ملاحظات اقتصادی ایران در مذاکرات هسته‌ای
اکنون که احتمالا در گام‌های آخر احیای توافق هسته‌ای هستیم، آنچه بیش از پیش اهمیت می‌یابد عدم تکرار اشتباهات دولت سابق در جریان مذاکرات است که در نهایت منجر به عدم انتفاع ملت ایران شد.  
کانون جهاد در محرم
جمعه‌شب پیش رو شب اول محرم از راه می‌رسد و بار دیگر خیمه عزای حسینی در سرزمین‌هایی که عشق حسینی در قلب مردمان آن می‌تپد، برپا خواهد شد. در این میان یکی از مهم‌ترین مسائل، آن چیزی است که جهت‌گیری کلی این محافل مذهبی و هیئات عزاداری را تعیین می‌کند.
ابتکار عمل یا خط تخریب!
بازی نقد و تخریب رهبری دستور کار این روزهای مقامات و رسانه‌های بیرونی و اردوگاه اصلاحات رادیکال و شبه جریان‌های آب به آسیاب دشمن‌ریزِ به اصطلاح عدالت‌خواه و انحرافی است
روایت کنیم یا روایت شویم؟
در عصر بی‌نظمی حاصل از اینترنت و شبکه‌های مجازی، جریانی در عرصه فکری و ذهنی پیروز است که بتواند روایت بسازد، کنترل روایت را به دست بگیرد و روایت خود را تثبیت کند.
عده‌ای بی‌حجابی در برخی اعضای جامعه را فاقد کنش گری اجتماعی و سیاسی و حاصل تغییر سبک زندگی و یک پدیده اجتماعی به‌حساب می‌آورند و پاسخ برای رفع آن را نه امنیتی، بلکه اجتماعی می‌دانند.
سلبريتي بصير
نمونه بارز اين روزي يک سلبريتي بصير و انقلابي، مهدي ترابي جوان خوش استيل تيم ملي فوتبال و قرمزپوشان پايتخت است که هم در تکنيک و مهارت هاي فني حرف اول را مي‌زند و هم در اخلاق و بصيرت!
آخرین تلاش عراقچی برای ۱۵ میلیارد دلار
در سفر عراقچی زیرساخت‌ها و جزئیات اجرای خط اعتباری ۱۵ میلیارد دلاری پیشنهاد شده از سوی فرانسه به ایران بررسی خواهد شد.
افطار دو بازیکن مسلمان آژاکس وسط بازی با تاتنهام + عکس
با توجه به شرایط حساس آژاکس برای این بازی رایموند وریجن، بدنساز تیم مخالف جدی روزه داری این دو بازیکن جوان شده بود اما اریک تن هاگ، سرمربی آژاکس اعلام کرده بود این انتخاب بازیکنانش است که روزه بگیرند یا خیر و به عقاید آنها احترام می‌گذارد.
جزییات برنامه متقابل ایران در برجام
فرصت ۶۰ روزه به اروپا به معنای چیست؟
ایران خروج از برجام را در دستورکار قرار داده، ولی به صورت مرحله به مرحله ولی آمادگی دارد اگر طرف‌های مقابل تعهداتشان را انجام دهند به مرحله قبل برگردد.
دلايل آشفتگي مجدد بازار خودرو
توليد‌کنندگان خودرو با توجه به ميزان ذخاير قطعه خود در سال جديد و همچنين بلاتکليفي ناشي از نرخ ارز به اصطلاح در عرضه خودرو به بازار دست به عصا حرکت مي‌کنند، اين در شرايطي است که بخش تقاضا نيز به‌دليل تورم انتظاري و اميد نداشتن به تداوم توليد برخي خودروها هم‌اکنون حضور گسترده‌اي در بازار پيدا کرده
بانک انصار و پاسخ به تحریم مجدد
بانک انصار که از ابتدای اعمال تحریم های ظالمانه استکبار جهانی در لیست تحریم های آمریکا قرار داشته است / هیچ تهدیدی مدیران و کارکنان بانک انصار را از مسیر خدمت به مردم عزیز کشورمان باز نمی دارد.
دلسوزي دروغين براي يک سرود خاطره انگيز
نگاهي به حاشيه هاي انتشار يک سرود انقلابي
استفاده از ملودي هاي معروف در بين گروه هاي سرود و حتي مداحان امري متداول است. بسياري از خواننده‌ها و حتي برخي از خواننده‌هاي معروف نيز سابقه استفاده از ملودي‌هاي کشورهاي ديگر آن هم بدون ذکر نام آهنگساز را در کارنامه خود دارند.
آخرین مطلب
پربیننده ترین
پرطرفدارترین عناوین