مجلس یازدهم تاکنون نشان داده است که طرح‌محور است و طبق گفته خود نمایندگان، لازم است مجلس انقلابی در ادامه راه بیشتر لوایح دولت را در دستور کار قرار دهد.
آیت الله سید ابراهیم رئیسی امشب با مردم به صورت زنده سخن می‌گوید.
میرکاظمی: ۸ ماه کشور را بدون ریالی استقراض اداره کردیم/ تورم مهار می‌شود
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: با وجود تحویل خزانه مقروض، دولت را بدون استقراض اداره کردیم، برای کنترل تورم با وجود رشد شدید قیمت‌های جهانی برنامه خوبی در حال تدوین و اجراست.
دیدار رهبران حماس و جهاد اسلامی در بیروت؛ تاکید بر راهبرد مقاومت فراگیر در برابر اشغالگران 
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) و دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در دیدار با یکدیگر در شهر بیروت بر مقاومت فراگیر و همه جانبه به عنوان گزینه راهبردی برای مقابله با اشغالگران تاکید کردند.
سفیر اسبق ایران در افغانستان با اشاره به اعدام عبداللطیف مرادی به اتهام قتل دو روحانی در حرم رضوی گفت: مسیری که تروریسم با بهره گیری از عناصر تکفیری در پیش گرفته، مثل کف روی آب است.
امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) همه حقوق مردم ازجمله حق انتخاب که قطعاً برای مردم وجود دارد در امر حکومت، این ناشی است از حکم الهی. در قرآن کریم آنجایی که بحث تجاوز و تعرض به حقوق مردم است، تعبیر شده است به حرب الهی. این تکلیفی است که خدا برای کسانی که امور مردم را بر عهده دارند نسبت به مردم بر دوش آن‌ها گذاشته است. (۲۳/۱۲/۱۳۸۰) www.basirat.ir
جابه‌جایی در اطلاعات سپاه؛ ریاست یک ژنرال نظامی و آغاز فاز بعدی علیه دشمن خارجی
جابه‌جایی در ریاست سازمان اطلاعات سپاه و قرارگرفتن یک ژنرال نظامی بر رأس آن نشان از یک بازآرایی برای یک دوره جدید و گامی به پیش دارد و بدان معناست که ایران در موقعیت جدید خود می‌تواند گام‌های بعدی علیه جاه‌طلبی و اشغالگری صهیونیست و آمریکا بردارد.
اقتصاد ایران در حال مقاوم شدن در برابر تحریم‌هاست
روزنامه سعودی:
سیاست مهار ایران موضوعی است که سالهاست آمریکا مطرح کرده است و در این میان نیز عده ای از کشورهای به خصوص برخی از دولت های منطقه به آن دلخوش شدند.
محسن رضایی از تشکیل اطلاعات سپاه می‌گوید
مهم‌ترین نتیجه تجربه دفاع در برابر تجاوز عراق، شکل‌گیری شالوده تفکر سیاسی، نظامی و امنیتی در ساختار سیاسی و جامعه ایران است.
آخرین مطلب
پربیننده ترین