امروز همزمان با سالروز فرار شاه خائن از کشور، تجمع طلبکاران شاه تحت عنوان «مطالبه ۵۶ میلیارد دلار دزدی» از سوی کمیته مردمی - دانشجویی مطالبه گران از شاه برگزار شد.
بعد از اعدام محسن شکاری به عنوان فردی که کشیدن سلاح و ضرب و جرح کرده بود برخی شبهه وارد کردند که حکم چنین فردی محاربه نیست در پاسخ به این مسئله استاد فقه سیاسی دانشگاه امام صادق توضیحاتی داده است که در این مطلب می خوانید.
ملاحظات اقتصادی ایران در مذاکرات هسته‌ای
اکنون که احتمالا در گام‌های آخر احیای توافق هسته‌ای هستیم، آنچه بیش از پیش اهمیت می‌یابد عدم تکرار اشتباهات دولت سابق در جریان مذاکرات است که در نهایت منجر به عدم انتفاع ملت ایران شد.  
کانون جهاد در محرم
جمعه‌شب پیش رو شب اول محرم از راه می‌رسد و بار دیگر خیمه عزای حسینی در سرزمین‌هایی که عشق حسینی در قلب مردمان آن می‌تپد، برپا خواهد شد. در این میان یکی از مهم‌ترین مسائل، آن چیزی است که جهت‌گیری کلی این محافل مذهبی و هیئات عزاداری را تعیین می‌کند.
ابتکار عمل یا خط تخریب!
بازی نقد و تخریب رهبری دستور کار این روزهای مقامات و رسانه‌های بیرونی و اردوگاه اصلاحات رادیکال و شبه جریان‌های آب به آسیاب دشمن‌ریزِ به اصطلاح عدالت‌خواه و انحرافی است
روایت کنیم یا روایت شویم؟
در عصر بی‌نظمی حاصل از اینترنت و شبکه‌های مجازی، جریانی در عرصه فکری و ذهنی پیروز است که بتواند روایت بسازد، کنترل روایت را به دست بگیرد و روایت خود را تثبیت کند.
آخرین مطلب
پربیننده ترین