تأثیر ترور شهید سلیمانی بر بازار‌های اقتصادی
قیمت نفت برنت در روز جمعه از رقم ۶۶.۲ میلیارد دلار به ۶۹.۵ دلار بر بشکه افزایش یافت و در نهایت با رشد ۲.۴ دلار یعنی معادل ۳.۶ درصدی به کار خود پایان داد. قیمت نفت خام آمریکا در روز گذشته نیز با ۱.۸۵ دلار، معادل ۳ درصد افزایش یافت. قیمت گازوئیل و بنزین نیز به ترتیب ۳.۶ و ۳.۸ درصد در بازار‌های جهانی افزایش یافت.
رأی‌الیوم گزارش داد واکنش به قلدرمآبی آمریکا باید از طریق پایان دادن به تسلط دلار بر اقتصاد جهانی و یافتن ارز‌های جایگزین انجام شود.
میزان بدهی‌های این کشور تا پایان ماه اکتبر به ۲۳ تریلیون و ۹ میلیارد و ۴۹۲ میلیون ۲۵۷ هزار دلار رسیده است. میزان بدهی هر شهروند آمریکایی تا پایان ماه اکتبر به طور متوسط ۶۹ هزار و ۷۲۹ دلار و میزان بدهی هر مالیات دهنده آمریکایی به طور متوسط ۱۸۶ هزار و ۵۷۶ دلار بوده است.
صادرات زعفران خراسان به ۵۰ کشور جهان
به نقل از شبکه خبر صدا و سیما، جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی اعلام کرد: در نیمه نخست امسال ۱۱۷ تن زعفران تولیدی استان به ۵۰ کشور صادر شد.
تماس با کدام شماره‌ها رایگان است؟
با توجه به لزوم وجود کدهای خدماتی با ارقام کوتاه‌تر، تماس با کدهای اضطراری رایگان است، در حالی که تماس با کدهای عمومی ملی، شامل دریافت کارکرد می‌شود.
رئیس شرکت سابیک عربستان اعلام کرد حمله پهپادی ماه گذشته به شرکت آرامکو تولید محصولات پتروشیمی را در این کشور ۵۰۰ هزار تن کاهش می‌دهد.
بر اساس گزارشی که روز جمعه منتشر شده است، کسری بودجه آمریکا در سال مالی اخیر به مرز 1 تریلیون دلار نزدیک شده است.
اظهارات خلاف واقع جهانگیری برای تحمیل FATF
عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور در حاشیه سی و هفتمین جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور گفت: آیین‌نامه‌های مورد نیاز برای FATF در دولت تصویب شده و تا چهار ماه آینده مسئله باید پیگیری شود.
پربیننده ترین