مستأجر فقط مذهبی، باکلاس و غیرمعروف!
مالک یک خانه ۱۵۷ متری در نیاوران هم در آگهی‌اش اعلام کرده است که خانه را تنها به افراد مذهبی اجاره می‌دهد. وقتی با او تماس می‌گیرم و دلیلش را جویا می‌شوم، می‌گوید: «افراد مذهبی به دلیل اعتقادات دینی در نگهداری خانه مقیدتر هستند؛ زیرا بر این باورند که اگر صدمه‌ای به خانه وارد کنند، دینی بر گردن آنهاست و باید حق و حقوق صاحبخانه را رعایت کنند.»
چادر در منگنه مافیا و مسئولان
روزنامه خراسان، امروز تیتر اول خود را به موضوع چادر ملی در کشور اختصاص داده و به بررسی علل گرانی 5 برابری این کالای فرهنگی طی یک سال اخیر در کشور پرداخته است.
پازل دشمن را کامل نکنیم
اگر می‌خواهیم، به جایگاه واقعی خود در تعاملات جهانی دست یابیم و به یک کشور قدرتمند و مستقل در ابعاد مختلف تبدیل شویم و از رفاه و آسایش و نیز آرامش و آسودگی خاطر دائمی برخوردار شویم، تنها راه در ناامید ساختن دشمن و کار و تلاش مضاعف قابل جستجو است، نه در آنچه که از آن با عنوان مدارا و تعامل و مذاکره به اصطلاح برد- برد – با سلطه گری که حیات ایران و ایرانی را نشانه رفته است- نام برده می‌شود.
گام دوم گامی است به سمت موج ظهور، به سمت یا لثارات‌الحسین، به سمت صبح صادق
حواشی دنباله دار یک استعفا و سوالی که همچنان باقیست!
اکنون دکتر بطحائی مسئولیتی در وزارت آموزش و پرورش ندارد و همچون باقی وزرای مستعفی دولت هیچ مسئولیتی نسبت به اقدامات انجام شده در دوره وزارتش بر این وزارتخانه ندارد و همانگونه که سابقه تاریخی نشان می‌دهد، وی نیز همچون وزاری پیشین صنعت، راه و شهرسازی و ... از تمامی اتفاقات دوران وزارتش تبرئه است.
شعر یک جوان در مورد پدرش و تحسین ویژه رهبر انقلاب +فیلم
شاعر خوزستانی با اشاره به شعرخوانی خود در محضر امام خامنه‌ای گفت: از رهبری خواهش کردم که چفیه خود را لطف کنند و به من دهند که ایشان نیز با بزرگواری تمام چفیه را از دوش خود برداشتند و به من دادند که یکی از لحظات شیرین زندگی‌ام بود.وی افزود: از بین شاعران خوزستانی 5 نفر دعوت شده بودند که امسال از بین این 5 نفر بنده افتخار داشتم در محضر رهبری انقلاب شعر خود را بخوانم.
نماهنگ | خصوصیات حکومتی امیرالمؤمنین علیه‌السلام
اینها همان چیزهایی است که انسان مسلمان و غیر مسلمان و مسیحی و غیر مسیحی و بی‌دین و با دین و همه را مجذوب میکند: «شجاعت»، «رحم»؛ آن انسانی که در میدان جنگ آن‌جور میجنگد، وقتی سروکارش با یک خانواده‌ی یتیم‌دار می‌افتد، آن‌جور با یتیمان همراهی میکند، خم میشود، بچّه یتیم‌ها را بازی میدهد، روی دوش خودش سوار میکند؛ اینها اصلاً همان چیزهایی است که ربطی به این ندارد که ما متدیّن باشیم و به چه دینی متدیّن باشیم تا اینها را احترام کنیم؛ هر انسانی در مقابل این عظمت وقتی قرار میگیرد احساس خضوع و تعظیم میکند.
ساختار حیاتی کشور برای بیگانه کار می کند ؟!
نگاهی به طرح فراموش شده شبکه ملی اطلاعات
​ سالهاست رهبر فرزانه انقلاب از مسئولان دولت‌های مختلف، راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات را مطالبه می‌کنند و بنا بر شواهد و اظهارات مسئولان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات طی این سال ها و پس از نوشته شدن سند شبکه ملی اطلاعات و تصویب آن، هنوز اجراء نشده است.
‭ ‬اصطلاحات‭ ‬مجازي‌ـ‭ ‬9
حس‭ ‬زيباي‭ ‬دورهمي‭ ‬معنوي
سفره‌هاي‭ ‬ساده‭ ‬افطاري‭ ‬را‭ ‬بگسترانيم
پربیننده ترین