چرا «جیش العدل» توسعه سواحل مکران را هدف گرفت؟
آنچه باعث عملیات در چابهار و راسک شد، نزدیکی این شهر‌ها به مناطق مرزی است که باعث می‌شود تروریست‌ها بتوانند به سرعت از مرز عبور کنند. تروریست‌ها با اعلام هدف عملیات بر ضد طرح توسعه مکران، کوشیده‌اند نقطه ضعف عملیاتی خود را نقطه قوت خود نشان دهند.
سرلشکر سلامی: وحدت ارتش و سپاه منجر به تولید بازدارندگی شده است
فرمانده کل سپاه پاسداران در پیامی به مناسبت روز ارتش نوشت: وحدت و برادری با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منجر به تولید قدرت بازدارندگی برای کشور شده است.
امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) در میان مجموعه‌ مسلمانان و امت اسلامی کسانی پیدا شوند که با افکار پلید و متحجر و عقب‌مانده و خرافی خود، تجلیل از بزرگان و برجستگان و چهره‌های نورانی صدر اسلام را شرک بدانند، کفر بدانند؛ واقعاً این مصیبتی است. اینها همان کسانی هستند که گذشتگانشان قبور ائمه(علیهم‌السلام) را در بقیع ویران کردند. آن روز که در دنیای اسلام، از شبه‌قاره‌ هند گرفته تا آفریقا، علیه اینها قیام کردند، اگر اینها جرئت می‌کردند، قبر مطهر پیغمبر را هم ویران می‌کردند، با خاک یکسان می‌کردند.(۲۳/۴/۱۳۹۵) www.basirat.ir
با دستور رییس قوه قضاییه؛
سند تحول و تعالی قوه قضاییه ابلاغ شد
سند جدید تحول و تعالی قوه قضاییه که در ۶ فروردین سال ۱۴۰۳ به تصویب رییس قوه قضاییه رسیده است، ابلاغ شد.
سازمان هواشناسی با صدور هشدار بارش‌های شدید از ‌آب‌گرفتگی گسترده معابر،سرریز سدها، انسداد راه‌ها، تخریب پل، اختلال جدی در سفر و خسارت به کشاورزان خبر داد.
جورج فریدمن: آمریکا بدنبال مهار ایران است
منافع ایالات متحده در اوکراین کمتر به اوکراین مربوط می‌شود و بیشتر متمرکز بر مهار روسیه است؛ مداخله ایالات متحده در خاورمیانه نیز به صرف حمایت از اسرائیل نیست بلکه بیشتر برای مهار ایران است
ترامپ اولین رئیس‌جمهور امریکاست که رسماً محاکمه می‌شود
از دیروز روند انتخاب هیأت ژوری محاکمه دونالد ترامپ به اتهام پرداخت حق‌السکوت به یک بازیگر زن فیلم‌های مبتذل در شهر نیویورک آغاز شد تا به اولین رئیس‌جمهور (سابق) امریکا تبدیل شود که به‌طور رسمی در یک دادگاه مدنی محاکمه می‌شود.
به رغم تلاش رژیم اسرائیل مبنی بر بی‌اهمیت جلوه دادن حمله تنبیهی ایران به سرزمین‌های اشغالی و معرفی جمهوری اسلامی به عنوان بازنده این حمله، رسانه‌های مطرح صهیونیستی نسبت به موفقیت ایران در عملیات وعده صادق اذعان دارند.
افشاگری خبرنگار امنیتی اسرائیلی از وضعیت مقامات صهیونیست
رونن برگمن، خبرنگار امنیتی اسرائیلی که ارتباط نزدیکی با موساد دارد و کتاب «برخیز و اول بکش» درباره تاریخچه ترورهای این رژیم منتشر کرده، در گزارشی، درباره وضعیت آشفته‌ رژیم صهیونیستی پس از عملیات موفق ایران افشاگری کرد.
پیام آیت الله جوادی آملی در پی عملیات وعده صادق:
اسراییل جنایتکار باید بداند اینها فتح قریب و ریشه کن است
مرجع تقلید شیعیان گفت: اسراییل جنایتکار باید بداند اینها فتح قریب و ریشه کن است و غزه و امثال غزه را نجات می دهد و مقاومت را می پروراند.
آخرین مطلب
پربیننده ترین