مشکل از لباس رئیس جمهور نیست!
آنچه مهم نيست لباسي است که این جوان مومن انقلابی بر تن دارد؛ چه اين لباس کت و شلواري حاکي از درس آموزي در محيط هاي علمي دانشگاهي باشد، چه لباس روحانيت پوشيده باشد و پرورش يافته حوزه هاي علميه باشد، چه روزگاري براي دفاع از امنيت اين سرزمين روزگاری لباس نظامي بر تن داشته باشد.
تکرار سناریوی 92 در 1400
اصلاح طلبان برنامه دقیق ، منسجم و سنگینی برای انتخابات سال 1400 دارند. و این فرض دور از ذهن نیست که «محمد جواد ظریف» را قربانی «علی لاریجانی» کنند.
سیاست عوام یا سیاست خواص
نظام اسلامی نظامی طبقاتی و متعلق به قشر خاصی نیست که در آن به عنوان مثال روحانیت از جایگاه ممتازی برخوردار باشد. سیاست و سیاست ورزی هرچند کاری تخصصی است که هر که بیشتر تلاش علمی کرده باشد، با آگاهی و بصیرت و دقت بیشتری تشخیص و تصمیم خواهد گرفت
لشکرکشی تبلیغاتی تحریم کنندگان
مروری بر مواضع ضدانقلاب و بیگانگان در قبال انتخابات
همه آنها با وجود اختلاف بسیار زیادی که در بینشان وجود دارد در این فضای انتخاباتی، متحد شده اند و بصورت کاملا یکسان و متحد، تحریم انتخابات در ایران را با صدور بیانیه های متعدد کلید زدند.
حجت شرعی برای انتخابات
احکام شرعی انتخابات در استفتاء از امام خامنه ای
به فهرست و افرادی رأی دهید که معرفی‌کنندگان آن‌ها افرادی متعهد، مؤمن، بصیر و انقلابی و قابل اعتماد باشند مگر آنکه حجت شرعی برخلاف داشته باشید.
اعضای نهضت آزادی و جبهه ملی هم حق حضور در مجلس را دارند!
بهمن شریف زاده از نزدیکان احمدی نژاد:
ما معتقديم هر ايراني حق دارد وارد عرصه انتخابات شود؛ چه اصولگرا باشد، چه پايداري باشد، ‌چه اصلاح‌طلب باشد، چه جبهه ملي باشد، چه نهضت آزادي باشد و ... هر ايراني با هر تفكري زماني كه در ايران است، بايد در قانونگذاري نقش داشته ‌باشد
انتخابات و شعار «مرگ بر ضدولايت فقيه»
همه نيروهاي سياسي بايد خود را ملزم به رعايت اخلاق نمايند که بدون شک انتظارات از نيروهاي ارزشي و انقلابي دوچندان است. يکي از اين اتهامات که ممکن است بر پيشاني برخي افراد و جريان هاي سياسي چسبده شود، "ضديت با ولايت فقيه است"!
سوء استفاده اپوزيسيون از مواضع انتخاباتي اصلاح طلبان
آخرین مواضع ضدانقلاب در باب انتخابات اسفندماه 1398
ضد انقلاب مدعي است که وقتي صحبت از رفراندوم در داخل کشور توسط مسئولين رده بالاي کشور مي شود معني آن مذاکره با غرب بويژه آمريکاست.
لیست ۹۰ نفره شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در تهران
لیست ۹۰ نفره شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای تهران که حاصل رای‌گیری از مجمع عمومی ۷ هزار نفر این ائتلاف است، مشخص شد.
نگاه جناح های سیاسی به عملکرد مجلس دهم
عملکرد مجلس در برابر چشمان فعالين سياسي کشور مورد ارزيابي قرار دارد. عملکردي که از نگاه برخي مثبت و از نگاه برخي منفي است. اين مثبت و منفي بودن هرچند با مواضع جناحي و سياسي افراد نيز در آميخته است
رویای تحریم انتخابات
سازمان های جبهه ملی ایران در اروپا با صدور بیانیه خواستار تحریم انتخابات در ایران شدند. صادر کنندگان بیانیه مدعی شدند که شرکت در انتخابات به صلاح مردم و کشور نخواهد بود!‏
همه مشاهیر سیاسی نامزد شده در انتخابات + جدول
از نکات جالب ثبت نام های یک هفته اخیر، حضور تقریبا تمامی سلیقه های سیاسی برای حضور در پارلمان بود به طوری که از نهضت آزادی تا اصلاح‌طلبان رادیکال و میانه‌رو تا اصولگرایان تا حامیان احمدی‌نژاد برای کاندیداتوری ثبت‌نام کردند.
پربیننده ترین