بازخوانی صلح حسنی
 اواخر دوره خلافت حضرت امیر، پس از جنگ نهروان، حضرت دوباره در پی تدارک سپاهی بودند تا دیگرباره به جنگ معاویه بروند.
آیت الله ناصری؛ از کارهای عامه پسند تا اهل قلم
یکی از خصوصیات بارز آیت الله ناصری علاقه شدیدش به حضرت بقیه الله الاعظم (عج) است؛ چنانچه در بیشتر مجالس و صحبت‌ها سعی وی سوق دادن دل‌ها به سوی آن حضرت بود
راهکار عبور از پیری جمعیت چیست؟
آمارهای مرکز آمار ایران حکایت‌های ناگواری از سقوط شدید نرخ باروری در ایران دارد، آمارهایی که در سرشماری سال 65 و روایت 6 فرزند به ازای هر والد بود
نسبت قدر انسان در تقدیر او در شب قدر
«قدر» در تقدیر، دلالت بر معنای نهایت و حد کمال چیزی دارد که همان کمیّت کامل آن چیز است. مطابق با این معنا، قدر انسان در حکمت خداوندی، منطبق با انسان کامل است.
نقش رسانه در گسترش تروریسم و افراط گرایی
اما در کنار فرصت سازی جهان مجازی، شاهد ظهور سایبرتروریسم و شکل گیری فضای تهدیدزا علیه منافع حکومت ،دولت ها و تحریک احساسات ملی و مذهبی در فرآیند عملیات روانی هستیم.
ایران دیگر جوان نیست و سالمندی اتفاقی قریب الوقوع است / ضرورت عظم ملی برای جهاد تبیین جمعیتی
صالح قاسمی، پژوهشگر حوزه جمعیت
ایران اسلامی این روزها عجیب درگیر چالش جمعیتی شده است تا جایی که به گفته کارشناسان و پژوهشگران حوزه جمعیت، ایران دیگر جوان نیست و سالمندی اتفاقی قریب الوقوع است.
انتظار به معنای این است که ما باید خود را برای سربازی امام زمان آماده کنیم
مقام معظم رهبری
ملت ایران به فضل پروردگار، با هدایت الهی، با کمکهای معنوی غیبی و با ادعیه‌ی زاکیه و هدایتهای معنوی ولی‌الله‌الاعظم ارواحنافداه خواهد توانست تمدن اسلامی را بار دیگر در عالم سربلند کند و کاخ با عظمت تمدن اسلامی را برافراشته نماید. این، آینده‌ی قطعی شماست. جوانان، خودشان را برای این حرکت عظیم آماده کنند. نیروهای مؤمن و مخلص، این را هدف قرار دهند.
خورشید نیمه شعبان / مهدی(عج)، کعبه مقصود و قبله موعود امت هاست
نیمه شعبان، عید منتظران وراثت زمین برای مستضعفان و شکست سلطه های جبّاران است. نیمه شعبان، افروختن چراغ شوق در دل شیعیان و امید بخشیدن به محرومان است و مهدی(عج)، کعبه مقصود و قبله موعود امت هاست.
گفتگو با نویسنده‌ای که کتابش بیش از 100 بار منتشر شده است / عاشقانه‌ای متفاوت
رمان «رویای نیمه‌شب» نوشته حجت الاسلام مظفر سالاری که توسط نشر کتابستان معرفت به چاپ رسیده است به تازگی برای صد و دومین بار منتشر شده است.
ابعاد جدید هشتم مارس به روایت آمریکا و غرب / تهاجم دشمن در مسئله هشتم مارس مقطعی نیست
هشتم مارس روز مبارزه زنان علیه بی عدالتی و فشار علیه زنان در کشورهاى مختلف اروپایى و امریکایی و مبارزه به شکل تظاهرات و اعتصاب کاری علیه فشار، تبعیض و استعمار کاری و همینطور داشتن حقوق برابر در اجتماع است.
چه کنیم تا میل جامعه به کتابخوانی بیشتر شود؟
اگر ناشر، نویسنده و مخاطب را زنجیره های مهم چرخه نشر در نظر بگیریم، نقش مخاطب به عنوان آخرین زنجیره این چرخه که باید محصول به دست او برسد اگر بیشتر از سایر زنجیره‌ها نباشد کم تر نیست. با توجه به این نکته، بود و نبود مخاطب به عنوان نقش تعیین کننده فروش کتاب و عامل مهم عرضه و تقاضا در بازار کتاب باید جدی‌تر گرفته شود.
سپاه تجلی با حسین(ع) بودن است/ سپاه امتداد انقلاب اسلامی است
تا این سپاه هست، دشمن نمی‌تواند مظلومیتی بیافریند چراکه سپاه بزرگ‌ شدن جبهه 72 نفری است و تجلی با حسین بودن است.
آخرین مطلب
پربیننده ترین
پرطرفدارترین عناوین