ضرورت ترویج رفتار ارزشی  در مقابله با بحران کرونا با توجه به بیانات اخیر مقام معظم رهبری
رزمایش وحدت، همدلی و نیکوکاری بخش­های مختلف جامعه در رسیدگی به بیماران کرونایی و حل مشکلات اقتصادی اقشار آسیب ­پذیر باید همواره ویژگی مردمی خود را حفظ کند و منجر به یک جریان دستوری و مهندسی شده نگردد.
درباره ماه رمضان
رمضان اسمى از اسماء الهى مى‏باشد و نبايست‏به تنهائى ذكر كرد مثلا بگوئيم، رمضان آمد يا رفت، بلكه بايد گفت ماه رمضان آمد، يعنى ماه را بايد به اسم اضافه نمود، در اين رابطه به سخنان حضرت امام محمد باقر (عليه السلام) گوش فرا مى‏دهيم
3روز آخر ماه شعبان و ثواب های بیکران
ماه شعبان با همه فضایل و برکاتش دارد با ما وداع می کند، نمی دانم شما چقدر از برکات این ماه استفاده کرده اید چقدر اعمالش را انجام دادید، چندتا صلوات فرستاده اید؟
مرغ آمین
اولین بار وقتی در اخبار شنیدم که دولت چین مردم ووهان را به دلیل شیوع ویروس کرونا در خانه‌هایشان قرنطینه کرده، نمی‌دانم چرا، اما یک‌لحظه به مردم ووهان حسودی‌ام شد!
در ستایش کرونا
با خودم عهد کرده‌ام اگر این ویروس از جهان رخت بربست، دیگر از کنار هیچ شکوفه بهاری بی‌تفاوت نگذرم....
آنوسمی، که اساساً به معنای از بین رفتن حس بویایی است ، علامتی است که تعدادی از بیماران مبتلا به کرونا ویروس دارند. این ممکن است با از بین رفتن حس چشایی و از بین رفتن اشتها مرتبط باشد ، ما مطمئن نیستیم، اما این به وضوح چیزی است که باید مراقب آن باشیم. گاهی اوقات این علائم ،علائم اصلی نیستند.
یادتان هست روزهایی که به دلیل مشغله‌های فراوان و درگیری‌های کاری وقت بودن در کنار خانواده و لذت بودن در کنار آن‌ها را نداشتید و هر روز باید به 24 ساعتی که مثل باد می‌گذشتند التماس می‌کردید که کمی کندتر حرکت کند تا شاید شما بتوانید به کارهای موردعلاقه‌تان رسیده و با خانواده بیشتر وقت بگذرانید؟
در وضعیت شیوع ویروس کرونا بهتر است به باشگاه های ورزشی و استخرهای عمومی نروید، در عین حال به جای باشگاه، می توانید از تمرینات ورزشی مبتنی بر وزن بدن یا وسایل ورزشی خانگی در منزل برای تمرین کردن استفاده کنید.
می دونی ۸۰ درصد از شروع ها و قول ها و وعده های امسال شکست خورده و به نتیجه نرسیده اند
روزی که قاسم، سال 1335 در روستای قنات‌ملک کرمان به دنیا آمد، دونالد ترامپ ده‌ساله در نیویورک برای هم‌کلاسی‌هایش قلدری می‌کرد و فکر نمی‌کرد 60 سال بعد کودکی از قنات‌ملک مقابلش بایستد و حریفش باشد.
بسیجی ها چطور با کرونا می جنگند؟
رونا که وارد ایران شد و پایش به تهران رسید دانشگاه ها جزو اولین مراکزی بود که تعطیل شد. نگرانی از ابتلا به کرونا باعث شد بسیاری از دانشجویان همان روزهای اول بار و بندیلشان را جمع کنند و به شهرشان برگردند تا آب ها از آسیاب این ویروس بیفتد
پربیننده ترین
پربحث ترین عناوین