راهکار برون رفت از سیر نزولی بورس
با توجه به عرضه‌ها و تقاضا‌های شکل گرفته، رفتار سرمایه‌گذاران حقیقی در نوع خودش از اهمیت برخوردار است. رفتار سرمایه‌گذاران بخصوص سرمایه‌گذاران خرد در شرایطی که ایجاد شده است، می‌تواند روند تغییر را تحت تأثیر قرار داده و به سمت صعودی حرکت دهد (مانع شکستن مقاومت‌ها شود)
قرائن و شواهد، راهی برای محک ادعاهای یک کاندید
حمایت کردن به دلایل گوناگون اتفاق می‌افتد و نوع فرد یا جریان حمایت کننده مشخص می‌کند که با چه هدف و انگیزه‌ای در جهت حمایت از این فرد هستند و همین حمایت هاست که نشان دهنده میزان وابستگی فرد به معیار‌های را نشان خواهد داد. آیا از این فرد مردم مستضعف و انسان‌های متدین و مورد اعتماد حمایت می‌کنند و یا اینکه رسانه‌های خارجی و دشمنان قسم خورده‌ای که سالیان سال است بر علیه ما اقدام می‌کنند؟
مولفه‌های قوی شدن را بشناسیم
قوی شدن یک فرآیند است که در این فرآیند می‌توان تمامی عناصر و ارکان یک جامعه و نقش آن‌ها در قوی شدن را مشاهده کرد
از انقلاب اسلامی تا مسیری که پیش رو باقیست
بعد از ایجاد انقلاب اسلامی حال جای این دو سوال مطرح است که آیا خود انقلاب هدف است یا انقلاب یکی از مراحل رسیدن به هدف است؟ اگر انقلاب را هدف بدانیم در نتیجه بعد از ایجاد انقلاب بدون شک با شکست و انحراف آن مواجه خواهیم شد.
یک رویکرد سلبریتی، یک سوال
هرم سنی جامعه ایران اسلامی نشان می‌دهد که بیشترین عضو این جامعه در سنین جوانی و حد فاصل جوانی تا میانسالی قرار گرفته است، سنینی که هیجان خواهی و تلاش برای داشتن هیجان‌ها را می‌توان به عنوان یک ویژگی برای آن قلمداد کرد
چرا دانشجوی ما نسبت به مسائل روز کشور، مسائلی مثل اف ای تی اف، استعفاها و عزل و نصب ها، گرانی و تورم، افت ارزش پول ملی و هزاران موضوع و مسئله روز کشور منفعل و ساکت است؟ حتماً باید انتخاباتی بشود و کس و کسانی پرچم عدالت و توسعه و یا شعار آزادی و برابری سر دهند تا دانشجو به میدان بیاید؟
چرا ظریف نباید استعفا می داد؟
برخی تحلیلگران اصلاح طلب به استقبال این استعفا رفته و ظریف را به عنوان فردی پرتلاش و کاربلد معرفی کردند که حتی استعفای او نیز حساب شده و در زمان درستی صورت پذیرفته است. برخی دیگر اختلاف ظریف و روحانی را عامل این استعفا دانستند و با بیان اینکه در دولتی که سیاستهای وزیر امور خارجه مورد تأکید و حمایت دولت قرار نگیرد و اختلافات در سطح مبنایی صورت پذیرد، استعفا بهترین راه حل است.
چرا دشمن نتوانست 22 بهمن را کمرنگ کند؟
سابقه تاریخی گواه این مدعاست که هم هزینه ایستادگی کمتر از وادادگی و سازش است و هم گذشتن از فتنه های سیاسی، نظامی و اقتصادی، جز با همدلی و مقاومت میسر نخواهد شد.
پربیننده ترین