63 بانویی که مسجد را به مدرسه تبدیل کردند+عکس
پویش «هر مسجد، یک مدرسه» با ابتکار مهرواره بانور و برای پیوند بین دانش‌آموزان با مسجد محله و هویت بخشی به آن‌ها طراحی شده است.
آقامجتبی تهرانی: چرا در ماه رجب و شعبان استغفار توصیه شده است؟+فیلم
مرحوم آیت‌الله آقامجتبی تهرانی می‌گوید: همان‌طور که انسان قبل از هر نماز، استغفار می‌کند تا نمازش مقبول باشد، قبل از ورود به ماه رمضان هم دو ماه استغفار می‌کند تا روزه و عبادتش مقبول باشد.
معرفی نامزدهای نهایی جشنواره بین‌المللی شعر فجر/ اعطای 150 میلیون تومان جایزه به برگزیدگان
نشست خبری جشنواره بین‌المللی شعر فجر در مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار شد و نامزدهای نهایی این جشنواره معرفی شدند.
حمله شاه به سینما با 377 کشته/ امام: آنها شهیدند
در ماجرای فاجعه سینما رکس آبادان، 4 نفر که دست پرورده و فریب خورده ساواک بودند و اتفاقاً بعضی خانواده‌های مذهبی داشتند، دست به این جنایت زده بودند. ولی فکر اصلی که پشت قضیه بود، فکر شیطانی ساواک بود.
کنگره بین المللی بانوان تاثیرگذار در تهران فضا سازی علیه ایران تغییر داد
برگزاری اولین کنگره بین المللی بانوان تاثیرگذار در تهران با حضور 70 نفر از مقامات زن و نمایندگان بیش از 90 کشور جهان، تلاشی موفق در جهت شکستن فضاسازی بین المللی علیه جمهوری اسلامی در حوزه زنان بود. 
آقامجتبی تهرانی: در ماه رجب هرکس خدا را بخواند، جواب می‌گیرد/ در این ماه زیاد استغفار کنید
رحمت خداوند در ماه رجب ریزش دارد. در روایتی آمده است که فرمودند رجب را رجب‌الاصب می‌گویند؛ زیرا رحمت و مغفرت خداوند در این ماه بر بندگانش ریزش می‌کند. 
همزمان با شب میلاد فرخنده حضرت زهرا سلام‌الله علیها، دیدار سالانه مداحان و شاعران آئینی با رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد که اشعار خوانده‌شده در محضر معظم‌له منتشر می‌شود.
آخرین مطلب
پربیننده ترین
پرطرفدارترین عناوین