وضعیت نگران کننده شورای عالی انقلاب فرهنگی!
دکتر گلشنی مطرح کرد
بنده بیش از 20 سال است که در شورا بوده‌ام. تمامی رؤسای جمهوری قبلی شأن شورا را حفظ می‌کردند؛ اما در زمان حاضر چنین نیست. دکترروحانی هر مصوبه شورا را که نپسندند، ابلاغ نمی‌کنند. این در حالی است که این شورا به فرمان مرجعی بالاتر از رییس‌جمهوری تشکیل شده و حفظ حرمت آن و اجرای مصوباتش ضروری است.
اجرای 2030 در مدارس از کجا آب می خورد؟
بیان چنین سخنانی از زبان مدیر کل آموزش و پرورش هنگامی تاسف برانگیز می شود که مشاهده می شود که همین تفکرات در مدارس در قالب کنوانسیون 2030 در حال اجرا است و به گونه ای در حال تربیت سرباز برای دشمنان هستند. وقتی معاون آموزش و پرورش اعتقادی به حجاب نداشته باشد چه انتظاری از معلم حق التدریسی می رود که سالها منتظر استخدام است؟!
چرایی سکوت نتانیاهو
بررسی یک سکوت
نکته بعدی در چرایی سکوت اختیار نمودن نتانیاهو بنظر می رسد ترس وی از عصبانیت جمهوری اسلامی ایران باشد. آنها بخوبی فهمیدند که در صورت تجاوز به ایران، دیگر اسرائیلی در منطقه نخواهد بود و وی برای نجات خود باید در دریا شنا کند.
تایید مشروط
بازخوانی نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره الزامات اجرای برجام
اینفوگرافی/ ماجرای نامه رهبری در باره شرط گذاری برای تصویب برجام
اینفوگرافیک الزامات 9 گانه اجرای برجام با عنوان «سند صیانت» منتشر شد.
سفارت آمریکا در بغداد: عراق می‌تواند از ایران انرژی خریداری کند
شبکه المیادین به نقل از کاردار سفارت آمریکا در بغداد گزارش داد که واشنگتن عراق را از برخی تحریم‌های ضد ایرانی معاف کرده و بغداد می‌تواند از ایران انرژی خریداری کند.
دیدار جمعی از دانشجویان با رهبر انقلاب
 در شانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان، جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکلهای دانشجویی، عصر دیروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
 آن‌طور که برجام عمل شد، من خیلی اعتقادی نداشتم/ مشکلات نظام پارلمانی از نظام ریاستی بیشتر است
امام خامنه‌ای:
در دیدار 3 ساعته‌ی عصر دیروز (چهارشنبه) هزاران نفر از دانشجویان با رهبر معظم انقلاب اسلامی، نمایندگان تشکلهای «علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و صنفی دانشجویان» حدود دو ساعت به بیان دغدغه‌ها و دیدگاه‌های خود درباره‌ی مسائل مختلف روز پرداختند.
ترامپ بدون مجوز کنگره به عربستان سلاح می‌فروشد
سناتور دموکرات آمریکایی اعلام کرد که رئیس‌جمهور این کشور قصد دارد از تنش‌های اخیر در منطقه بعنوان بهانه‌ای برای فروش سلاح به عربستان سعودی بدون مجوز کنگره سوء استفاده کند.
پربیننده ترین