سیستان و بلوچستان >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰  ، 
شناسه خبر : ۳۱۸۰۹۲
مدیر آموزش و پرورش دلگان خبرداد
مدیر آموزش و پرورش دلگان گفت: عملکرد مدرسه غیردولتی فرهنگ در شهرستان دلگان مثبت بوده به گونه ای که تاکنون 50 نفر از دانش آموزان دختر و پسر این مدرسه در دانشگاه فرهنگیان قبول شده اند.

حسین بامری بیان کرد: واحد آموزشی غیردولتی فرهنگ زیر نظر غلامعلی حداد عادل از سال ۱۳۹۰ با هدف تربیت نیروی انسانی کارآمد و بدون در نظر گرفتن شهریه فعالیتش آغاز شده است.
وی ادامه داد: تاکنون پنجاه نفر از دانش آموزان دختر و پسر مدارس فرهنگ شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان در دانشگاه فرهنگیان قبول شده اند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلگان افزود: اما در زمینه کیفیت بخشی به فعالیت های آموزشی و پرورشی اقدامات چشمگیر و قابل وصف آموزشی فرهنگ را در این شهرستان محروم نباید نادیده گرفت.
وی اضافه کرد: اردوهای مطالعاتی با برنامه، اعتکافات علمی دانش آموزان در ایام تابستان و کادرسازی و نیروسازی مدیران و آموزگارانی که برای مدت مشخصی در حوزه فرهنگ، انتصاب و پس از آن به سایر مدارس دولتی عادی سازماندهی می شوند.
بامری تصریح کرد: این امر خود به حوزه نیروسازی در شهرستان دلگان کمک کرده و تجارب عملکردی را از مرکز کشور به مدرسه غیر دولتی فرهنگ و سپس به مدارس دلگان داشته باشد.
مدیر آموزش و پرورش دلگان عنوان کرد: مدرسه غیر دولتی فرهنگ در بحث حمایت و جذب خیر، مدارس حمایتی حافظ و مرضیه مرکز این شهرستان را در طول این سه سال اخیر بر عهده داشته است.
وی با تاکید بر اینکه پنجاه نفر نیروی انسانی در هشت واحد آموزشی فرهنگ فعالیت می کنند، گفت: این مدرسه غیر دولتی ۷۵۰ نفر دانش آموز در مقاطع سه گانه تحصیلی دارد.
این مسئول اضافه کرد: در پوشش فضای فیزیکی و جذب خیر و مشارکت نوسازی دو پروژه شاخص، ساخت آنها به همت مدرسه فرهنگ شروع و افتتاح شده است.
مدیر آموزش و پرورش دلگان خاطرنشان کرد: در مجموع باید بگویم مدرسه غیر دولتی فرهنگ در شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان از زمان آغاز فعالیتش تاکنون عملکرد موثر و مثبتی داشته است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
پربحث ترین عناوین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات