خوشبختانه هیئات در حوادث اجتماعی و سیاسی دینی خوش درخشیدند
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی:
حریزاوی با بیان اینکه همه هیأت‌ها و تشکل‌های باید برای یک هدف که آن جهاد تبیین است تلاش کنند گفت: خوشبختانه هیئات در حوادث اجتماعی و مسائل سیاسی دینی خوش درخشیدند.
حمله زامبی ها
کلیشه‌ای‌ترین اثر گوش‌سپردن به موسیقی با محتوای غیرفرهنگی این است که قبح ضداخلاق، ضدارزش، ضدفرهنگ و خلاف بودن از میان می‌رود و مجموع قبیحات آن به عادت‌های فردی و جمعی کودکان و نوجوانان تبدیل می شود.
معاون رئیس‌جمهور: الگوی سوم زن مسلمان ایرانی در فیلم‌ها نمایش داده شود
معاون امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری گفت: شخصیت قوی‌ای که بسیاری از زنان کشور ما از آن برخوردارند و به‌عنوان الگوی سوم زن مسلمان شناخته می‌شوند، در قاب سینما و تلویزیون نمایش داده شود.
حضرت زهرا(س) شخصیتی است که پیامبر دستش را می‌بوسید و جلوی پایش بلند می‌شد
مقام معظم رهبری می‌فرمایند: حضرت زهرا(س) دختر عالی‌مقام پیغمبر است، دختری که پیغمبر دست او را می‌بوسد، جلوی پای او بلند می‌شود، در هر سفر آخرین دیدار او از خانه‌ زهرا است و از آنجا به سفر می‌رود.
اندیشمندان ایرانی: هابرماس نشان داد فلسفه غرب، همیشه با استعمار همراه است
یورگن هابرماس چهره شاخص فلسفی معاصر آلمان با 3 روشنفکر غربی، اقدام حماس در روز 7 اکتبر را تروریستی خواندند و قتل‌عام فلسطینیان را عملی موجه دانستند، اما روشنفکران ایرانی می‌گویند: این، نتیجه فلسفه غربی است که همواره با استعمار همراهی کرده است.
حداد عادل: علوم انسانی در دانشگاه‌ها با برگزاری همایش متحول نمی‌شود
رئیس شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی با اشاره به اینکه برای تحول در علوم انسانی باید به تمدن اسلامی دست پیداکنیم، گفت: با برگزاری همایش وضع علوم انسانی در دانشگاه‌ها متحول نمی‌شود.
استاد تاریخ اسلا م گفت: وقتی می‌گوییم صلح امام حسن موجب حفظ جامعه اسلامی شد از این بابت است که معاویه با دست گرفتن خلافت، شدت از بین بردن داعیان حقیقی اسلامی را کم کرد.
مهدی کوچک‌زاده در کتاب «بررسی تئوری قیام لله» می‌گوید: متأسفانه جریانی منحط، خصوصاً در سال‌های اخیر ایجاد شده است که سعی دارد همه خوانش‌ها از دین و همه شیوه‌های مسلمانی کردن را یک کاسه کند و یکسان جلوه دهد.
وزیر کشور با بیان اینکه اگر شهدا به ویژه شهید حاج قاسم و ابومهدی المهندس نبودند، راه کربلا و نجف بسته بود و اکنون این مسیر باز نبود، گفت: بزرگ‌ترین حرکت جریان اسلامی به برکت وجود این شهدای بزرگوار راه افتاد.
یک پژوهشگر حوزه تاریخ معاصر گفت: کودتای ۲۸ مرداد، دست غرب را برای نفوذ و دخالت در ایران به قدری باز گذاشت که از ارتش تا مطبوعات ایران در اختیار آنان قرار گرفت. این کودتا ۲۰۰ سال مردم ایران را به عقب بازگرداند.
امام خمینی(ره) می‌فرماید: والله اسلام تمامش سیاست است، اسلام را بد معرفی کردند سیاست مُدُن (جوامع) از اسلام سرچشمه می‌گیرد. اسلام دین سیاست است قبل از اینکه دین معنویات باشد.
آخرین مطلب
پربیننده ترین