دهانی که تلخ ماند
 زمانی که حکم مدیرعاملی او امضا شد، بسیاری نگران شرایط باشگاه استقلال شدند و می‌گفتند او آدمی نیست که بتواند استقلال را نجات دهد. البته که آن زمان، بیش از هر چیز، نداشتن پول و نبودن برنامه‌ی درست مالی، این باشگاه را آزرده کرده بود.
سهم «تقریبا هیچ» کودکان و نوجوانان از تولیدات سینمایی و تلویزیونی/ وقتی دشمن خوب می فهمد چه کند!
آن ها تنها انیمیشن نمی سازند، بلکه با هر نوع تولیدی، قلوب کودکان و نوجوانان را تسخیر کرده، برندسازی و قهرمان سازی می کنند و بعد به موقع بهره برداری خود را می کنند.
کودک نوپای شاد...
شاید بهتر آن بود که از معایب و محاسن برنامه‌هایی مثل سروش، ایتا، بله و ...بهترین استفاده را می‌بردند و  در فرصتی مناسب‌تر اقدام به ساخت شبکه آموزشی کرده، که هیچ‌کدام از این معایب را دارا نباشد
گوش شنوایی برای زنگ خطر جمعیت وجود دارد؟
باید بحث تسهیل در ازدواج را در نظر بگیریم، چراکه تشریفات زائد در این زمینه فراوان است که این امر مستلزم بحث های فرهنگی و اجتماعی است که ما در حال بررسی آنها هستیم.»
گلایه مندی مجلس از مسئولان آموزش و پرورش و بلاتکیلفی دانش آموزان
پایگاه بصیرت در گفتگو با نمایندگان مجلس بازگشایی حضوری مدارس را بررسی می کند 
وقتی مردم را از تجمعات منع می‌کنیم، بازگشایی مدارس عامل تجمع است. زیرساخت‏های لازم برای برگزاری کلاس‌های حضوری باید فراهم باشد به عنوان نمونه مدارس هر روز باید ضد عفونی شود
آزادی بیان به سبک غرب/ توهین به مقدسات جزو آزادی بیان است؟
«إِنّا نَحْنُ نَزَّلْنَا الذِّکْرَ وَ إِنّا لَهُ لَحافِظُونَ؛ همانا ما خود قرآن را نازل کردیم و قطعاً ما خود آن را نگاه‌داریم‌» (سوره حجر آیه ۹)
مبانی قرآنی و روایی زیارت غدیریه
در این زیارت با استفاده بالغ از ۸۰ آیه حقانیت و امامت امیرالمومنین علی علیه السلام ثابت شده است اگر بخواهیم به مبنای قرآنی و روایی این زیارت آشنا شویم بهتر است آیات و روایات مختلف آن را مثل آیات تبلیغ و اکمال دین و همچنین آیات اولی الامرو ولایت را مورد بررسی قرار دهیم. باید ببینیم قضیه مباهله چیست؟ آیه مودت را ارزیابی کنیم و همچنین دیگر آیات و روایات نبوی را از نظر دور نداریم،از آیات فراوان این زیارت می توان به آیه 55 مائده اشاره کرد. شیخ عبّاس قمی در مفاتیح الجنان در مورد این زیارت نوشته ‌اند: روایت شده به خواندن آن زیارت، در هر وقت و هر کجا که شخص باشد… و این که زیارت را هر روز از نزدیک و دور می ‌شود خواند و این فایده جلیله ‌ای است که البته راغبان در عبادت و شآئقان زیارت حضرت شاه ولایت آن را غنیمت خواهند شمرد.
حق انتخاب دارید، حق انتقاد ندارید!/ رسمی که به تازگی در رابطه با سریال‌های نمایش خانگی بنا شده است
به هر حال وزارت ارشاد ثابت کرد که نه می تواند و نه اصلا دلش می خواهد تا هیچ گونه نظارت کمی و کیفی در این رابطه داشته باشد، امید است که برای این سیستم نو، که می تواند فرصت مناسبی در اختیار هنرمندان واقعی قرار دهد فکری جدی و جدید شود!
سیاست‌های جمعیتی به کدام سو؟
شوری که در دهه گذشته جوان‌ترین کشور جهان بوده است. این امر در اثر اجرای سیاست‏های غلط جمعیتی، بخشی مربوط به جریان نفوذ و بخشی هم‎ ناشی از کم کاری‎های ده سال اخیر به وجود آمده است.
دختران انقلابی مواظب باشند
به حداقل رساندن اتکای کشور به کشورهای دیگر در استفاده از فضای مجازی و توابع آن در عرصه های فنی. جذاب سازی و غنی سازی محتوا و خدمات بومی جهت پاسخگویی حداکثری به نیازهای داخلی.
سینما در بحران
عنی ناکامی آثار در اقبال مردمی، پابرجاست؛ یعنی فیلمی که در وضع عادی می‌توانست حداقل ١٠ میلیارد تومان به فروش برسد، در این مقطع از زمان شاید 4 میلیارد تومان هم به فروش نرسد.
ضرورت ترویج رفتار ارزشی  در مقابله با بحران کرونا با توجه به بیانات اخیر مقام معظم رهبری
رزمایش وحدت، همدلی و نیکوکاری بخش­های مختلف جامعه در رسیدگی به بیماران کرونایی و حل مشکلات اقتصادی اقشار آسیب ­پذیر باید همواره ویژگی مردمی خود را حفظ کند و منجر به یک جریان دستوری و مهندسی شده نگردد.
پربیننده ترین