سلبريتي بصير
نمونه بارز اين روزي يک سلبريتي بصير و انقلابي، مهدي ترابي جوان خوش استيل تيم ملي فوتبال و قرمزپوشان پايتخت است که هم در تکنيک و مهارت هاي فني حرف اول را مي‌زند و هم در اخلاق و بصيرت!
آخرین تلاش عراقچی برای ۱۵ میلیارد دلار
در سفر عراقچی زیرساخت‌ها و جزئیات اجرای خط اعتباری ۱۵ میلیارد دلاری پیشنهاد شده از سوی فرانسه به ایران بررسی خواهد شد.
افطار دو بازیکن مسلمان آژاکس وسط بازی با تاتنهام + عکس
با توجه به شرایط حساس آژاکس برای این بازی رایموند وریجن، بدنساز تیم مخالف جدی روزه داری این دو بازیکن جوان شده بود اما اریک تن هاگ، سرمربی آژاکس اعلام کرده بود این انتخاب بازیکنانش است که روزه بگیرند یا خیر و به عقاید آنها احترام می‌گذارد.
جزییات برنامه متقابل ایران در برجام
فرصت ۶۰ روزه به اروپا به معنای چیست؟
ایران خروج از برجام را در دستورکار قرار داده، ولی به صورت مرحله به مرحله ولی آمادگی دارد اگر طرف‌های مقابل تعهداتشان را انجام دهند به مرحله قبل برگردد.
دلايل آشفتگي مجدد بازار خودرو
توليد‌کنندگان خودرو با توجه به ميزان ذخاير قطعه خود در سال جديد و همچنين بلاتکليفي ناشي از نرخ ارز به اصطلاح در عرضه خودرو به بازار دست به عصا حرکت مي‌کنند، اين در شرايطي است که بخش تقاضا نيز به‌دليل تورم انتظاري و اميد نداشتن به تداوم توليد برخي خودروها هم‌اکنون حضور گسترده‌اي در بازار پيدا کرده
بانک انصار و پاسخ به تحریم مجدد
بانک انصار که از ابتدای اعمال تحریم های ظالمانه استکبار جهانی در لیست تحریم های آمریکا قرار داشته است / هیچ تهدیدی مدیران و کارکنان بانک انصار را از مسیر خدمت به مردم عزیز کشورمان باز نمی دارد.
دلسوزي دروغين براي يک سرود خاطره انگيز
نگاهي به حاشيه هاي انتشار يک سرود انقلابي
استفاده از ملودي هاي معروف در بين گروه هاي سرود و حتي مداحان امري متداول است. بسياري از خواننده‌ها و حتي برخي از خواننده‌هاي معروف نيز سابقه استفاده از ملودي‌هاي کشورهاي ديگر آن هم بدون ذکر نام آهنگساز را در کارنامه خود دارند.
صداي مردم يا بلندگوي اپوزيسيون؟!
وقتي کسي مي‌خواهد از درد مردم و اجتماع بخواند، لازم است به موضوع اشراف داشته باشد تا در دام افراط و تفريط نيفتد و يا اگر خودش اين بينش را ندارد براي ساخت اثر با کساني که به موضوع اشراف دارند و به منافع ملي نگاه سليقه اي يا جناحي ندارند مشورت کند که خروجي کار منجر به اثري ضد ارزش‌هاي انقلاب و مردم نشود.
فرآیند اعتمادسازي در جامعه
اعتماد پديده‌اي چندوجهي، چندسطحي، نسبي، وابسته به زمينة زندگي اجتماعي و گذشتة تاريخي هر جامعه يا اجتماع خاص و داراي انواع متعدد است. اعتماد يكي از جنبه‌هاي مهم روابط انساني است و زمينه‌سـاز مـشاركت و همكاري ميان اعضاي جامعه مي‌باشد.
چرا مبارزه با فساد دشوار است؟
بزهكاران يقه سفيد، اغلب به طبقات اجتماعي بالا - اعم از سياسي، اقتصادي يا اجتماعي- تعلق دارند و با بهره‌گيري از قدرت و نفوذ موثر خود، به ارتكاب جرايمي همچون كلاهبرداري، اختلاس، ارتشا، جعل، سوءاستفاده از كارت‌هاي اعتباري و ديگر جرايم مشابه اقدام مي‌كنند
پيشينه غرب مملو از جنايت است
مدير کانال جنايات غرب در گفتگو با بصيرت
ما بايد يک جريان مبارزاتي جهاني در اين زمينه ايجاد کنيم تا در گام اول ملت ها آگاه شوند و دشمنان واقعي خود را بشناسند و سرنوشت شان را با اعتماد به غرب گره نزنند و در گام بعدي به مطالبه حقوق غارت شده شان بپردازند.
گاو گریان در حراج تهران
اقتصاد رزمی یا بزمی؟
در شرایطی که کشور و مردم درگیر جنگ اقتصادی هستند، هنر و هنرمند کجای این جنگ ایستاده اند؟ با مردم و در سنگر دفاع یا با ژست هنر برای هنر در کنج عافیت طلبی؟ گزارش روزنامه آمریکایی لس آنجلس تایمز از حراج تهران جالب توجه است.
آخرین مطلب
پربیننده ترین