عربستان با کنارزدن شهرهای رم ایتالیا و بوسان کره‌جنوبی به‌عنوان میزبان نمایشگاه جهانی اکسپو۲۰۳۰ که انتظار می‌رود ۴۰میلیون بازدیدکننده داشته باشد، انتخاب شد.
وزیر اقتصاد و دارایی گفت: تغییرات در قوانین و مقررات برای آسان‌تر کردن و راحت کردن کار استمرار خواهد داشت و قرار نیست سرمایه‌گذار معطل حرف‌ها و تصمیم‌های خلق الساعه شود؛ در مناطق آزاد همه چیز باید راحت و شفاف باشد.
رئیس بنیاد مستضعفان: موتور خودکفایی را در مناطق محروم روشن می‌کنیم
رئیس بنیاد مستضعفان ایجاد پلتفرم‌های محرومیت‌زدایی را عامل ساده و ارزان فرایند توانمندسازی دانست و گفت: بازنگری جدی در روش‌های محرومیت‌زدایی و استفاده از توان قشر جوان همراه با استفاده از ابزار فناورانه می‌تواند عامل تحول در توانمندسازی مناطق کم‌برخوردار باشد.
بذرپاش: فرودگاه امام نگین زیبای انگشتر صنعت هوایی خواهد شد
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه توسعه فرودگاه امام بزرگترین طرح توسعه ای پس از انقلاب است،گفت: فاز ۱ طرح توسعه شهر فرودگاهی امام اسفند سال آینده به بهره‌برداری می رسد.
انجمن صنفی کارگران طی نامه‌ای به دبیر شورای نگهبان خواستار توجه بیشتر نسبت به مصوبات پیرامون تأمین اجتماعی در برنامه هفتم به‌ویژه در مورد افزایش سن بازنشستگی شد.
وزیر اقتصاد با اعلام آمار ۸ ماهه امسال تجارت خارجی کشور گفت: تراز تجاری کشور در ۸ ماهه اول امسال بیش از ۱۰ میلیارد دلار مثبت بوده است.
معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان گفت: تیمی در سطح کشور داریم که هر روز قیمت‌ها را رصد می‌کند، در هفته‌های اخیر روند کاهشی داریم، اما هنوز تا رسیدن به شرایط مطلوب فاصله زیادی است.
وزیر راه و شهرسازی از افتتاح مترو پرند توسط رئیس جمهور احتمالا طی هفته آینده خبر داد.
سخنگوی اقتصادی دولت از افزایش ۱۸ درصدی ضریب حقوق کارکنان دولت و ۲۰ درصدی حقوق برای بازنشستگان در لایحه بودجه ۱۴۰۳ خبر داد.
تولید نفت ایران تا پایان ۱۴۰۲ به ۳.۶ میلیون بشکه در روز می‌رسد
وزیر نفت با اشاره به افزایش ۱.۳ میلیون بشکه‌ای تولید نفت ایران در دو سال گذشته گفت: تا پایان سال، تولید نفت به روزانه ۳.۶ میلیون بشکه می‌رسد و سال آینده تلاش می‌شود این عدد به مرز ۴ میلیون بشکه برسد.
وزیر راه و شهرسازی گفت: یک چهارم جمعیت کشور مستاجر هستند و باید با تولید و عرضه مسکن سهم اجاره در سبد خانوار را کاهش دهیم.
بازار خودرو در رکود کامل به سر می‌برد
رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران با بیان اینکه در هفته های گذشته قیمت خودرو تغییری نداشته است، گفت: بازار خودرو همچنان در رکود کامل قرار دارد.
آخرین مطلب
پربیننده ترین