گفتگو با مادر اولین شهید مدافع حرم جامعه پزشکی شهید محمد حسن قاسمی
بمناسبت روز پرستار:
شهید 《محمدحسن قاسمی》یکی از این شاگردان است که راه و رسم پرستاری را در مکتب حضرت زینب آموخت و همچون ایشان به مداوا مدافعان حرم آل عبا پرداخت ‌و سرانجام در سن ۲۶ سالگی در محضر خانم زینب کبری به شهادت رسید .
ریشه یابی پیدایش نفوذی ها/ نقش آگاهی بخشی در پدیده نفوذ
«روح الله زم» که علیه کشورمان، برای معاندین نظام جاسوسی می کرد و با دروغ و تحریف سعی در برهم زدن امنیت جامعه داشت، یکی از نمونه های لغزش سیاسی است که با توجه به جرم هایی که داشت، باعث شد چند روز گذشته به چوبه دار آویخته شود.
بی ریشه ها تاریخ بخوانند/پیگیری های قضایی در این خصوص آغاز شده است
به امثال این بی ریشه ها اکیدا توصیه می کنم سرگذشت غرور انگیز و سراسر افتخار بانوان مومن و موحد سرزمینم که همچون پرچمی باعظمت و بر افراشته در طول تاریخ است را مطالعه کنند
بسیج یک فرهنگ پویا و بالنده است
۴۱ سال پیش در چنین روزی (۵ آذرماه) نهال بالنده بسیج توسط امام راحل عظیم الشأن (قدس‌الله نفسه الزکیه) غرس شد. این شجره طیبه در طول بیش از ۴ دهه تبدیل به درختی بلند بالا و ستبر و تنومند با شاخه‌های متعدد و برگ و بار انبوه و پرثمر گردید.
لطفا ماسک‌هایتان را بردارید
طبق آماری که معاون وزیر بهداشت ارائه کرده است، یک فرد آلوده‌ی بدون علامت، که یا بیماری را به صورت ضعیف گرفته، یا هنوز علائمی ندارد، اگر به طور معمول در شهر تردد کند و شیوه‌نامه‌های بهداشتی را هم رعایت نکند، می‌تواند در یک ماه ۴۳۰نفر را مبتلا کند.
تصویر «خانه» ای که نمی خواهند «امن» باشد
مجاهدان بیشماری هستند که در اوج گمنامی و بدون اینکه حتی خانواده شان بدانند که آن ها چه کاره هستند و چه شغلی دارند، از شرف و عزت این مملکت، با اقتدار دفاع می کنند.
حضور در خط مقدم
باید دید چه مبانی‌ای را به عنوان پایه برای فرزندانمان می‌پذیریم و چه چیزهایی را قبول داریم. ارزش‌هایی را که بدان پایبند هستیم، از کجا نشاءت می‌گیرند و از چه مسائلی روی‌گردان هستیم.
دهانی که تلخ ماند
 زمانی که حکم مدیرعاملی او امضا شد، بسیاری نگران شرایط باشگاه استقلال شدند و می‌گفتند او آدمی نیست که بتواند استقلال را نجات دهد. البته که آن زمان، بیش از هر چیز، نداشتن پول و نبودن برنامه‌ی درست مالی، این باشگاه را آزرده کرده بود.
سهم «تقریبا هیچ» کودکان و نوجوانان از تولیدات سینمایی و تلویزیونی/ وقتی دشمن خوب می فهمد چه کند!
آن ها تنها انیمیشن نمی سازند، بلکه با هر نوع تولیدی، قلوب کودکان و نوجوانان را تسخیر کرده، برندسازی و قهرمان سازی می کنند و بعد به موقع بهره برداری خود را می کنند.
کودک نوپای شاد...
شاید بهتر آن بود که از معایب و محاسن برنامه‌هایی مثل سروش، ایتا، بله و ...بهترین استفاده را می‌بردند و  در فرصتی مناسب‌تر اقدام به ساخت شبکه آموزشی کرده، که هیچ‌کدام از این معایب را دارا نباشد
پربیننده ترین