چرا هیچ‌وقت جبهه نرفتید؟!
آنهایی که در این چند سالِ مبارزه و جنگ به هر دلیلی از ادای این تکلیف بزرگ طفره رفتند و خودشان و جان و مال و فرزندانشان و دیگران را از آتش حادثه دور کرده‌اند مطمئن باشند که از معامله با خدا طفره رفته‌اند، و خسارت و زیان و ضرر بزرگی کرده‌اند که حسرت آن را در روز واپسین و در محاسبه حق خواهند کشید. که من مجدداً به همه مردم و مسئولین عرض می‌کنم که حساب اینگونه افراد را از حساب مجاهدان در راه خدا جدا سازند؛ و نگذارند این مدعیان بی‌هنر امروز و قاعدین کوته نظر دیروز به صحنه‌ها برگردند.
بحران عمیق اصلاح‌طلبان !
جريان اصلاحات با يک بحران عميق سياسي و اجتماعي مواجه شده است. بنده معتقدم در بيست و دو سال گذشته يعني از سال 1376 تاکنون جريان اصلاحات هيچ‌گاه مانند امروز با چنين بحران جدي و فلج کننده‌اي مواجه نشده است.
سه عضو جامعه روحانیت برای نظارت بر شورای وحدت اصولگرایان
جامعه روحانیت گفته است که ما نمی‌توانیم عضو باشیم و به همین خاطر با هم به تفاهم رسیدند که جامعه روحانیت عضو شورای ائتلاف نیست بلکه قبول کردند نظارت و داوری را بپذیرند، سه نفر را برای همین نظارت معرفی کردند
اصولگرايان در مسیر ائتلاف
اخبار شنيده شده مبني بر گفتگوي اعضاي جبهه پايداري با برخي از اعضاي جامعه روحانيت، اميدهای اصولگرایان را براي شکل گيري ائتلاف گسترده زياد کرده است.
شُک و بُهت در جریان های ضد انقلاب پس از دستگیری روح الله زم
کانال حق نیوز از تمامی کسانی که عضو آمد نیوز هستند خواست تا هر چه سریعتر کانال آمد نیوز را ترک نمایند در این کانال آمده است: کاربرانی که به هر دلیلی با ادمین‌های کانال آمدنیوز چت کرده‌اند، بهتر است سریعتر چت تلگرام خود را به طور کامل پاک کنند.
مغالطات يک نقد
نقد و بررسي اظهارات غيرکارشناسانه رييس جمهور در حمله به شوراي نگهبان
نظارت شوراي نگهبان براي آن است که اولا مردم با خيال آسوده تري دست به انتخاب بهترين بزنند، ثانيا افراد ناشايست نتوانند با فريب افکار عمومي و اعتمادسازي دروغين خود را به ملت قالب کنند.
عليه دموکراسي!
در حالی که نزديک به انتخابات پيش رو هستیم اصلاح طلبان به جاي پذيرش مسئوليت و عذرخواهي از افکار عمومي، سياست رفع تکليف در پيش گرفته و تلاش مي‌کنند از خود سلب مسئول کرده و دست به جعل اين معنا بزند که ما مي‌خواهيم مسائل مردم را حل کنيم اما نمي‌گذارند!
عباس آخوندی: دولت نمی داند که میخواهد چه کند!
آنچه از اختيارات رييس‌جمهوري مهم‌تر است، اين است كه دولت بداند، مي‌خواهد چه كند؟ اگر رييس‌جمهوري نداند كه مي‌خواهد چه كند حتي اگر اختيار تمام عالم را هم داشته‌ باشد، فايده‌اي ندارد. اصل قصه اين است كه دولت نظريه ندارد.
کلاهبرداران سلطنت طلب
بررسي بخشي از فعاليتهاي اپوزسيون خارج نشين در نيمه مرداد ماه 1398
اپوزيسيون خارج نشين و رسانه هاي ايشان در فضاي کنوني بيش از گذشته روي مـسـائل فـرهـنـگـي، هـدايـت شـورش هـاي داخل کشور و دفاع از افراد بازداشت شده سرمايه گذاري مي‌کنند
پربیننده ترین