تاریخ انتشار : ۰۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹  ، 
شناسه خبر : ۳۰۷۸۱۳
بر اساس اعلام منابع خبری، هتل «دیپلمات» در جنوب شرق قدس اشغالی، به طور موقت سفارت آمریکا در این شهر می‌شود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، منابع رسانه‌ای رژیم صهیونیستی اعلام کردند دولت آمریکا به منظور فراهم کردن مقدمات انتقال سفارت خود از تل‌آویو به قدس اشغالی، هتلی را در این شهر خریده است.

مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین دوشنبه شب به نقل از شبکه هفت تلویزیون اسرائیل اعلام کرد هتل مد نظر همان هتل «دیپلمات» است که در جنوب شرق قدس قرار دارد و اکنون در اختیار اداره مهاجرت رژیم صهیونیستی است.

مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین افزود: کسنیا سفیتلووا، عضو کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی در گفتگو با شبکه هفت تلویزیون این رژیم تائید کرده که آمریکا به تازگی ساختمان این هتل را خریده است.

این در حالی است که منابع خبری از خریداری این هتل در سال ۲۰۱۴ از سوی آمریکا خبر می‌دهند.

شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز به تازگی ورود یک هیئت آمریکایی به ریاست نماینده شخصی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، به فلسطین اشغالی را برای بررسی مقدمات میدانی انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به شهر قدس فاش کرد.

شبکه دو رژیم صهیونیستی افزود به زودی سفارت آمریکا به طور موقت و تا پایان احداث مکانی مخصوص سفارت به هتل دیپلمات در محله «الارنونا» در قدس انتقال می‌یابد.

مرکز برنامه‌ریزی شهرداری قدس نیز طرح مهندسی تاسیس ساختمان خاص سفارت آمریکا در قدس شامل چندین اتاق محکم، پناهگاه و دیوار‌های امنیتی آن را تائید کرده است.

مائیر ترجمان، رئیس بخش برنامه‌ریزی در شهرداری قدس، نیز گفت: «مهندس طراحی سفارتخانه‌های آمریکا یک هفته قبل و برای نظارت بر طرح ساخت سفارت این کشور در قدس، به اسرائیل سفر کرد.»

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات