مبانی قرآنی و روایی زیارت غدیریه
در این زیارت با استفاده بالغ از ۸۰ آیه حقانیت و امامت امیرالمومنین علی علیه السلام ثابت شده است اگر بخواهیم به مبنای قرآنی و روایی این زیارت آشنا شویم بهتر است آیات و روایات مختلف آن را مثل آیات تبلیغ و اکمال دین و همچنین آیات اولی الامرو ولایت را مورد بررسی قرار دهیم. باید ببینیم قضیه مباهله چیست؟ آیه مودت را ارزیابی کنیم و همچنین دیگر آیات و روایات نبوی را از نظر دور نداریم،از آیات فراوان این زیارت می توان به آیه 55 مائده اشاره کرد. شیخ عبّاس قمی در مفاتیح الجنان در مورد این زیارت نوشته ‌اند: روایت شده به خواندن آن زیارت، در هر وقت و هر کجا که شخص باشد… و این که زیارت را هر روز از نزدیک و دور می ‌شود خواند و این فایده جلیله ‌ای است که البته راغبان در عبادت و شآئقان زیارت حضرت شاه ولایت آن را غنیمت خواهند شمرد.
حق انتخاب دارید، حق انتقاد ندارید!/ رسمی که به تازگی در رابطه با سریال‌های نمایش خانگی بنا شده است
به هر حال وزارت ارشاد ثابت کرد که نه می تواند و نه اصلا دلش می خواهد تا هیچ گونه نظارت کمی و کیفی در این رابطه داشته باشد، امید است که برای این سیستم نو، که می تواند فرصت مناسبی در اختیار هنرمندان واقعی قرار دهد فکری جدی و جدید شود!
سیاست‌های جمعیتی به کدام سو؟
شوری که در دهه گذشته جوان‌ترین کشور جهان بوده است. این امر در اثر اجرای سیاست‏های غلط جمعیتی، بخشی مربوط به جریان نفوذ و بخشی هم‎ ناشی از کم کاری‎های ده سال اخیر به وجود آمده است.
دختران انقلابی مواظب باشند
به حداقل رساندن اتکای کشور به کشورهای دیگر در استفاده از فضای مجازی و توابع آن در عرصه های فنی. جذاب سازی و غنی سازی محتوا و خدمات بومی جهت پاسخگویی حداکثری به نیازهای داخلی.
سینما در بحران
عنی ناکامی آثار در اقبال مردمی، پابرجاست؛ یعنی فیلمی که در وضع عادی می‌توانست حداقل ١٠ میلیارد تومان به فروش برسد، در این مقطع از زمان شاید 4 میلیارد تومان هم به فروش نرسد.
ضرورت ترویج رفتار ارزشی  در مقابله با بحران کرونا با توجه به بیانات اخیر مقام معظم رهبری
رزمایش وحدت، همدلی و نیکوکاری بخش­های مختلف جامعه در رسیدگی به بیماران کرونایی و حل مشکلات اقتصادی اقشار آسیب ­پذیر باید همواره ویژگی مردمی خود را حفظ کند و منجر به یک جریان دستوری و مهندسی شده نگردد.
درباره ماه رمضان
رمضان اسمى از اسماء الهى مى‏باشد و نبايست‏به تنهائى ذكر كرد مثلا بگوئيم، رمضان آمد يا رفت، بلكه بايد گفت ماه رمضان آمد، يعنى ماه را بايد به اسم اضافه نمود، در اين رابطه به سخنان حضرت امام محمد باقر (عليه السلام) گوش فرا مى‏دهيم
3روز آخر ماه شعبان و ثواب های بیکران
ماه شعبان با همه فضایل و برکاتش دارد با ما وداع می کند، نمی دانم شما چقدر از برکات این ماه استفاده کرده اید چقدر اعمالش را انجام دادید، چندتا صلوات فرستاده اید؟
مرغ آمین
اولین بار وقتی در اخبار شنیدم که دولت چین مردم ووهان را به دلیل شیوع ویروس کرونا در خانه‌هایشان قرنطینه کرده، نمی‌دانم چرا، اما یک‌لحظه به مردم ووهان حسودی‌ام شد!
در ستایش کرونا
با خودم عهد کرده‌ام اگر این ویروس از جهان رخت بربست، دیگر از کنار هیچ شکوفه بهاری بی‌تفاوت نگذرم....
آنوسمی، که اساساً به معنای از بین رفتن حس بویایی است ، علامتی است که تعدادی از بیماران مبتلا به کرونا ویروس دارند. این ممکن است با از بین رفتن حس چشایی و از بین رفتن اشتها مرتبط باشد ، ما مطمئن نیستیم، اما این به وضوح چیزی است که باید مراقب آن باشیم. گاهی اوقات این علائم ،علائم اصلی نیستند.
پربیننده ترین