میزان بدهی‌های این کشور تا پایان ماه اکتبر به ۲۳ تریلیون و ۹ میلیارد و ۴۹۲ میلیون ۲۵۷ هزار دلار رسیده است. میزان بدهی هر شهروند آمریکایی تا پایان ماه اکتبر به طور متوسط ۶۹ هزار و ۷۲۹ دلار و میزان بدهی هر مالیات دهنده آمریکایی به طور متوسط ۱۸۶ هزار و ۵۷۶ دلار بوده است.
صادرات زعفران خراسان به ۵۰ کشور جهان
به نقل از شبکه خبر صدا و سیما، جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی اعلام کرد: در نیمه نخست امسال ۱۱۷ تن زعفران تولیدی استان به ۵۰ کشور صادر شد.
تماس با کدام شماره‌ها رایگان است؟
با توجه به لزوم وجود کدهای خدماتی با ارقام کوتاه‌تر، تماس با کدهای اضطراری رایگان است، در حالی که تماس با کدهای عمومی ملی، شامل دریافت کارکرد می‌شود.
رئیس شرکت سابیک عربستان اعلام کرد حمله پهپادی ماه گذشته به شرکت آرامکو تولید محصولات پتروشیمی را در این کشور ۵۰۰ هزار تن کاهش می‌دهد.
بر اساس گزارشی که روز جمعه منتشر شده است، کسری بودجه آمریکا در سال مالی اخیر به مرز 1 تریلیون دلار نزدیک شده است.
اظهارات خلاف واقع جهانگیری برای تحمیل FATF
عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور در حاشیه سی و هفتمین جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور گفت: آیین‌نامه‌های مورد نیاز برای FATF در دولت تصویب شده و تا چهار ماه آینده مسئله باید پیگیری شود.
یک گام تا پیوستن کامل به اوراسیا
سفر اخیر رییس‌جمهوری به ارمنستان در کنار مذاکرات سیاسی و منطقه‌ای، یک هدف بزرگ اقتصادی را نیز دنبال می‌کرد و آن پیوستن ایران به اتحادیه اقتصادی اوراسیا بود، الحاقی که در گام‌های پایانی خود قرار گرفته و ایران را در فهرست کشور‌های عضو این اتحادیه قرار خواهد داد.
کلید تدبیر در تهران گم شده، در نیویورک دنبالش نگردید!
تیتر یک امروز روزنامه کیهان به بهانه حضور تیم دیپلماسی ایران در اجلاس سرانه سازمان ملل و دیدارهای رسمی دکتر روحانی در حاشیه این اجلاس، به نقد سیاست ثابت دولت دکتر روحانی در شش سال گذشته اختصاص یافته است. در بخشی از این نقد دلسوزانه آمده است که دولت دکتر روحانی به جای این همه صرف توان در مذاکره با کشورهای اروپایی قدری فرصت برای شنیدن درد دل کارگران و متولیان اقتصادی کشور بگذارد تا همانطوری که در حرف ادعا می شود دولت بدنبال اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است در عمل نیز شواهد میدانی از این دغدغه! و باور به خودکفایی!!! را شاهد باشیم. ادامه مطلب گوشه ای از نقدهای روزنامه کیهان به سیاست های دولت در حوزه یاد شده است:
یک مؤسسه خیریه غیر دولتی در آلمان اعلام کرد طی سال گذشته تعداد افرادی که نیازمند به کمک‌های غذایی هستند ۱۰ درصد افزایش یافته است و شاهد افزایش ۲۰ درصدی سالمندان بالای ۶۵ سال در این زمینه هستیم.
ریاض بدنبال حملات پهپادی به تاسیسات نفتی آرامکو، خط‌لوله انتقال نفت به بحرین را بسته است. بسته شدن این خط‌لوله با وحشت از کمبود نفت صورت گرفته است.
پربیننده ترین