قالیباف: در مجلس یازدهم ۴۰ اقدام مهم انجام شده است
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحقق ۱۹ وعده انتخاباتی در مجلس یازدهم گفت که در ۴۴ ماه فعالیت مجلس یازدهم، ۴۰ اقدام مهم انجام شده است.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی لازمه تشکیل یک مجلس قوی و قدرتمند برای پیگیری حقوق مردم را حضور گسترده و پرشور در پای صندوق‌ رای دانست.
فهرست نامزدهای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه تهران اعلام شد
فهرست کامل سه هزار و ۵۴۵ نامزد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس منتشر شد.
قالیباف: نزدیک‌ترین راه تحول از صندوق رأی می‌گذرد
رئیس مجلس شورای اسلامی با جمعی از اصناف، بازاریان و اتحادیه‌های تهران دیدار کرد.‌
قالیباف: ۱۹ مورد از ۲۱ وعده انتخاباتی‌مان در مجلس یازدهم محقق شده است
رئیس مجلس شورای اسلامی با تشریح عملکرد مجلس یازدهم گفت که از ۲۱ وعده‌ای انتخاباتی در سال ۹۸ برای قانون‌گذاری، ۱۹ وعده را به همراه نمایندگان به سرانجام رسانده ایم و ۲ وعده قانونی تقویت هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان و تقویت جایگاه اقتصادی وزارت خارجه قانونی باقی مانده که پیگیری می‌کنیم.
قالیباف:
هدایت برخواسته از مکتب قرآن به سمت تحول است
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: بدون شک هدایتی که برخواسته از مکتب قرآنی باشد، به سمت رشد و تحول حرکت خواهد بود و دقیقاً در نقطه مقابل تحجر و رکود و انفعال است.
قالیباف: سپاه پاسداران به نماد مقاومت علیه زورگویان بدل شده است
رئیس مجلس گفت: سپاه پاسداران امروز در جهان به نماد مقاومت علیه زورگویان و سلطه‌گران بدل شده و توانسته است الگویی موفق برای ایستادن نیروهای موفق مردمی در برابر قدرت‌های زیاده‌خواه ایجاد کند.
اطلاعیه مجلس: اسناد منتشر شده دستکاری شده و غیرقابل استناد است
روابط‌ عمومی مجلس شورای اسلامی در اطلاعیه ای ضمن اشاره به حملات سایبری به سایت مجلس و خبرگزاری خانه ملت اعلام کرد که بررسی اولیه تصاویر منتشر شده بعد از این حملات نشان می‌دهد که برخی از این اسناد دستکاری شده و غیرقابل استناد است.
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور در حرم مطهر امام (ره)، با آرمان‌های امام (ره) تجدید میثاق کردند.
سخنگوی شورای نگهبان: ۸ هزار دیدار با داوطلبان انتخابات مجلس داشتیم
سخنگوی شورای نگهبان گفت: ما دلایل ردصلاحیت‌ها را به داوطلبان اعلام می‌کنیم، در همین راستا تاکنون حدود ۸ هزار دیدار با داوطلبانی که نکاتی نسبت به آن‌ها وجود داشت، صورت گرفت؛ موارد را با آن‌ها مطرح کردیم و اگر آن‌ها نیز اسناد و نکاتی داشتند، دریافت کردیم.
قالیباف در همایش ملی اندیشه‌های قضایی رهبر انقلاب:
نقش قوه قضاییه در تحقق عدالت کم‌نظیر است
رییس مجلس گفت: اگر حرف از عدالت در جامعه می‌زنیم، حتماً نقش قوه قضاییه در این زمینه کم نظیر است، البته دو قوه دیگر یعنی مجلس و دولت نیز در این زمینه نقش دارند.
سخنگوی شورای نگهبان: صلاحیت ۷۵۰ داوطلب دیگر نمایندگی مجلس تأیید شد
سخنگوی شورای نگهبان از تأیید صلاحیت ۷۵۰ داوطلب دیگر نمایندگی مجلس شورای اسلامی خبر داد.
آخرین مطلب
پربیننده ترین