رتبه ایران در انیمیشن سازی
اما آمار و ارقامی که دبیر سیزدهمین دوره جشنواره پویانمایی در نشست خبری اعلام کرد موج بلند بالایی پیرامون ساخت و تولید انیمیشن در کشور به راه افتاده است
حاجی‌صادقی: مواظب باشید گلوله دشمن به ایمان جوان ما نخورد
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: در دفاع مقدس فرمانده‌ها می‌گفتند اگر گلوله دشمن آمد، به جسم جوان ما خورد، به سنگ خورده است و شهید می‌شود. اما خدا نکند گلوله دشمن به ایمان بچه‌های ما بخورد. در این صورت تیرش به هدف خورده است و شهادتی در کار نیست.
اسماعیلی خبر داد؛
۶میلیون و ۵۰۰هزار نفر در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کرده‌اند
وزیر ارشاد گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی در سال‌هایی که توسط نهاد کتابخانه‌ها برگزار شده،‌ از رشد کمی و کیفی برخوردار بوده و بیش از ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در آن شرکت کردند.
وزیر ارشاد در اختتامیه کتاب سال: رکورد چاپ کتاب امسال با انتشار ۱۲۰ هزار عنوان شکست
آیین اختتامیه جایزه کتاب سال دقایقی پیش با حضور سیدابراهیم رئیسی ریاست جمهور، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، غلامعلی حداد عادل رئیس فرهنگستان ادب فارسی و جمعی از اهالی کتاب و ادبیات در تالار وحدت آغاز شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه امشب آغاز رسمی جشنواره فیلم فجر خواهد بود، گفت: با اهتمامی که همکاران من هم در بخش داخل و هم در بخش بین‌الملل داشتند، با استقبال بسیار خوبی روبرو بودیم.
وزیر ارشاد: زشت است که مدیران ارشد از کلمات خارجی در سخنرانی استفاده می‌کنند
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: خیلی بد است که مدیر ارشد از کلمات خارجی در سخنرانی استفاده کند. این کار ریشه در یک حقارت تاریخی دارد. چه کسی حاضر است زبان شیرین خود را کنار بگذارد و از کلمات نامأنوس استفاده کند؟
اسماعیلی با مهر مطرح کرد؛
تلاش‌ وزارت ارشاد برای جلوگیری از مهاجرت بازی‌سازان
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بازی‌سازان مهم‌ترین عناصر فرهنگی در کشور هستند و ما با رفع موانع، همه تلاش‌مان را می‌کنیم مانع از مهاجرت آنها شویم.
لیلة‌الرغائب این اعمال را انجام دهید تا حاجت روا شوید
پنجشنبه‌شب ۲۸ دی‌ماه ۱۴۰۲ برابر است با لیلة‌الرغائب، شبی که اعمال مختلفی برای آن سفارش شده است.
بازدید رییس‌جمهور از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
حجت‌الاسلام سیدابراهیم رییسی رییس‌جمهور صبح امروز سه‌شنبه ۲۶ دی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بازدید کرد.
وزیر فرهنگ: اختصاص ۹هزار میلیارد تومان به طرح‌های عمرانی مرتبط با فرهنگ و هنر
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست خبری با اهالی رسانه با اشاره به فعالیت‌های وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: یکی از مهمترین فعالیت‌ها توجه ویژه به شهرستان‌ها است و برای طرح‌های مرتبط با فرهنگ و هنر ۹هزار میلیارد تومان بودجه اختصاص داده شده است.
اسماعیلی: نمایشگاه مطبوعات امسال پس از ایام دهه فجر برگزار می‌شود
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نمایشگاه مطبوعات امسال، بعد از پایان ایام الله دهه فجر برگزار خواهد شد. احتمالا نمایشگاه طی ۴ الی ۵ روز برگزار می‌شود که تا قبل از انتخابات مجلس شورای اسلامی به اتمام برسد.
آزادی زنان زندانی با انگشتر اهدایی رهبر انقلاب به خانواده شهید
همسر شهید انگشتری را به‌سمت جمعیت گرفت و گفت: انگشتر اهدایی رهبر معظم انقلاب است. اگر طالبی داشته باشد که می‌دانم دارد، این انگشتر را بخرد و پولش را به آزادی زنان زندانی اختصاص بدهد.‌
پربیننده ترین