برخوردهای سوگیرانه در استفاده از طب سنتی در بیماری کرونا
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:
اگر همه رشته های علوم پزشکی، تعدادی واحد درسی در حوزه پزشکی سنتی و طب مکمل بگذرانند، تفکرات آنها نسبت به طب سنتی واقعی تر می شود که  می تواند دنیای طب را در کشور ما متحول کند.
ارباب رجوع سردرگم در هزارتوی ادارات / بروکراسی‌های دست و پاگیر
بصیرت گزارش می دهد:
خیلی هایمان سر و کارمان به ادارات افتاده، اداراتی که شعارشان تکریم ارباب رجوع است اما عملا با پیچیدگی ها و بروکراسی های داخلی و دست و پاگیری که دارند کاری از دستشان بر نمی آید
بوی ماه مدرسه می آید یا نمی آید؟/ سریال ناتمام سردرگمی ها
بصیرت گزارش می دهد:
اما و اگر ها بسیار است و مسئله بازگشایی حضوری و غیر حضوری مدارس است اما اگر قرار باشد واکسیناسیون تا آبان ماه ادامه یابد آغاز سال تحصیلی چگونه است؟
ولادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (سلام ا... علیها )
حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در اوّلین روز ماه ذی القعده سال 173 هـجری قمری،  25 سال بعد از تولد حضرت امام رضا (ع) در شهر مدینه منوّره چشم به جهان گشود.
گفتگو با مادر اولین شهید مدافع حرم جامعه پزشکی شهید محمد حسن قاسمی
بمناسبت روز پرستار:
شهید 《محمدحسن قاسمی》یکی از این شاگردان است که راه و رسم پرستاری را در مکتب حضرت زینب آموخت و همچون ایشان به مداوا مدافعان حرم آل عبا پرداخت ‌و سرانجام در سن ۲۶ سالگی در محضر خانم زینب کبری به شهادت رسید .
ریشه یابی پیدایش نفوذی ها/ نقش آگاهی بخشی در پدیده نفوذ
«روح الله زم» که علیه کشورمان، برای معاندین نظام جاسوسی می کرد و با دروغ و تحریف سعی در برهم زدن امنیت جامعه داشت، یکی از نمونه های لغزش سیاسی است که با توجه به جرم هایی که داشت، باعث شد چند روز گذشته به چوبه دار آویخته شود.
بی ریشه ها تاریخ بخوانند/پیگیری های قضایی در این خصوص آغاز شده است
به امثال این بی ریشه ها اکیدا توصیه می کنم سرگذشت غرور انگیز و سراسر افتخار بانوان مومن و موحد سرزمینم که همچون پرچمی باعظمت و بر افراشته در طول تاریخ است را مطالعه کنند
پربیننده ترین