مرگ ناگهانی مکرونیسم
اروپای منهای رهبری فرانسه چگونه خواهد بود؟
انتخابات سراسری اخیر در فرانسه را باید نقطه آشکارساز مرگ مکرونیسم در فرانسه و اروپا قلمداد کرد. تاریخ مصرف سیاسی رئیس‌جمهور پرادعا و ناتوان فرانسه رسما به پایان رسیده است.
حقوق بشر فرمایشی/ از بازداشت اداری تا شکنجه‌های اسرائیلی 
شرکت مالک اینستاگرام، فیس‌بوک و واتس‌اپ در تازه‌ترین خبر خود وجه دیگری از نقض حقوق بشر را به نمایش گذاشته و اعلام کرده که از این پس هر محتوایی حاویِ کلمهٔ «صهیونیست» باشد را حذف خواهد کرد.
قمری: مدیریت خودروسازی باید به بخش خصوصی واقعی داده شود
در گفتگو با بصیرت مطرح شد
کارشناس و تحلیلگر اقتصادی گفت: دولت‌ها در دهه‌های گذشته اصلی‌ترین وظایف خود در این صنعت از جمله سیاست‌گذاری، سازماندهی و در حقیقت رگلاتوری و تنظیم بخشی را فراموش کرده‌اند و چون مایل به دخالت در مدیریت بوده‌اند زیان‌ده شده‌اند. بعضاً برای اینکه مدیریت عالی باشد وارد بحث سهام‌های تودلی هم شده‌اند که مشکلات را چند برابر کرده است.
قنادباشی: تداوم حمایت از مقاومت در دولت جدید نشان دهنده اصولی بودن راهبرد حمایتی جمهوری اسلامی از محور مقاومت است
در گفتگو با بصیرت مطرح شد
کارشناس سیاست خارجی و مسائل بین‌الملل گفـت: دشمن در خیال‌بافی‌های خود گمان می‌کرد ایران آنچنان از محور مقاومت دیگر حمایت نمی‌کند، اما موضع رئیس‌جمهور جدید یاران نشان داد دشمن گمان باطل کرده و جبهه مقاومت همچنان به دلیل تداوم پشتیبانی ایران قوی‌تر در صحنه ظاهر می‌شود.
بهمنی: با اجرای راهکار‌های رفع ناترازی بانک‌ها بخش‌های دیگر اقتصاد را می‌توان بیمه کرد
در گفتگو با بصیرت مطرح شد
رئیس اسبق بانک مرکزی: تکالیفی که به بانک‌ها تحمیل می‌شود باید با توجه به منابع بانک‌ها باشد، یعنی بیش از توان و قواعد استاندارد نباید به بانک‌ها تسهیلات تکلیفی تحمیل شود. دولت نباید برای تسهیلات تکلیفی نرخ‌گذاری کند که به این میزان وام بده با این نرخ
امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی): فرصت تبلیغ در ماه محرم‌الحرام، یک فرصت بسیار بزرگ و استثنایی است و این به برکت خون سید شهیدان و سرور آزادگان عالَم حضرت اباعبدالله‌الحسین(علیه‌السلام) و یاران پاکباخته آن بزرگوار است.(۱۳۷۸/۱/۲۳)
هواشناسی ایران۱۴۰۳/۴/۲۳؛جو آرام و پایدار کشور تا ۵ روز آینده
سازمان هواشناسی با پیش‌بینی جو آرام و پایدار تا ۵ روز آینده در اکثر مناطق کشور از رگبار پراکنده طی امروز و فردا در ۷ استان از جمله تهران خبر داد.
اولین شب از مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در حسینیه امام خمینی(ره) با حضور رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد.
یادداشت روزنامه‌های شنبه ۲۳ تیرماه ۱۴۰۳
خودتحقیری راه‌حل نیست، درباره عصر فرهنگ خراسان، ۴ ماه برای تشخیص حال بد والیبال!؛ یادداشت برخی از روزنامه‌های شنبه ۲۳ تیرماه می‌باشد.
گزارش «نشنال اینترست»؛
نظرسنجی‌های جدید نشان می‌دهند تنها یک نامزد دموکرات می‌تواند با قاطعیت رئیس جمهور سابق آمریکا را در انتخابات ریاست جمهوری آینده شکست دهد و آن شخص کسی جز همسر رئیس جمهور اسبق آمریکا نیست.
اطفای حریق جنگل‌های خائیز و دهدشت توسط هوافضای سپاه
فرمانده یگان عملیات هوایی نیروی هوافضای سپاه از اطفای جنگل‌های خائیز و دهدشت خبر داد.
آخرین مطلب
پربیننده ترین