بررسی لایحه بودجه سال ۹۹ کل کشور نشان می‌دهد که بودجه امور دفاعی و امنیتی نسبت به سال ۹۸،‌ کاهش ۱۳۵۶ میلیارد تومانی داشته است.
بررسی صحت و سقم نگاه علیزاده به اندیشه و عملکرد رهبری
«عدالت اجتماعی» مهم‌ترین ارزش سیاست داخلی در اندیشه سیاسی آیت‌الله خامنه‌ای است و این موضع اصولی درگذر زمان تغییری نکرده است.
معاون ایمنی و استاندارد‌های حمل و نقل مرکز تدوین مقررات وزارت راه گفت: سال ۹۷ میزان ۱۶۰۰ میلیارد تومن از محل جرائم رانندگی درآمد حاصل شده است.
ترویج صندلی‌های لاکچری یا توسعه حمل و نقل عمومی
تحلیلی بر تصمیم جدید مدیریت شهری تهران
ایرانی‌ها نسبت به متغیر بودن هزینه بلیط‌های نشسته و سرپایی در اتوبوس‌های شهری واکنش منفی نشان می‌دهند و آن را به دور از کرامت انسانی می‌دانند. این روز‌ها برداشت‌ها از طرح DRT این است که هر که پول کمی دارد سر پا بایستد و آن که پول بیشتری دارد بفرماید بنشیند؛
معاون بنیاد مستضعفان از پرداخت بیش از ۳۴ میلیارد تومان تسهیلات دانشجویی قرض‌الحسنه به دانشجویان کشور و خصوصاً دانشجویان مناطق محروم خبر داد.
فائو هشدار داد مهاجرت گله‌های ملخ در طول ماه دسامبر به سمت جنوب غرب پاکستان، جنوب ایران و شمال عمان ادامه می یابد و این کشورها باید کاملا هوشیار و آگاه باشند.
وزرای نیروی جمهوری اسلامی ایران و منابع آب جمهوری عربی سوریه به منظور گسترش مناسبات فنی، اقتصادی و صادرات تجهیزات و خدمات فنی و مهندسی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
رئیس سازمان توسعه تجارت ایران، گفت: ایران سهم ۲۵ درصدی از بازار واردات عراق را دارد به طوری که از ۴۰ میلیارد دلار واردات به این کشور ۱۰ میلیارد دلار مربوط به واردات کالا‌های ایرانی است.
میرسلیم: مجمع تشخیص در جلسه‌ای خصوصی در مورد FATF تصمیم‌گیری کرده است
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه‌ای خصوصی در مورد اف.‌ای.‌تی.‌اف تصمیم‌گیری کرده و نتیجه این بررسی‌ها برای دولت مثبت نبوده است.
بررسی جزییات طرح هزینه درآمد خانوار مرکز آمار ایران نشان می‌دهد، درحالی میانگین درآمد یک خانوار شهری ایرانی ۳.۶ میلیون تومان بوده، هزینه‌های خانوار شهری دهک اول حدود ۲۰۰ هزار تومان از درآمدها بیشتر بوده است.
نتیجه نظرسنجی یک برنامه تلویزیونی نشان داد که تنها پنج درصد مردم موافق معافیت مالیاتی سلبریتی‌ها هستند.