با تعجب بسیار پرسیدم «آقا چرا؟ من اصلاً متوجه نمی‌شوم که چرا باید این کار را می‌کردم؟ چرا دستور دادید آزادش کنیم؟» رهبری گفتند: «مگر نمی‌گویی دعوتش کردیم؟» بعد از این جمله من خشکم زد. البته ایشان فرمودند:«حتماً دستگیرش کنید.» و ما هم در یک عملیات سخت دیگر دستگیرش کردیم. مرام شیعه این است که کسی را که دعوت می‌کنی و مهمان تو است حتی اگر قاتل پدرت هم باشد حق نداری او را آزار بدهی.
روز پاسدار و فلسفه آن
صدای انقلاب شماره 132:
ترامپ: اوج مرگ و میر ناشی از کرونا در دو هفته آینده است
رئیس جمهوری آمریکا از اوج مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا در این کشور طی دو هفته آینده و تمدید دستورالعمل های مختص کاهش شیوع این ویروس و فاصله گذاری اجتماعی تا یک ماه دیگر خبر داد.
فعالین اصلاح طلب مدعی هستند که «ما ایرانی ها قدرت رقابت در هیچ صنعتی به جز قرمه سبزی و آبگوشت بزباش را نداریم»!؛ و به همین دلیل «جوانان را فقط در حد سیاهی لشکر میتینگ های انتخاباتی به رسمیت می شناسند»؛ و به همین خاطر می گویند «خودکفایی مزخرف است»! و «باید مدیر از خارج بیاوریم»! و...
این فرمانده عراقی وقتی ناهار می‌خورد، مرتب به باقری نگاه می‌کرد و برایش عجیب بود که مگر ممکن است که من به‌عنوان یک اسیر با فرمانده‌ این عملیات غذا بخورم. به‌کلی تمام ذهنیاتش به هم می‌ریزد و می‌گوید که من می‌خواهم به شما اطلاعات بدهم و بعد از ناهار اطلاعات بسیار مهمی را به ما داد. جنگ ما واقعاً برای آدم‌کشی نبود. امروز دفاع ما هم آدم‌کشی و انتقام‌کشی نیست.
رئیس سازمان برنامه و بودجه از اقدام جدید دولت برای افزایش متناسب سازی حقوق بازنشستگان در پایان فروردین ماه خبر داد.
صفحه اینستاگرام منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای، در جدیدترین پست خود، پوستری از وقایع سال ۹۸ را طراحی و منتشر کرد.
گفتگوی با دکتر حسین صمصامی اقتصاددان و سرپرست اسبق وزارت اقتصاد مساله مهمی که به یکی از موانع رشد کسب و کار‌های اقتصادی مولد و کسب و کار‌های دانش بنیان تبدیل شده است، جولان دهی کسب و کار‌ها و خرید و فروش‌های غیر مولد است. متاسفانه بازار‌های دلالی و سوداگری توانسته بازار کسب و کار‌های مولد را به تعطیلی کشانده و بخش قابل توجهی از سرمایه‌ها را راهی بازار‌های کاذبی کند که سود زیادی در آن وجود دارد.
پربیننده ترین