منابع مالی گروهک منافقین از کجا تأمین می شود؟
«انجمن خیریه برای پناهندگان» در فرانکفورت، «انجمن تقویت حقوق بشر در ایران» در بن، «مرکز حقوق بشر برای پناهندگان ایرانی» در دوسلدورف، «انجمن حقوق بشر رهاورد برای مهاجرین» در آخن، «سازمان کمک برای حقوق بشر در ایران» در دورتموند و «انجمن برای امید آینده» در برلین تنها تعدادی از انجمن‌های پوششی منافقین در کشوری مثل آلمان را تشکیل می‌دهند.
یک کارشناس صنعت نفت با‌اشاره به پیچیدگی فعالیت تولید نفت و گاز، دلایل عدم امکان جدا شدن این دو بخش از یکدیگر را تشریح کرد.
رهبر انقلاب: صدور نفت خام بلایی بزرگ است که به ضرر پیشرفت کشور تمام شده/ تولیدکنندگان رزمندگان جنگ اقتصادی با دشمن هستند
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت تاکید کردند: دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و ۴۰ سال دوم جمهوری اسلامی قطعاً از ۴۰ سال اول، برای ما بهتر و برای دشمنان بدتر خواهد بود.
کاهش قیمت خودرو در پی بازداشت مدیران خودروساز
انتشار خبر بازداشت مدیران ایران‌خودرو، واکنش بازار خودرو را به همراه داشت؛ به طوری که این موضوع در کنار افزایش تحویل خودرو از سوی خودروسازان، موجب کاهش قیمت‌ها در بازار شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی : معاون مسکن شهری بنیاد مسکن از آغاز ثبت‌نام مشمولان دریافت مسکن در قالب طرح اقدام ملی از شهریور امسال خبر داد. جواد حق‌شناس در این باره گفت: متقاضیان دریافت مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر می‌توانند از شهریور در سامانه طرح اقدام ملی مسکن ثبت‌نام کنند.
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی، امتناع دامداران از عرضه را دلیل اصلی افزایش قیمت گوشت اعلام کرد و افزود: هم اکنون قیمت هر کیلوگرم شقه گوسفندی به ۱۰۵ تا ۱۰۶ هزار تومان رسیده است.
رئیس مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صنعت، معدن و تجارت با‌اشاره به مکلف بودن اصناف برای نصب قیمت گفت: صدور فاکتور در همه مراحل توزیع، الزامی است.
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: تا زمانی که این اطمینان را حاصل کنیم که تمامی متقاضیان کارت سوخت المثنی، کارت خود را دریافت کرده‌اند، محدودیتی اعمال نمی‌شود، اما مسلما در آینده محدودیت‌هایی اعمال خواهد شد که سناریو‌های آن هنوز تعریف نشده است.
همزمان با حضور رئیس بنیادمستضعفان در گلستان بیش از ۱۱ میلیون مترمربع زمین مسکونی و زراعی به صورت رایگان به مردم این استان اهدا می‌شود.
رئیس‌اتحادیه میوه و سبزی تهران گفت: با توجه به ازدیاد عرضه در برابر تقاضا روند نزولی قیمت میوه در بازار ادامه دارد.
نایب‌ رئیس‌ اتحادیه مشاوران املاک:
نایب‌ رئیس‌ اتحادیه مشاوران املاک با‌ اشاره به سهم ۱۰ درصدی خانه‌های خالی از کل خانه‌های کشور گفت: ایران، دو برابر میانگین جهانی خانه خالی دارد.