استفتائات مقام معظم رهبری ( احکام روزه )
کتاب pdf احکام روزه منتشر شده توسط سایت امام خامنه ایی شامل تمامی مباحث در رابطه با روزه میباشد
شش روایت از یک زندگی جهادی و پرماجرا
سه چیز خاصی که در اتاق مخصوص امام کاظم(ع) قرار داشت، چه بود؟
ببینید چه چیز سمبلیک و چه نشانه‌ی زیبائی است، در اتاق خصوصی حضرت که جز اصحاب خاص آن حضرت کسی به آن اتاق دسترسی ندارد، نشانه‌های یک آدم جنگی مکتبی مشاهده میشود. شمشیری هست که نشان میدهد که هدف جهاد است. لباس خشنی هست که نشان میدهد وسیله، زندگی خشونت بار رزمی و انقلابی است و قرآنی هست که نشان میدهد هدف این است.
ستجابت دعا در این ماه با ذکر و نماز های خاص ممکن می شود.ماه رجب ، ماه ولایت و امامت، ماهی است که رحمت گسترده الهی بر بندگانش جاری می شود. رسول خدا (ص) در این خصوص می فرماید:
عربستان با ۲ شرط ایران برای برپایی عمره مفرده موافقت کرد
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به مذاکرات راه اندازی عمره مفرده با طرف سعودی گفت: دو شرط نخست ما مورد قبول طرف سعودی قرار گرفت و شرط سوم در حال بررسی است.
تلاوت رهبر الهی
تفسیر تمدنی قرآن کریم - ش 1
پرسش اصلی اینجاست که تلاوت قرآن چگونه جامعه را از تبعیت از کفار و تسلط آنها بر مقدرات امت می‌رهاند؟ به چشم خود می‌بینیم کشورهایی که تلاوت قرآن در آنها زیاد و با رعایت کامل قواعد و به زیباترین نغمه‌هاست، اما در پیروی از کفار و رفتن زیر بار قدرت آنها پیشتازند و به گاو شیرده آنان بدل شده‌اند!
عمود 172 را فراموش نکنید!
این استاد وپژوهشگر فرانسوی نقش فعالی در منعکس کردن وضعیت فاجعه آمیز ومظلومانه شیعیان پاکستان وافغانستان ایفا کرد وهمواره در فضای آکادمیک وتبلیغاتی غرب مظلومیت شیعیان پاکستان وافغانستان را مطرح می کرد،
زائران اربعین شادترند یا دیگران؟ / نتایج جالب یک پژوهش علمی درباره اربعینی‌ها
نتایج یک پژوهش علمی نشان می‌دهد که با ۹۵ درصد اطمینان، میزان شادکامی افرادی که در پیاده‌روی اربعین شرکت کرده‌اند، بیشتر از افرادی است که هرگز در پیاده‌روی اربعین شرکت نکرده‌اند.
مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از آغاز پرواز‌های برگشت حجاج خبر داد.
عضو هیئت مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران از آغاز پرواز‌های حج از امروز ۱۷ تیرماه خبرداد.
آخرین مطلب
پربیننده ترین