رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه رژیم صهیونسیتی با ترور و ویران کردن خانه‌های فلسطینی‌ها دست به اقدامات جنایتکارانه می‌زند، گفت: رژیم صهیونسیتی، پرتراکم‌ترین نقطه جهان را در غزه ایجاد کرده است و غزه را به بزرگ‌ترین زندان بدون سقف جهان تبدیل کرده است. پیش از آغاز عملیات طوفان‌الاقصی، رژیم صهیونسیتی فرماندهای حماس را ترور می‌کرد.
رئیس شورای ائتلاف: برای انتخابات مجلس افراد پاکدست، متخصص و انقلابی را انتخاب می‌کنیم
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: انشالله سعی می‌کنیم برای انتخابات مجلس افراد پاکدست، متخصص و انقلابی را انتخاب کنیم.
دفتر تحکیم وحدت: دیپلماسی مقاومت دولت در همگرایی منطقه‌ای علیه رژیم صهیونیستی قابل تحسین است
دفتر تحکیم وحدت با صدور بیانیه‌ای، تاکید کرد: از مهم ترین دستاورد های این اقدامات، همگرایی منطقه ای برای ایجاد جبهه واحد علیه رژیم صهیونسیتی بوده است، این عملکرد حاکی از آن است که دستگاه دیپلماسی کشور اقدامات موثری را برای دفاع از آرمان فلسطین در دستور کار خود قرار داده است.
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مشارکت و رقابت را دو وظیفه تشکل‌های سیاسی برای انتخابات امسال عنوان و تاکید کرد: در رقابت انتخاباتی باید به مجلسی برسیم که سبب پیشرفت کشور شود و در سراسر کشور باید این ساماندهی را انجام داد.
۹۲۰۰ نفر از اساتید دانشگاه‌های کشور در پی جنایت رژیم صهیونیستی بیانیه‌ای تاکید کردند: دانشگاهیان جهان مجازات رژیم صهیونیستی را پیگیری کنند. آنچه امروز در غزه می‌گذرد مصداق بارز کشتار دست جمعی و جنایت علیه بشریت می‌باشد.
تولیت حرم بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی گفت: عملیات طوفان الاقصی کار بسیار بزرگی است‌ و برای‌ اولین بار است که مظلومیت مدافعانه فلسطینی‌ها به‌ مظلومیت مهاجمانه تبدیل شده است.
جمعی از اصلاح طلبان با صدور پیام‌هایی حمایت خود را از نیروهای مقاومت اعلام کرده و جنایت رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: این یک وظیفه شرعی است که کاری کنیم بین نیروهای متدین و انقلابی اختلاف نباشد.
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور پیامی نسبت به برخی بداخلاقی‌ها و اظهارات خلاف واقع در فضای سیاسی کشور هشدار داده و بر لزوم پایبندی به اخلاق در میان افرادی که قصد فعالیت انتخاباتی دارند، تاکید کرد.
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: باید در شفافیت ملاحظه‌ای باشد که عده‌ای نتوانند شفافیت را به چکش سیاسی برای کوبیدن بر سر دیگران مبدل کنند.
آخرین مطلب
پربیننده ترین