صفحه نخست >>  عمومی >> پرسمان
تاریخ انتشار : ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷  ، 
شناسه خبر : ۳۱۲۳۳۳
رويکردهاي سپاه در وضعیت کنوني کشور با توجه به نقشه‌هاي جديد دشمن با هدف ايجاد اغتشاش و آشوب در کشور در بستر نارضايتي‌هاي مردم به دلیل مشکلات اقتصادي و وجود پاره‌اي از مفاسد چيست؟ کشور و انقلاب در چهلمين سال عمر جمهوري اسلامي در وضعیت خطير و حساسي قرار گرفته است. دشمنان با محوريت آمريکا قصد دارند به بهانه‌هاي واهي، شديدترين تحريم‌ها را عليه جمهوري اسلامي اعمال کرده، با عمليات رواني و فشارهاي عملي، نارضايتي در کشور را به اوج رسانده و به زعم خود ايران را به آشوب بکشانند. در چنين وضعیتی مي‌توان عمده‌ترين رويکردهاي سپاه را در موارد زير برشمرد: الف‌ـ کمک به همه دستگاه‌ها، به ویژه دولت براي مقابله با تحريم‌ها و حل مشکلات اقتصادي کشور. ب‌ـ کمک به همه دستگاه‌ها، به ویژه قوه قضائیه براي مبارزه با فساد و مفسدان؛ ج‌ـ جهاد اقتصادي و محروميت‌زدايي و کمک به اقشار آسيب‌پذير؛ د‌ـ همراهي با مطالبات بحق مردم از طريق مطالبه‌گري از دستگاه‌ها؛ ه‌ـ رصد دقيق تحرکات دشمن و جريان ضد انقلاب و کمک به همه دستگاه‌هاي متولي برقراري نظم و امنيت در کشور؛ و‌ـ بصيرت‌افزايي و روشنگري نسبت به نقشه‌هاي دشمن؛ ز‌ـ شتاب‌بخشي در انجام پروژه‌هاي ملي مؤثر در تحقق اقتصاد مقاومتي؛ ح‌ـ رصد دقيق تحرکات دشمن در منطقه و تقويت اقتدار دفاعي در هم‌افزايي با ديگر نيروهاي مسلح؛ ط‌ـ تقويت همه مؤلفه‌هاي انسجام‌بخشي داخلي و خنثي‌سازي ترفندهاي تفرقه‌افکنانه دشمن.
رويکردهاي سپاه در وضعیت کنوني کشور با توجه به نقشه‌هاي جديد دشمن با هدف ايجاد اغتشاش و آشوب در کشور در بستر نارضايتي‌هاي مردم به دلیل مشکلات اقتصادي و وجود پاره‌اي از مفاسد چيست؟
کشور و انقلاب در چهلمين سال عمر جمهوري اسلامي در وضعیت خطير و حساسي قرار گرفته است. دشمنان با محوريت آمريکا قصد دارند به بهانه‌هاي واهي، شديدترين تحريم‌ها را عليه جمهوري اسلامي اعمال کرده، با عمليات رواني و فشارهاي عملي، نارضايتي در کشور را به اوج رسانده و به زعم خود ايران را به آشوب بکشانند. در چنين وضعیتی مي‌توان عمده‌ترين رويکردهاي سپاه را در موارد زير برشمرد:
الف‌ـ کمک به همه دستگاه‌ها، به ویژه دولت براي مقابله با تحريم‌ها و حل مشکلات اقتصادي کشور.
ب‌ـ کمک به همه دستگاه‌ها، به ویژه قوه قضائیه براي مبارزه با فساد و مفسدان؛
ج‌ـ جهاد اقتصادي و محروميت‌زدايي و کمک به اقشار آسيب‌پذير؛
د‌ـ همراهي با مطالبات بحق مردم از طريق مطالبه‌گري از دستگاه‌ها؛
ه‌ـ رصد دقيق تحرکات دشمن و جريان ضد انقلاب و کمک به همه دستگاه‌هاي متولي برقراري نظم و امنيت در کشور؛
و‌ـ بصيرت‌افزايي و روشنگري نسبت به نقشه‌هاي دشمن؛
ز‌ـ شتاب‌بخشي در انجام پروژه‌هاي ملي مؤثر در تحقق اقتصاد مقاومتي؛
ح‌ـ رصد دقيق تحرکات دشمن در منطقه و تقويت اقتدار دفاعي در هم‌افزايي با ديگر نيروهاي مسلح؛
ط‌ـ تقويت همه مؤلفه‌هاي انسجام‌بخشي داخلي و خنثي‌سازي ترفندهاي تفرقه‌افکنانه دشمن.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
پربحث ترین عناوین
پرطرفدارترین عناوین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات