فرانسه در آستانه کریسمس با مشکلات بیشتر در سیستم حمل و نقل مواجه شده است ، آن هم در شرایطی که اعتصاب سراسری علیه سیاست دولت پاریس برای اصلاح نظام بازنشستگی گسترش یافته است.
 تخلف انتخاباتی باید در همان زمان انتخابات رسیدگی شود
رئیس دستگاه قضا: متولیان انتخابات همگی در چارچوب قانون عمل کنند. تخلف انتخاباتی باید در زمان خودش رسیدگی شود.
قرار است در پروژه‌ای که چند سال دیگر تمام می‌شود، 11 نوع ایزوتوپ تولید کنیم، ولی فراموش نکنید که دو سه کشور در دنیا بیشتر نیست که چنین توانایی را دارد.
کاتز:اسرائیل و عربستان سعودی همکاری نزدیکی دارند
اگر ایران از هر خط قرمزی عبور کند، یک جبهه متحد و مستحکم را در برابر خود خواهد دید که شامل آمریکا، عربستان سعودی و امارات متحده عربی است که صد‌ها موشک را به سمت تهران شلیک می‌کنند.
بازسازی فاضلاب  و هدیه نیم میلیون پوندی به باغ‌وحش لندن!
روزگاری بود که ایران به کشورهای اروپایی وام می‌داد و چه وام‌هایی! در این روزگار بعضی‌ها به این موضوع افتخار می‌کنند و پرداخت وام توسط شاه به فرانسه و انگلستان را مایه افتخار ایران می‌دانند.
«مارک اسپر» در گفت‌وگو با شبکه «فاکس‌نیوز» درباره احتمال اعزام 14 هزار نیروی نظامی آمریکا به خلیج‌فارس و غرب آسیا، مدعی شد[...]
رقابت‌های انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با عبور از مرحله نام‌نویسی اولیه نامزدها، وارد مرحله حساسی شده است[...]
امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی): اگر مسئولان جمهوری اسلامی ساده لوحی میکردند و مذاکره می‌کردند، هیچ چیز گیرشان نمی‌آمد؛ نه تحریم کم می‌شد و نه فشارها؛ به محض اینکه مشغول مذاکره می‌شدند، توقعات جدیدی مطرح می‌شد.(1398/8/12)
ترامپ، رسوایی اوکراین گیت و راه‌هایی که همه، به پوتین ختم می‌شود
«نانسی پلوسی»، رئیس‌مجلس نمایندگان آمریکا همزمان با تلاش دموکرات‌ها برای پیش بردن پرونده استیضاح ترامپ، پای رئیس‌جمهور روسیه را به پرونده «رسوایی اوکراین گیت» باز کرده و گفته، هر طور بررسی می‌کند، «همه راه‌ها به پوتین ختم می‌شود.»