اینفوگرافیک/نگاهی به انتخابات ریاست جمهوری از ابتدا تا کنون
انتخابات در نظام جمهوری اسلامی یکی از مؤلفه‌های اصلی مشارکت همگانی توأم با احساس مسئولیت مردم در اداره کشور خود است در اینفوگرافیک زیر با وقایع ۱۳ دوره انتخابات جمهوری اسلامی ایران آشنا می‌شوید.
اینفوگرافیک/سوابق کاندیداهای نهایی تایید شده در انتخابات ریاست جمهوری
عصر روز سه شنبه ۴ خردادماه، اسامی تایید صلاحیت شده‌های انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ به طور رسمی توسط وزارت کشور اعلام شد در این لیست نام ۷ نفر یعنی آقایان سعید جلیلی، سیدابراهیم رئیسی، محسن رضایی میرقائد، علیرضا زاکانی، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، محسن مهرعلیزاده و عبدالناصر همتی قرار دارد.
اینفوگرافیک/6 توصیه مهم انتخاباتی مقام معظم رهبری
مقام معظم رهبری (مد ظله العالی): راه تحقق تحول، تشکیل یک دولت معتقد به تحول و عنصر تحول آفرین یعنی جوان مؤمن و انقلابی است.
کلیات برنامه زمان‌بندی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
در کلیات برنامه زمانبندی انتخابات ریاست جمهوری 1400 که توسط وزارت کشور اعلام شده است، نام‌نویسی داوطلبان از ۲۱ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و از زمان صدور دستور پنج روز مهلت جهت نام‌نویسی وجود دارد.
اینفوگرافیک/طرح یهودی سازی قدس
مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) : تقدیر خداوند این است که فلسطین آزاد خواهد شد...
اینفوگرافیک/ویژگی رئیس جمهور در منظومه فکری رهبر معظم انقلاب
رهبرمعظم انقلاب (مدظله العالی): علاج درد‌های مزمن کشور در پرشور بودن انتخابات و حضور عمومی مردم و بعد، انتخاب اصلح، انتخاب شخصیت مناسب در انتخابات ریاست جمهوری است.
اینفوگرافیک/دکترین رفتار سیاسی سپاه
دکتر یدالله جوانی: این سند راهبردی در سال 1391، در هیئت اندیشه‌ورزی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه، براساس اسناد بالادستی تدوین و پس از تصویب نماینده محترم ولی‌فقیه، ‌از سوی ایشان و فرمانده محترم کل سپاه، ‌به عنوان اصول حاکم بر فعالیت‌های سپاه در حوزه عمل سیاسی ابلاغ شد.
اینفوگرافیک|حرف قطعی
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سخنرانی نوروزی در اولین روز سال ۱۴۰۰، با اشاره به مسأله برجام، سیاست قطعی ایران در این زمینه را مورد تأکید قرار دادند. به همین مناسبت مواضع جمهوری اسلامی که توسط رهبرانقلاب در ماه‌های اخیر بیان شده است در این اینفوگرافیک مرور می شود.
اینفوگرافیک|اصلا انرژی هسته ای به چه درد میخورد؟
به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای؛
علوم و فناوری هسته‌ای به عنوان فناوری برتر محسوب می‌شود. امروزه تاثیر این علوم بر افزایش دانش بشری غیرقابل تردید است و می‌تواند به عنوان یک عنصر اساسی و مبنای ضروری برای توسعه پایدار به شمار آید.
آخرین مطلب
پربیننده ترین
پرطرفدارترین عناوین