خرید خودرو و کلنگ زنی طرح عمرانی جدید توسط دستگاه‌ها ممنوع شد
طبق ضوابط مالی ناظر بر تنظیم لایحه بودجه سال آینده خرید خودروی داخلی و خارجی و کلنگ زنی طرح عمرانی جدید توسط دستگاه‌های دولتی در سال ۹۹ ممنوع شد.
لغو محرمانه بودن اموال و دارایی مسئولان، اعتماد مردم را افزایش می‌دهد
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه ۹۰ درصد فساد‌ها با اعلام اموال مسؤولان به قوه قضائیه کاهش می‌یابد گفت: باید تلاش کنیم محرمانه بودن لیست اموال و دارایی مدیران و مسؤولان را لغو کرده و با این کار اعتماد مردم را افزایش دهیم.
آیا تورم همان گرانی است؟
فرضیه برخی اقتصاددان‌ها این است که سیاستمداران ما مبانی رفتاری، فضای ذهنی و ارزش‌های ذهنی دارند که وقتی همراه با درآمد‌های نفتی می‌شود، مشکلی به نام تورم به وجود می‌آید، در گام بعدی همان سیاستمداران از طریق دخالت در بازار‌های کلان و دخالت در بازار‌های خرد به جنگ تورم می‌روند که برآیند آن شکل‌گیری رفتار‌های همگرا در تولیدکنندگان، تجار و مصرف‌کنندگان می‌شود که نتیجه آن نیز تخریب رشد اقتصادی است.
وزیر راه و شهرسازی در شلمچه:
وزیر راه و شهرسازی گفت: حدود ۱۱ هزار دستگاه اتوبوس برای بازگشت زائران پیش‌بینی شده که به طور منظم از پایانه‌ها به ستادهای معین و از آنجا به استان‌های مختلف کشور زائران منتقل می‌شوند.
سیم‌کارت‌های اضافی‌ را حتماً مسدود کنید
با توجه به سوءاستفاده از اطلاعات هویتی و سیم‌کارت‌هایی که بدون آگاهی افراد به نامشان ثبت شده، باید با مراجعه به سامانه استعلام تعداد سرویس‌های مشترکین اپراتور‌های مخابراتی، از تعداد سیم‌کارت‌هایی که به نام شماست، مطلع شوید و همچنین در صورت دریافت پیامکی مبنی بر ثبت سیم‌کارت، درصورتی که بدون اطلاع شما انجام شده، نسبت به قطع آن اقدام کنید.
انجام برخی اقدامات و ترک عادات اشتباه در رانندگی می‌تواند به افزایش عمر موثر خودرو کمک قابل توجهی کند.
وزیر اسبق راه و شهر‌سازی گفت: معتقدم از روز اول به آقای رئیس‌جمهور درباره مسکن مهر اطلاعات غلط دادند، اما الان بنای کار وزیر کنونی راه و شهر‌سازی این است که مسکن مهر باقی مانده را تمام کند.
سخنگوی سازمان حفظ نباتات گفت: از اواخر دی‌ ماه سال جاری هجوم دوباره ملخ‌های صحرایی به کشور را خواهیم داشت که پیش‌بینی ‌می‌شود تا خردادماه سال آینده ادامه داشته باشد.
شورای اقتصاد نرخ خرید تضمینی ۲۵ قلم کالای کشاورزی را برای سال زراعی ۹۹-۹۸ ابلاغ کرد.
سخنگوی ستاد حذف یارانه از شناسایی سه دهک بالای درآمدی تمام شده خبر داد و گفت: با اعلام سخنگوی دولت، فرایند حذف انجام خواهد شد.
پربیننده ترین