رئیس مجمع نمایندگان استان:
رئیس مجمع نمایندگان استان س و ب، وظیفه داشتیم، به آنچه که مردم به ما دستور می‌دهند، عمل کنیم و از آنجایی که سفر معاون اول رئیس جمهور با گلایه‌های مردمی همراه بود و از نمایندگان نیز انتظار توجه و پیگیری داشتند، ترجیح دادیم در نشست با کسانی که به حرفمان گوش نمی‌دهند، حضور نداشته باشیم که در این برنامه همین اقدام را انجام دادیم.
قانون اساسی جمهوری اسلامی، مردم سالار، دینی و ارزشی است و از این جهت _بعد مردمی و دینی_ در بین قانون اساسی کشورهای دنیا یک مدل و الگوی جدید و کارآمد است.
سراوان؛ دروازه خورشید، زادگاه امنیت
اینجا سرزمین بلوچستان و زادگاه پهلوانان بلوچی است که به تأسی از نیاکان خود برای حراست از مام میهن رزم جامه بسیج پوشیده‌اند.
از حضور در جبهه هاي حق عليه باطل تا مقابله با فتنه هاي فرهنگي و سياسي، در عرصه علم و دانش و فناوری، در عرصه اقتصادي ، سازندگی  ، خدمت رساني ،درمان و عمران و بسياري از صحنه هاي حساس كه نظام به حضور بسيجيان نياز داشته، بسيجيان با تمام توان و  اخلاص به مدد و ياري نظام و انقلاب شتافته اند.
بسیج در دوران حیاتش ، نقش آفرینی های موفقی در عرصه های سخت، نیمه سخت و نرم داشته است. حضور بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس و خلق حماسه های ماندگار در تاریخ ایران، برگ زرینی است که بر تارک بسیج و بسیجیان نقش بسته است.
دولتی که خود با بی تدبیری در افزایش قیمت بنزین در آبان ماه 98 بسته یارانه معیشتی (یارانه دوم ) را به مردم داد، چطور درس اقتصاد می دهد؟!
قالیباف کار میدانی را یک ضرورت اجتناب ناپذیر دانست و گفت: هر کاری می خواهد انجام شود، اگر از نزدیک دیده نشود یا انجام نمی شود یا با نقص همراه خواهد بود.
آموزش؛ مهم ترین و اساسی ترین اولویت مجلس در سیستان و بلوچستان
گزارش سفر رئیس مجلس به استان سیستان و بلوچستان
محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه 21مهرماه در دومین سفر استانی خود به سیستان و بلوچستان آمد و در این سفر که رؤسای کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی نیز وی را همراهی می‌کنند، بازدید از مناطق محروم و پروژه‌‌های نیمه تمام استان جزو نخستین برنامه‌های رئیس مجلس در بدو ورود به استان بود.
نماینده چابهار در مجلس مطرح کرد؛
معین الدین سعیدی گفت: جمعی از نمایندگان انقلابی کشور برای رفع معضلات سیستان و بلوچستان بسیج شده اند و در این راستا نشست هایی با وزرا و مسئولان مختلف خواهند داشت.
پربیننده ترین