صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶  ، 
شناسه خبر : ۳۱۸۷۵۰
 موضوع افراد بی خانمان و کارتن خواب در ایالت کالیفرنیا همچنان یک معضل جدی است به طوریکه طی ۵ سال گذشته شمار افراد بی خانمان در لس آنجلس ۳۳ درصد افزایش داشته است.
جولان بی خانمان ‎ها در لس آنجلس؛ اسکان ۵۹ هزار نفر در پیاده رو‌ها و پناهگاه ‎‌ها
یک مقام ارشد اداره خدمات بی خانمان‎ها در لس آنجلس استعفای خود را در پی شدت یافتن بحران بی خانمانی در این منطقه اعلام کرد.
به گفته این مقام محلی در آمریکا، طی ۵ سال گذشته شمار افراد بی خانمان در شهر لس آنجلس ۳۳ درصد افزایش داشته است.
مسئولان شهر لس آنجلس به منظور کاهش جمعیت بی خانمان‌ها در این منطقه و همچنین در شهر سانفرانسیکو تحت فشار زیادی قرار گرفته‎اند.جمعیت  بی خانمان‌ها و کارتن خواب‌های لس آنجلس طی سال گذشته ۱۲ درصد رشد داشته است.همچنین کمبود مسکن ارزان قیمت در کالیفرنیای جنوبی این منطقه را به شدت تحت تاثیر قرار داده است.
به گزارش رویترز، آمار‌های جدید در ماه ژوئن نشان می‌دهد در مجموع ۵۹ هزار نفر در لس آنجلس در پیاده روها، چادر، خودرو‌ها و پناهگاه‌ها زندگی می‌کنند.
بن کارسون، وزیر مسکن و شهرسازی آمریکا اخیرا درخواست ایالت کالیفرنیا را برای تخصیص بودجه بیشتر برای مقابله با بحران بی خانمانی رد کرده بود.
واشنگتن پست در ماه نوامبر نیز گزارش داده بود که مقام‎های کاخ سفید در حال آماده سازی طرحی به منظور مقابله با بی خانمان‌ها در لس آنجلس و سایر شهر‌های مهم کالیفرنیا هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات