سریال تکراری اخراج در گوگل
سریال تکراری اخراج کارمندان گوگل همچنان ادامه دارد؛ کارمندانی که نسبت به جنایات اسرائیل در فلسطین و اقدام گوگل نسبت به انعقاد قراردادی مشکوک با این رژیم غاصب معترض هستند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
سند هنرهای نمایشی به تصویب شورای هنر رسید
جلسه شورای هنر به ریاست محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح چهارشنبه ۲۳ خرداد برگزار شد.
نگاه ابزاری صهیونیست‌ها به  زن در سینما
خاخام ضد صهیونیست در دبیرخانه بین‌المللی فیلم کوثر:
رابا وایز خاخام ضد صهیونیست معتقد است صهیونیست‌ها در سینمای جهان از زن برای بیان مسائل غیراخلاقی استفاده می‌کنند و زنان زیادی هم در جنبش‌های زیادی به این استفاده ابزاری معترض شده‌اند. وی می‌گوید باید استانداردهای دیگری درباره زنان در سینمای جهان وضع شود تا کرامت آنها حفظ شود.
جایگاه دانشگاه‌های ایران در میان دانشگاه‌های کشورهای اسلامی
بررسی رتبه‌بندی کیو اس ۲۰۲۵ نشان داد؛
بر اساس رتبه‌بندی کیو اس ۲۰۲۵، در میان کشورهای اسلامی مالزی با ۳۵، اندونزی با ۲۷ و ترکیه با ۲۵ دانشگاه بیشترین تعداد را در این رتبه‌بندی دارند و ایران با ۹دانشگاه رتبه یازدهم را دارد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: 
رئیس‌جمهور ما یک مدیر کارآمد قرآنی بود
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکیدبر اینکه رییس‌جمهور فقید یک رییس کارآمد قرآنی، مدیر و مدبر با کفایت بود،تصریح کرد: شهید رئیسی تندیسی از اخلاق اسلامی بود که فاصله بین دولت و مردم را کم کرد.
حضور هنرمندان در مراسم شهید رئیسی + عکس
مراسم نکوداشت شهید جمهور و همراهانش با حضور جمعی از خانواده معزز شهدا، هنرمندان و مدیران صداوسیما در سالن خورشید مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد.
ویژه‌برنامه شب خاطره «شهدای خدمت»، گرامیداشت یاد و خاطره خادمان ملت ایران ۳ خرداد در حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار شد.
کاربرد هوش‌مصنوعی در روابط‌عمومی؛ بیم‌ها و امید‌ها
هوش مصنوعی می‌کوشد نه‌تنها به عنوان یک ابزار و یار کمکی بلکه بسیار فراتر از آن، فصل جدیدی در علوم روابط عمومی و ارتباطات رقم بزند. طرفداران این فناوری در حالی مدعی بهبود کارآیی، دقت و هدف گذاری در ارتقا و بهبود فعالیت‌های این حوزه هستند که برخی صاحب‌نظران علوم انسانی، زنگ خطر کاهش روابط انسانی در آینده‌ای نه چندان دور را به صدا درآورده‌اند.
هنرمندان از سید شهیدان خدمت گفتند
جمعی از هنرمندان عرصه های مختلف سینما، تئاتر و تلویزیون با انتشار یادداشت و گفت‌وگوهای رسانه‌ای مختلف شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و هیات همراه در سانحه سقوط بالگرد را تسلیت گفتند.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: تمامی فعالیت‌های فرهنگی و هنری سراسر کشور از امروز به مدت ۷ روز تعطیل است
فرهاد قائمیان؛
اختتامیه جشنواره امام رضا (ع) برگزار نمی شود/تسلیت به ملت ایران
مدیر بیست و یکمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی در حادثه بالگرد از لغو مراسم اختتامیه این رویداد خبر داد.
آخرین مطلب
پربیننده ترین