برای شاد بودن در روزهای کرونایی، بر داشته هایمان تکیه کنیم تا رنج ناشی از نداشته هایمان کمتر آزارمان دهد.
یکی از معضلاتی که افراد دچار اختلال اضطراب با آن دست به گریبان هستند این است که امنیت روانشناختی پایینی دارند، لذا انجام حمایت های کلامی و عاطفی می تواند به میزان قابل توجهی اضطراب این افراد را کاهش دهد
نام‌نویسی حج تمتع سال آینده از سوی سازمان حج و زیارت آغاز شد و هزینه این سفر معنوی از ۳۳ تا حدود ۴۱ میلیون تومان درنظر گرفته شده است.
همه می دانند که لیمو به دلیل مقادیر بالای ویتامین C برای ما مفید است. این میوه را به چای اضافه می کنیم و هنگام پخت و پز و سرماخوردگی از آن استفاده می کنیم. اما اینها همه خواص باورنکردنی لیموها نیستند.
مجلس در بهبود زندگی ما چقدر تاثیر دارد؟!
مهم‌ترین وظیفه نمایندگان مجلس است. در واقع می‌توان گفت مجلس ریل‌گذاری انجام می‌دهد و براساس همین ریل‌گذاری دستگاه‌های اجرایی باید مسیر تعیین‌شده از سوی مجلس را اجرا کنند.
فرمانده انتظامی؛
فرمانده نیروی انتظامی گفت: با افرادی که در خودرو کشف حجاب می‌کنند، برخورد قانونی صورت می‌پذیرد‌ چرا که معتقد هستیم این عمل ناشایست یک هنجارشکنی محسوب می‌شود.
طبق اعلام مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، ویروس کرونای انسانی معمولاً از طریق فرد آلوده به دیگران و به‌واسطه‌ی هوا به صورت عطسه و سرفه، تماس نزدیک مثلاً دست دادن منتقل و منتشر می‌شود.
عشق  و محبت زیر بنای لازم تشکیل خانواده است و این علاقه موتور محرک برای ادامه زندگی و در نهایت تداوم و استحکام آن است. بزرگترین آفت در زندگی خانوادگی زناشویی ایجاد احساس عدم توجه و رضایت از سوی یکی از همسران است که این خود رفته رفته ارزش های خانواده را کم رنگ می کند
فاطمه رهبر: حضرت زهرا(س) بنیان گذار نهضت ولایت مداری بود
از همان روز ولادت حضرت زهرا(س) تا شبی که در جمع خانواده اش و با غربت به خاک سپرده شد، هر روز از برگ های زندگیش یک نکته است برای کسانی که قرآن کریم را سرلوحه زندگی قرار دادند و قرآن ناطق یعنی اهل بیت پیامبر (ص) را راهنمایی برای راه رستگاری و هدایت.
در شرایط گرانی و توم یادگیری هنر درست خرج کردن بسیار مهم است با مطالعه این مقاله راهکارهای لازم برای کسب مهارت درست خرج کردن را یاد میگیرید و میتوانید دیگر خریدهایتان را مدیریت کنید.
خلاقیت های کوچک در زندگی زناشویی معجزه می کند
متأسفانه یکنواختی در زندگی زن و شوهرهای ایرانی بسیار وجود دارد و هيچکدام حاضر نیستند، تغيير همراه با هیجان در زندگی خود بوجود بیاورند که یا از سر تکبر و یک دندگی و یا به علت مشغله و غرق در روزمرگی این امر مهم را از سر خویش پس می زنند.
ایام فاطمیه امسال دهه اول و دوم در دی ماه و بهمن ماه قرار دارد.
پربیننده ترین