ولادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (سلام ا... علیها )
حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در اوّلین روز ماه ذی القعده سال 173 هـجری قمری،  25 سال بعد از تولد حضرت امام رضا (ع) در شهر مدینه منوّره چشم به جهان گشود.
گفتگو با مادر اولین شهید مدافع حرم جامعه پزشکی شهید محمد حسن قاسمی
بمناسبت روز پرستار:
شهید 《محمدحسن قاسمی》یکی از این شاگردان است که راه و رسم پرستاری را در مکتب حضرت زینب آموخت و همچون ایشان به مداوا مدافعان حرم آل عبا پرداخت ‌و سرانجام در سن ۲۶ سالگی در محضر خانم زینب کبری به شهادت رسید .
ریشه یابی پیدایش نفوذی ها/ نقش آگاهی بخشی در پدیده نفوذ
«روح الله زم» که علیه کشورمان، برای معاندین نظام جاسوسی می کرد و با دروغ و تحریف سعی در برهم زدن امنیت جامعه داشت، یکی از نمونه های لغزش سیاسی است که با توجه به جرم هایی که داشت، باعث شد چند روز گذشته به چوبه دار آویخته شود.
بی ریشه ها تاریخ بخوانند/پیگیری های قضایی در این خصوص آغاز شده است
به امثال این بی ریشه ها اکیدا توصیه می کنم سرگذشت غرور انگیز و سراسر افتخار بانوان مومن و موحد سرزمینم که همچون پرچمی باعظمت و بر افراشته در طول تاریخ است را مطالعه کنند
بسیج یک فرهنگ پویا و بالنده است
۴۱ سال پیش در چنین روزی (۵ آذرماه) نهال بالنده بسیج توسط امام راحل عظیم الشأن (قدس‌الله نفسه الزکیه) غرس شد. این شجره طیبه در طول بیش از ۴ دهه تبدیل به درختی بلند بالا و ستبر و تنومند با شاخه‌های متعدد و برگ و بار انبوه و پرثمر گردید.
لطفا ماسک‌هایتان را بردارید
طبق آماری که معاون وزیر بهداشت ارائه کرده است، یک فرد آلوده‌ی بدون علامت، که یا بیماری را به صورت ضعیف گرفته، یا هنوز علائمی ندارد، اگر به طور معمول در شهر تردد کند و شیوه‌نامه‌های بهداشتی را هم رعایت نکند، می‌تواند در یک ماه ۴۳۰نفر را مبتلا کند.
تصویر «خانه» ای که نمی خواهند «امن» باشد
مجاهدان بیشماری هستند که در اوج گمنامی و بدون اینکه حتی خانواده شان بدانند که آن ها چه کاره هستند و چه شغلی دارند، از شرف و عزت این مملکت، با اقتدار دفاع می کنند.
آخرین مطلب
پربیننده ترین
پرطرفدارترین عناوین