دولتی که خود با بی تدبیری در افزایش قیمت بنزین در آبان ماه 98 بسته یارانه معیشتی (یارانه دوم ) را به مردم داد، چطور درس اقتصاد می دهد؟!
قالیباف کار میدانی را یک ضرورت اجتناب ناپذیر دانست و گفت: هر کاری می خواهد انجام شود، اگر از نزدیک دیده نشود یا انجام نمی شود یا با نقص همراه خواهد بود.
گزارش سفر رئیس مجلس به استان سیستان و بلوچستان
محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه 21مهرماه در دومین سفر استانی خود به سیستان و بلوچستان آمد و در این سفر که رؤسای کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی نیز وی را همراهی می‌کنند، بازدید از مناطق محروم و پروژه‌‌های نیمه تمام استان جزو نخستین برنامه‌های رئیس مجلس در بدو ورود به استان بود.
نماینده چابهار در مجلس مطرح کرد؛
معین الدین سعیدی گفت: جمعی از نمایندگان انقلابی کشور برای رفع معضلات سیستان و بلوچستان بسیج شده اند و در این راستا نشست هایی با وزرا و مسئولان مختلف خواهند داشت.
اهداف پدید آورندگان حادثه هفتم تیر
واقعه ۷ تیر و شهادت شهید دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش یکی از نقاط عطف دوران پس از انقلاب اسلامی‌ می‌باشد. این حادثه در زمانی رخ داد که کشور با بحرانی‌ترین وضعیت پس از انقلاب اسلامی مواجه بود. در جبهه خارجی جنگ فراگیر از طرف نظام بعث و حامیانش بر ایران تحمیل شده بود. در این شرایط علی‌رغم آن که انتظار می‌رفت در داخل وحدت و انسجام برای مقابله با تهدید خارجی وجود داشته باشد، با اعلام جنگ مسلحانه توسط منافقین، مملکت درگیر بحران خطرناک داخلی و جنگ‌های ویرانگر خیابانی شد.
راه‌اندازی فراکسیون مناطق محروم در مجلس یازدهم اقدام ارزشمندی است
نماینده ولی‌فقیه در استان سیستان و بلوچستان؛
نماینده ولی‌فقیه در استان سیستان و بلوچستان گفت: فراکسیون مناطق محروم ‌باید مسائل مهم مناطق محروم کشور را پیگیری کرده و سپس تصویب قوانین مناسب را در دستور کار قرار دهد.
چرخ هایی که به عشق هم نوعان می چرخد؛
آذر کیخا، مسئول بسیج جامعه زنان سیستان وبلوچستان گفت: بانوان بسیجی استان از آغازین لحظات شیوع ویروس منحوس کرونا همگام با مدافعان سلامت در خط مقدم جبهه مقابله با کرونا حضور یافته و با همت پای کار آماده‌ تا در راه حفظ سلامتی مردم همچون دوران دفاع مقدس گام های موثری بردارند.
مسئول دفتر نمایندگی بنیاد مستضعفان در سیستان و بلوچستان:
آرشام هنرکار گفت: در راستای کمک به معیشت خانواده‌های نیازمند سیستان و بلوچستان، بنیاد مستضعفان از ۴۸ هزار خانواده محروم استان حمایت می‌کند.
جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت:
جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: طرح هر محله یک قربانی توسط پایگاه های مقاومت بسیج در استان اجرا می شود
نشست علمای اهل‌سنت زاهدان؛
در جلسه‌ای که دیروز سه‌شنبه (۲۰ اسفند ۱۳۹۸) با حضور علمای شهر زاهدان در دفتر امام جمعه اهل‌سنت زاهدان و با حضور مولوی عبدالحمید برگزار شد، مولوی‌های شرکت‌کننده در این جلسه پس از بحث و تبادل‌نظر و بررسی دیدگاه‌های فقهی اهل‌سنت در خصوص عدم برگزاری موقت نماز جمعه در زمان‌های اضطراری، تصمیم‌گیری کردند.
پربیننده ترین
پربحث ترین عناوین