عطوان: چرا نتانیاهو این روزها زبانش را قورت داده است؟
عبدالباری عطوان یمن، فلسطین و لبنان را «داود»های کوچک مقابل «جالوت» توصیف کرد و با اشاره به ایران نوشت: نتانیاهو خوب فهمیده است که ایران هرگز پرچم‌ سفید برابر آمریکا بالا نخواهد برد و آماده دادن پاسخی غافلگیرکننده است.
ترامپ سقوط آمریکا را سرعت می‌بخشد
فارین افرز:
یک نشریه آمریکایی طی تحلیلی که توسط کارشناس رسانه‌های مطرح این کشور نوشته شده است، هژمونی آمریکا را تمام شده دانست و تاکید کرد که «دونالد ترامپ» فروپاشی و سقوط آمریکا را سرعت می‌بخشد.
تبریک متفاوت مردم ایران به ترامپ در روز تولدش
مردم ایران معتقدند رئیس جمهور فعلی آمریکا مردی نادان است که توان انجام تهدیدهایش را هم ندارد.به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، امروز، روز تولد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بود و مردم ایران نظرات خود را در این روز به ترامپ منتقل کردند.
تصاویر را که نگاه کنید به سختی می‌توانید تشخیص بدهید فاجعه در سرزمین‌های اشغالی و نوار غزه رخ داده است یا جنایت جدید مزدوران سعودی در یمن است[...]
حال و هوای این روزهای دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا مصداق این ضرب‌المثل عربی است که «الغریق یتشبث بکل حشیش»؛ آدمی که در حال غرق شدن است، برای نجات خود به هر گیاه خشک (و وسیله ناچیزی) چنگ می‌زند[...]
امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی): کدام فرد عاقلی است که دوباره با کشوری که زیر تمام توافق‌ها زده، مذاکره کند؟ ما به‌ هیچ‌ وجه تجربه‌ تلخ مذاکره‌ چند سال اخیر با آمریکا را تکرار نخواهیم کرد.(1398/3/23)
احضار سفیر بریتانیا به وزارت امور خارجه ایران
«راب مک ایر» سفیر انگلیس در تهران برای ارائه پاره ای از توضیحات به وزارت امور خارجه احضار شد.
اشک تمساح
در حالی که پس از قتل «جمال خاشقجی»، روزنامه‌نگار منتقد سعودی، انتقادات شدیدی علیه بن سلمان مطرح شد و بسیاری از شواهد و مدارک نشان دهنده صدور دستور قتل خاشقجی از سوی بن سلمان بود، وی در مصاحبه ای با نشریه «الشرق الاوسط قتل خاشقجی را «جنایتی دردناک» توصیف کرد.