با وجود اعلام حضور برخی سینماگران در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، با اطمینان می‌توان گفت: بعید است، حتی صاحبان یک فیلم سینمایی حضور در بخش اصلی از حضور در جشنواره فجر انصراف دهند و از شرکت در مهم‌ترین رویداد فرهنگی کشور صرف نظر کنند؛ با این اوصاف، می‌توان پیش بینی کرد ترکیب آثار انتخاب شده در این دوره از جشنواره در معرض نمایش عمومی قرار می‌گیرد.
احمق‌ها را معروف نکنیم!
واژه‌ی «سلبریتی» تا چندی پیش واژه‌ای ناشناخته بود، اما با کمک شبکه‌های اجتماعی، به واژه‌ آشنای این روزها تبدیل شده است؛ واژه‌ای دهان پُرکن و شیک که معنا و حاشیه‌هایش می‌تواند بر زیست اجتماعی، فرهنگی و سیاسی یک جامعه تأثیر بگذارد و چهره یک ملت را در درازمدت تغییر دهد. برای شناخت آسیب‌های این موضوع و رویکرد سلبریتی‌های ایرانی بهتر است ابتدا با معنای این واژه آشنا شویم.
نمایشگاه تخصصی بازارسازی فرهنگی ایکال
اولین نمایشگاه بازارسازی محصولات فرهنگی «ایکال» 25 دی آغاز به کار می‌کند.اولین رویداد بازارسازی محصولات فرهنگی «ایکال» با حضور صاحبان ایده، محصول و کارشناسان این حوزه 25 دی آغاز به کار می‌کند.
سپاه و ستیز با فقر و بیداد
گزارشی کوتاه از قرارگاه محرومیت‌زدایی
اینستاگرام پدیده‌ای ساده‌لوح پرور است
شبکه های اجتماعی تهدیدها و فرصت هایی را برای جامعه ما به وجود آورده است، این نرم‌افزارهای اجتماعی خدمات زیادی را به بشر ارائه داده‌اند و نمی‌توان از آن چشم پوشید. یکی از پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی اینساگرام است که در این متن به تهدیدهایی که می تواند داشته باشد می پردازیم
زندگینامه شهید مصطفی احمدی روشن
مصطفی احمدی روشن از بسیجیان فعال بود و در دوران دانشجویی به عنوان معاون فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه شریف فعالیت می کرد.
خون‌آوردهای حاج قاسم
شهادت سردار سلیمانی چگونه به انقلابی تاریخ‌ساز تبدیل شد؟
15 توصیه برای کاهش استرس در ایام امتحانات
ثابت‌ شده است که خواندن کتاب مورد علاقه و با لذت می‌تواند استرس را تا 68٪ کاهش داده و با کاهش ضربان قلب و فشار در عضلات، بدن را به آرامش برساند
روایت یک عکاس از حاج‌قاسم
در مناطق عملیاتی همیشه از دوربین فراری بود و می‌گفت:«نگیر، نگیر!» اما وقتی موقعیت‌هایی مثل دیدار با خانواده شهدا پیش می‌آمد،رفتارش کاملاً تغییر می‌کرد و خودش دست دور گردن فرزند شهید مدافع حرم می‌انداخت و می‌گفت:«حالا بگیر.»
رازهای زندگی سردار سلیمانی از زبان برادر کوچکتر
گفت‌وگویی با برادر کوچک تر سردار سلیمانی درخصوص روحیات و نحوه زندگی سردار سلیمانی
برای شناختن بهتر «شهید سلیمانی» چه کتاب‌هایی بخوانیم؟
سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به شهادت رسید اما کتاب خاطرات او با عنوان «حاج قاسم»، چند کتاب دیگر که با محوریت او نوشته شده است و همچنین یادداشت‌های او بر برخی کتاب‌ها باقی خواهند ماند.
موضوع انشاء قهرمان تو کیست؟
دانش آموزان پایه ششم مدرسه‌ای در گلپایگان امروز در مدرسه درس قدردانی آموختند.
پربیننده ترین