشغالگر قدس و آمریکای جنایتکار باید خسارات وارده به مردم غزه پرداخت گردد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به کسانی که حماس را مقصر جنگ اخیر در غزه می‌دانند، گفت: این افراد تاریخ را از وسطش می‌خوانند، یعنی نمی‌دانند و باید قبلش را بخوانند.
صالح اسکندری نوشت: قوه قضائیه جمهوری اسلامی مستقل است و تحت فشار هیچ شخص و جریانی نبوده و نیست. دکتر ولایتی نیز هیچ تماس یا نامه و یا پیگیری از مراجع قضایی درباره پرونده شهید عجمیان نداشته است‌.
دبیر شورای نگهبان گفت: امروز مردم فلسطین خود را از هر زمان دیگر به پیروزی نهایی نزدیک‌تر می‌بینند. رژیم صهیونیستی نیز بیش از هر کس دیگری باور دارد حکومت ظالمانه‌اش رو به نابودی است و از دست هیچ کس هم کاری ساخته نیست.
جمعی از اساتید دانشگاه‌های تهران در نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل متحد خواستار توقف روند کودک‌کشی و نسل‌کشی در غزه در اسرع وقت شدند.
دستیار عالی فرمانده کل قوا در اجلاس امنیتی شیانگ شان چین با تاکید بر اینکه فرماندهی سیاسی، نظامی و رسانه‌ای نسل کشی در غزه بر عهده دولت آمریکاست، از نمایندگان 90 کشور جهان خواست برای حمایت از مردم مظلوم غزه اقدام کنند.
مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله آملی لاریجانی و با حضور رئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه و اعضای مجمع تشکیل جلسه داد که در این جلسه بررسی طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول در مجمع تشخیص مصلحت نظام آغاز َشد.
کنفرانس خبری رهبران ادیان ( ارامنه، آشوریان، کلیمیان، و نمایندگان اقلیت مجلس شورای اسلامی و...) در محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی برگزار شد.
مجمع تشخیص مصلحت نظام برای چندمین بار پس از بررسی طرح شفافیت قوای سه گانه، اصلاحات انجام شده توسط مجلس را نیز مغایر سیاست های کلی نظام و سیاست های مصلحتی نظام تشخیص داد.
خطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه فتنه اغتشاشات پاییز سال گذشته جنگ ترکیبی بود، گفت: مجموعه‌ای از قدرت‌های استکباری دست به دست هم داده بودند، اما ملت ایران در برابر همه این فشارها ایستادند و از صحنه جنگ پیروز بیرون آمد.
آخرین مطلب
پربیننده ترین