عباس آخوندی: دولت نمی داند که میخواهد چه کند!
آنچه از اختيارات رييس‌جمهوري مهم‌تر است، اين است كه دولت بداند، مي‌خواهد چه كند؟ اگر رييس‌جمهوري نداند كه مي‌خواهد چه كند حتي اگر اختيار تمام عالم را هم داشته‌ باشد، فايده‌اي ندارد. اصل قصه اين است كه دولت نظريه ندارد.
کلاهبرداران سلطنت طلب
بررسي بخشي از فعاليتهاي اپوزسيون خارج نشين در نيمه مرداد ماه 1398
اپوزيسيون خارج نشين و رسانه هاي ايشان در فضاي کنوني بيش از گذشته روي مـسـائل فـرهـنـگـي، هـدايـت شـورش هـاي داخل کشور و دفاع از افراد بازداشت شده سرمايه گذاري مي‌کنند
فقط به قصد عیادت از احمدی نژاد!
در این ایام باید هر روز منتظر بود تا خبری جدید پیرامون نشست و برخاست فعالین سیاسی از احزاب و گروه های مختلف به گوش رسد که معمولا پشت پرده های آن ذهن بخشی از جامعه را مشغول خواهد کرد.
احتمال پیروزی جریان سوم در انتخابات!
مرتضی الویری: در انتخابات آینده حرف اول را جریانی خواهد زد که بتواند پاسخ روشنی برای حل مشکلات مردم داشته باشد و شاید این جریان مستقل از جریان اصلاح‌طلب و اصولگرا بوده و در واقع یک جریان سومی باشد.
تجربه ناموفق لیست امید!
با توجه به این که جریان اصلاحات یک جریان قوی و مطرح روز بود و تعداد خیلی زیادی از مردم هم استقبال می‌کردند، برای چنین جریانی بستن لیست حداقلی زیبنده نبود و گمان می‌کردیم از میان افرادی که تأیید صلاحیت شدند، می‌شود افراد را جمع کرد.
آیا «گفتگوی ملی» همان «آشتی ملی» است؟!
موقعی که می گوییم گفتگوی ملی مقصودمان فتنه گران نیستند. مقصودمان انحرافی های این طرفی هم نیستند که یک موقع منتسب به اصولگرایی بودند. ما گفتگو را بین جریاناتی می دانیم که در چارچوب نظام هستند.
خوش خدمتی به اصولگرایان!
خیلی وقت است که فراکسیون امید از خود نمی‌پرسد مردم چهار سال پیش چرا به ما رای دادند؟! به نظرم اصلاح طلبان مجلس مدت‌هاست از این موضوع گذر کرده‌اند و فقط و فقط به قدرت و هوای قدرت داشتن برایشان مطرح است.
مرزهای نواصولگرايي
گفتگو با دکتر «موسي پور‌‌موسوي»
نواصولگرايان با ايجاد گروه‌هاي مختلف آموزشي و پژوهشي همه ظرفيت‌هاي پيشرفت را شناسايي کرده‌اند / نواصولگرايان بر اساس همه ظرفيت‌هاي کشور براي اداره جامعه برنامه دارند / در نظر نواصولگرايي انتخابات يعني مسابقه برنامه ها، نه مسابقه بين افراد و دو جريان سياسي
اصلاح طلبان هم به صف مخالفان مذاکره پیوستند!
عباس عبدی: من همواره از مذاکره بدون قید و شرط حمایت می‌کنم و طرفدار آن هستم اما درباره موضوع خاص ایالات متحده در شرایط کنونی و آنچه مطرح می‌کند نظر مخالفی با مذاکره دارم چراکه ما موضوعی برای مذاکره نداریم.
آغاز به کار شورای راهبردی وحدت اصولگرایان
شورای راهبردی وحدت همان مکانیزمی است که برای همگرایی اصولگرایان در انتخابات مجلس 98 درنظر گرفته شده، این مکانیزم قرار است آن انتخابات را پوشش دهد و همه در آن حضور داشته باشند.
در دولت چه کسی همه کاره است!؟
اعتراضات بخشی از جریان اصلاح طلبان به مدیریت داخلی دولت اعتدال روز به روز در حال افزایش است. این اعتراض از آنجایی است که ناکارآمدی و ضعف های موجود در دولت گریبانگیر اصلاح طلبان نیز شده است و ایشان توان پاسخگویی نسبت به عملکرد دولت مورد حمایت اصلاح طلبان را ندارند.
قصه تکراري محدوديت اختيارات!
طرح ادعای «محدوديت اختيارات» معمولا وقتي در دستورکار قرار مي‌گيرد که کارآمدي دولت در بخش‌هاي مختلف مورد ترديد افکار عمومي واقع شده و اعتراضات بالا گرفته و دولت توانايي اقناع و پاسخگويي ندارد.