ممانعت عضو شورای شهر چابهار از نامگذاری یک خیابان به نام شهید اهل سنت، مخالفت جدی امام جمعه و مردم شیعه و سنی شهرستان و البته حمایت گروهک‌های تروریستی را به همراه داشته است.
رییس کمیسیون عالی سوانح شرکت راه‌آهن گفت: بررسی اعلام نتایج سوانح ریلی بستگی به نوع و پیچیدگی دارد که از چند ساعت تا نهایتا چند روز به طول می‌انجامد، اما علت سانحه ریلی قطار زاهدان-تهران بازشدن پیچ و پابند‌های ریل توسط افراد ناشناس بوده که گزارش آن به وزیر هم ارسال شده است.
گزارشی پیرامون حذف واژه شهید از معابر زابل و چابهار
در حالی ملت ایران در تکاپوی حضور در منازل یادگاران دفاع مقدس و تجلیل از رشادت های آنها هستند که عده ای سهواً و یا عمداً در مسیری خلاف جهت ملت در حرکتند و گویی با یک سلسله اقدامات زنجیره وار در صدد تقابل رو در رو با ارزشهای فرهنگی و ملی یک ملت هستند. ملت قهرمان و شهید پرور ایران اسلامی بیست و نهمین سالگرد هفته دفاع مقدس را سپری می کنند که در این هفته یاد و خاطر شهدا، رزمندگان و آزادگان دوران جنگ تحمیلی را زنده نگهداشته و با حضور در منازل خانواده های شاهد وایثارگر از خون ها و زحماتی که در راه حفظ اسلام و انقلاب کشیده اند قدردانی می کنند.
فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان خبر داد:
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان از تصویب رسمی راهیان نور جنوب شرق کشور خبر داد.
توان و آمادگی امروز ایران با روزهای ابتدایی جنگ قابل قیاس نیست
در مراسم رژه نیروهای مسلح در زاهدان:
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه گفت: بهره مندی از معنویت، نور قرآن و ایمان قلبی رمز پیروزی رزمندگان در دفاع مقدس بود.
برای اولین بار در سیستان وبلوچستان
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان از لغو امتیاز یک جایگاه سوخت در شهرستان زاهدان خبر داد.
سرلشکر صفوی:
سرلشکر صفوی گفت: حماسه حضور مردم ایران و اتحاد و انسجام اقوام مختلف فارس، بلوچ، کرد، ترک، لر همه و همه بزرگترین پشتوانه انقلاب اسلامی ایران است.
هرگز اجازه نمی دهیم خواب دشمن تعبیر شود
در مراسم معارفه فرمانده سپاه سلمان مطرح شد؛
صبح دیروز، طی مراسمی با حضور جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرمانده جدید سپاه سیستان و بلوچستان معرفی شد.
فرمانده جدید سپاه سلمان سیستان و بلوچستان کیست؟
​سردار سرتیپ دوم پاسدار امان الله گشتاسبی از فرماندهان کار آزموده دفاع مقدس با حکم سرلشگر جعفری، فرمانده سپاه سلمان شد.
گفتگوی پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR با امام جمعه خرمشهر:
روز جمعه به بعد که مردم به خیابان آمدند و اعتراض کردند و مطالبه کردند، آب بهانه بود! ببینید اصل مطالبه‌ی مردم، مشکلات عدیده‌ای است که وجود دارد. قالب این کسانی که به خیابان آمدند مردم بودند؛ یک طیفی که آمده بودند مطالبات بحق خودشان را می‌خواستند، عمده‌ی مطالبات بحقشان هم مسئله‌ی معیشت جوانان و اشتغال بود.
دستگیری عناصر و گردانندگان اصلی شبکه های معاند
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه خبر داد:
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق بیان کرد: سرکردگان این کانال ها در خارج از کشور و بعضاً در کشورهای همسایه حضور دارند که با هدایت سرویس های بیگانه و فریب جوانان سعی در ایجاد ناامنی در منطقه را دارند.
بزرگترین دلیل دشمنی استکبار با ملت و انقلاب اسلامی ایران همین ایستادگی در برابر ابرقدرت‌های جهانی و دفاع از مستضعفان است که باعث شده تا این شیاطین از هر فرصتی برای ضربه زدن به این ملت و انقلاب استفاده کنند.
پربیننده ترین