وزیر امور خارجه در اظهارنظری تأمل‌برانگیز گفته است که پیشنهادات رئیس‌جمهور فرانسه درباره کاهش تنش‌ها درباره توافق هسته‌ای ایران در مسیر صحیحی به پیش می‌رود. این در حالی است که ماکرون در روزهای اخیر مذاکره درباره توان موشکی و منطقه‌ای ایران و دائمی‌کردن محدودیت‌های برجامی و توقف کاهش تعهدات برجامی را به‌عنوان بسته پیشنهادی خود مطرح کرده بود.
تحریم اندیشکده صهیونیستی توسط ایران، صدای آمریکا را درآورد
اقدام وزارت خارجه ایران در قرار دادن اندیشکده آمریکایی نزدیک به رژیم صهیونیستی در لیست تحریم‌ها، صدای اعتراض و هشدار وزارت خارجه آمریکا را درآورده است.
آقای ظریف! بسته فرانسه توهین‌آمیز است
این پیشنهاد جدید یعنی مبلغ ۱۵ میلیارد دلار در حسابی با مدیریت و اختیار طرف اروپایی گرو می‌ماند و ایران باید در ازای این حرکت نمایشی، صنعت موشکی و قدرت منطقه‌ای خود را متوقف کند!
پدافند هوایی تمام ایرانی باور 373» رونمایی شد، رونمایی از این سامانه فوق پیشرفته که می‌تواند همزمان ۳۰۰ هدف را شناسایی و ۶۰ هدف را ردگیری و با ۶ هدف به طور همزمان درگیر شود[...]
ایران به زودی مقامات نظامی آمریکا و روسیه را غافلگیر می‌کند؟
نکته جالب اینکه در حال حاضر توانمندی‌های باور 373 به اس 400 روسیه به عنوان پیشرفته‌ترین سامانه دفاعی روز دنیا نزدیکتر است.
از بزرگترین درس‌ها و عبرت‌های تاریخی جوامع و حکومت‌های بشری فارغ از ایدئولوژی، جهان‌بینی و چگونگی شکل آنها، ضرورت مبارزه و مقابله جدی با فساد بوده است[...]
امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی): تولیدکنندگان، رزمندگان جنگ اقتصادی با دشمنان هستند و باید با این چشم به آنها نگاه کرد. این نگاه ویژه، رکن اصلی در اقتصاد مقاومتی است.(1398/5/30)
همزمان با آغاز برگزاری نشست گروه هفت در بیاریتز فرانسه، ده‌ها هزار نفر از مردم شهرهای مختلف این کشور تظاهرات کردند.
تحلیلگر مصری: سعودی‌ها تهدید سردار سلامی را جدی بگیرند
محمود رفعت به سخنان دیروز سردار سلامی واکنش نشان داد و عربستان را از تبعات اعتماد به امریکا و اسرائیل بر حذر داشت.