صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷  ، 
شناسه خبر : ۳۱۴۸۱۳
شبکه خبری المیادین، در خبری کوتاه از انفجار در بندر فجیره امارات خبر داد؛ خبری که خبرگزاری امارات، دقایقی بعد صحت آن را رد کرد.

المیادین از انفجار در بندر فجیره امارات خبر داد شبکه المیادین ظهر یکشنبه از چند انفجار در بندر الفجیره امارات خبر داد و نوشت که این اتفاق بامداد امروز رخ داده است.
المیادین اعلام کرد: منابع در خلیج (فارس) به این شبکه گفتند که انفجارهایی قوی بندر الفجیره را لرزاند. این انفجارها داخل بندر بوده و صدای آن به وضوح شنیده شده است.  این منابع به المیادین گفتند «شاهدان گفته‌اند بالگردهای آمریکایی و فرانسوی بر فراز بندر و در آسمان کل منطقه (فجیره) به پرواز در آمده‌اند (و مشغول بازدید هستند).
المیادین به نقل این منابع که هویت آنان را فاش نکرد، همچنین اعلام کرد که انفجارها متعلق به تعدادی نفتکش است که آتش گرفته و تعداد آن هفت  تا ده نفتکش است.
دقایقی بعد، خبرگزاری رسمی امارات (وام) به نقل از «دفتر رسانه‌ای دولت الفجیره»، «صحت گزارش‌های خبری درباره انفجارهای قوی در بندر فجیره» را رد کرد. 
وام نوشت: دفتر دولت الفجیره تأکید کرد که «تردد کاری در بندر طبق معمول در جریان است و از رسانه‌ها دعوت می‌کند تا ضمن دقت، به منابع رسمی استناد کنند».
 
همچنین وبگاه خبری «الامارات الیوم» به نقل از «یک مسئول در بندر فجیره» نیز این خبر را رد کرد و نوشت: زندگی طبیعی در بندر در جریان است و هیچ حریقی نیست. هیچ انفجاری هم شاهد نبودیم و آنچه در این خصوص منتشر شده، کذب است.
همچنین این وبسایت خبری به نقل از سرتیپ علی عبید الطنیجی» مدیر سازمان دفاع مدنی فجیره  نوشت که «آنچه در خصوص انفجار گفته شده واقعیت ندارد و امارت فجیره شاهد هیچ حریقی نبوده است».
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات