رایزنی احزاب اصلاحات با چهره‌های اصلاح‌طلب برای ورود به انتخابات
سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت: ما در ۴۸ ساعت گذشته با برخی احزاب مثل کارگزاران، اعتماد ملی و اعتدال و توسعه به صورت جداگانه مذاکراتی برای نحوه حضور در انتخابات ریاست جمهوری داشته ایم.
نوبخت: این روزها توان دفاعی و استقلال کشور غرورآفرین است
دبیرکل حزب اعتدال و توسعه در نشست خبری این حزب گفت: علی رغم ضعف در برخی حوزه ها، در حال حاضر از نظر استقلال و توان دفاعی کشور، بسیار غرور آفرین است و توان علمی کشور هم در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد.
محسن رضایی: جبهه انقلاب حول محور منافع ملی و آرمان‌های انقلاب حرکت کند
عضو مجمع تشکیل مصلحت نظام با تاکید بر اینکه جبهه انقلاب باید با کنار گذاشتن اختلافات جزئی و سلایق شخصی، حول محور منافع ملی و آرمان‌های انقلاب اسلامی حرکت کند، گفت: فقط با وحدت و همدلی می‌توانیم به آرمان‌های خود که همانا ساختن ایران قوی، مقتدر و آباد است، دست پیدا کنیم.
کنعانی مقدم: راهپیمایی روز قدس هموار کننده مسیر نابودی اسرائیل است
نایب رئیس خانۀ احزاب: راهپیمایی روز قدس هموار کننده مسیر نابودی اسرائیل است. راهپیمایی جهانی در این روز، می‌تواند موج جدیدی را بر علیه رژیم صهیونیستی ایجاد کرده و این رژیم غاصب را که در لبه پرتگاه سقوط قرار دارد، به قعر جهنم پرتاب کند.
بوربور: مجلس جدید، باید انتظارات مردم را مطالبه کند
دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی گفت: ما باید مجلسی داشته باشیم که انتظارات مردم را از دولت مطالبه کند. مجلس جدید، بایستی با فراخواندن افرادی که در تیم اقتصادی و نظارتی دولت هستند ولی توان کار کردن ندارند، یا موجب اصلاح آن‌ها شوند و یا با استیضاحشان، افرادی را که توان کار کردند جایگزین نمایند.
کنعانی مقدم: آغاز تعیین حق سرنوشت مردم از ۱۲ فروردین ماه ۵۸ بود
نایب رئیس خانه احزاب ایران گفت: این روز آغاز تعیین حق سرنوشت مردم در تاریخ ایران است و باید به این نکته توجه ویژه ای بکنیم چرا که خیلی از کشورهای جهان از این حق محروم هستند.
عطریانفر: از نهاد شورای نگهبان دفاع می کنم اما به رفتارش نقد دارم
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: پارلمان ما در طول این تاریخ، فراز و فرودهایی داشته که اگر از برخی از نقاط درخشان آن بگذریم ولی همواره مسیر دچار یک رکود بوده است و بنده شخصا از نهاد شورای نگهبان دفاع می کنم ولی بخشی از رفتار های آن را رد می کنم.
لاریجانی: تکثر آراء باعث پیشرفت کشور می‌شود
رئیس پیشین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر خصوصیت تکثر را از کشور بگیرید تبدیل به دهکده می‌شود، اظهار کرد: تکثر آراء باعث پیشرفت کشور می‌شود.
سخنگوی حزب اعتماد ملی: در دور دوم انتخابات نیز از نامزدهای خود حمایت خواهیم کرد
سخنگوی حزب اعتماد ملی در توضیح راهبرد انتخابی این حزب در دوم انتخابات مجلس گفت: این حزب، همچون دور اول، از نامزدهای خود در برخی از استان های کشور حمایت خواهد کرد.
عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی که به دور دوم انتخابات در تهران راه یافته، درباره برنامه این شورا برای دور دوم توضیحاتی ارایه داد.
محسن رضایی:
مردم در انتخابات ۱۱ اسفند دشمن را ناامید کردند
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مردم در انتخابات به سیاسیون گفتند برایشان وحدت، برادری و ارزش‌های ‎انقلاب مهم‌تر از هر چیز دیگری است.
اصلاح‌طلبان آماده انتشار سند گفتمانی جدید
در این سند بر لزوم توجه به نسل جدید جریان اصلاحات به عنوان حاملان و عاملان این جریان تاکید شده است.
آخرین مطلب
پربیننده ترین