بحران هویت اصلاح‌طلبان و سقوط سرمایه اجتماعی دوم خردادی‌ها
عملا کارنامه اصلاح‌طلبان به دلیل ناکارآمدی‌ها، کارنامه‌ای مشوش از بحران های سیاسی است
از انتقاد تا سياه‌نمايي
اصلاح طلبان در مواجهه با دولت سيزدهم
تلاش براي ايجاد اختلاف و دودستگي در کابينه دولت انقلابي، از جمله سناريوهاي در دستورکار اصلاح طلبان راديکال است که البته خيلي زود کليد خورده است. / شايد ناجوانمردانه‌رين سناريوي در پيش گرفته شده در مواجهه با دولت مستقر، سناريوي نااميدسازي افکار عمومي از حل مشکلات کشور باشد!
نگاهی به فرهنگ شایعه پذیری در ایران/ چرا شایعات حول سند همکاری ایران و چین به سرعت گسترش یافت؟
افزایش ارتباطات میان مسئولین و مردم و تقویت جامعه مدنی برای گسترش اعتماد میان مردم و مسئولین و تبدیل شدن آنان به مراجع خبری و اطلاعاتی.
عمليات مشترک در توئيتر
اين توئيت نشان داد که شوي رسانه‌اي بدون اجازه از پدرخوانده صورت نگرفته است و بدون شک شبکه رسانه‌ای صهیونیستی و دستگاه‌های جاسوسی و اطلاعاتی آمریکایی در این فضا به شدت فعال‌اند.
اصولگرایان نیازمند شورای رهبری
جريان اصولگرايي يا بايد براي اين مساله به صورت يک شورا عمل کند و جمعي از بزرگان نيروهاي انقلابي را به عنوان شوراي رهبري نيروهاي انقلابي و اصولگرا به طورثابت تعيين کند يا اينکه يک رهبر براي خود معين کند.
تلاش های رهبری برای بیدار کردن سران فتنه
این امر خارج از انتظار نبود؛ فلذا به گفته‌ی برخی از مسئولین دفتر و نزدیکان رهبر معظّم انقلاب، ایشان بارها برای گردانندگان حوادث پس از انتخابات پیغام صریح دادند که مرزتان را با بیگانگان مشخّص کنید. علاوه بر اینکه‌، آقا پیش از انتخابات از آقای موسوی خواسته بودند مراقب گفتار و رفتارش باشد که دشمنان ملّت از آن سوءاستفاده نکنند؛ در همان ساعات اوّلِ پایان انتخابات نیز به او پیغام خصوصی دادند که «این را شما دارید شروع میکنید، امّا نمیتوانید تا آخر کنترل کنید؛ مى‌آیند دیگران سوءاستفاده میکنند.».
تابلو سیاسی 7 دیماه 98
انحراف ناگفته در بورس بازی /تهدید به استعفای برهم صالح در میانه آتش بحران عراق/اصولی که تلویزیون به پای«پول» قربانی می‌کند/بودجه ۹۹ غیرواقعی‌ترین بودجه‌/استراماچونی، رئیس بعدی مجلس!/چوپان دروغگوی دهکده جهانی .../فقدان ریش‌سفید در کشور به شدت حس می‌شود/احمدی‌نژادسازی از روحانی ؛ تهدید خانه‌نشینی و انتشار کلیپ
تابلوی سیاسی 16آذر 1398
حدس و گمان اصلاح طلبان در مورد قالیباف و جلیلی/یک ریال از مابه‌التفاوت قیمت بنزین، نباید به مردم برگردد/از انبار باروت تا انبان نان/«پشیمانیم»حرف پرتَکرارهواداران روحانی/اصلاح طلبان از هم‌جهتی آقایان ناطق، علی مطهری سود می برند/من فتنه هستم و نمی توانم کاندیدا شوم اما مجلس انقلابی نباشد/خوانش اشتباه آمریکا از اعتراض ها در ایران/استیضاح ترامپ جنبه واقعیت به خود گرفت
نامه توکلی به عارف: اصلاح‌طلبان برائت نجویند مهر ابطال بر شناسنامه سیاسی خود می‌‌زنند
احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در نامه سرگشاده‌ای به رئیس فراکسیون امید در مجلس، به عملکرد اصلاح‌طلبان در مواجهه با حوادث و آشوب‌های آبان‌ماه به شدت اعتراض کرد.
برائت از نامه جعلی 77 نفر! / جعل امضای اصلاح طلبان توسط تاجزاده
با توجه به انتساب بیانیه‌ای نه چندان دقیق به ۷۷ نفر از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب طی روز‌های اخیر؛ ما امضاءکنندگان این بیانیه ضمن رد برخی مفاد بیانیه مذکور و اعلام بی‌اطلاعی خود از نحوه تدوین و انتشار آن، تأکید می‌نماییم تنها راه حل مشکلات کشور رجوع به صندوق رأی می‌باشد و بر رد هر نوع راهکار خشونت‌آمیز جایگزین پافشاری می‌کنیم. همه ما باید بدانیم که مسیر هر نوع اصلاح و بهبودی فقط و فقط از مسیر مشارکت سیاسی و صندوق رأی می‌گذرد و لاغیر.
خشونت کلامي و افزایش مخالفین
مروري بر مواضع منتقدين اصلاح طلب روحاني
آقاي روحاني هنوز تلاش دارد تا با ژست‌هايي سياسي بخشي از اصلاح طلبان را در اردوگاه خود نگهدارد، اما حتي همين رفتارها نيز ظاهرا خوشايند اصلاح طلبان نيست! و مواجهه آنان با اعتداليون جدي تر از آن است که اظهارات سياسي روحاني نيز که بوي انتخابات مي دهد و با جنجال آفريني‌هايي همراه است با اقبال اصلاح طلبان همراه گردد!
آخرین مطلب
پربیننده ترین
پرطرفدارترین عناوین